[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Oj tak, pamiętam, że najpierw miałem odtwarzacz VHS. Straszne to było. Kiedys jednak pamietam jak rodzicę dojrzeli do zakupu pełnowartościowego magnetowidu - niemal najwyższy model Panasonic, (lata 90 w górę). Nie pamiętam, ale miał 2 lub 4 glowice,. Wtedy nagrywałem co się dało, kupowałem kasety 240 minut i szło jak leci, teledyski, filmy, również te XXX :).
Pamietam też jak z wielkim żalem po latach, kiedy to już filmy były na DVD pozbyłem się swojej niemałej kolekcji nagrań. Wahałem się kilka chwil stojąc nad wielkim osiedlowym koszem. Scena jak z filmu, jakbym żegnał się z wielką miłością i wiedział, że już nigdy jej nie zobaczę, nie było odwrotu :D
Natomiast przez kilka lat po przeprowadzce nie moglem znaleźć wielkiego pudła z kasetami magnetofonowymi. Przez lata myślałem, że gdzieś wywędrowały, ale kilka miesięcy temu babcia znalazla je na strychu (licho wie co tam robiły, ale radość była wielka, pomimo, ze jedyny magnetofon w domu w starej wieży nie działa)
Teściowie byli natomiast ostrożni w czasach gdy wchodziło DVD, kupili hybrydę - odtwarzacz DVD/VHS
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Potem też kupiłem oriona głowicami też nagrywałem nie trza było filmu dostrajać żadnych pokręteł piękne czasy już nie wrócą.Jak kupiłem stacjonarną nagrywarkę DVD to już takiej frajdy nie dawało jak tamte cuda
 

alkebab

New member
Taka moja skromna kolekcja, ale z miesiąca na miesiąc się powiększa. Chodzi oczywiście o Bluray, filmów na dvd już nie kupuję. Zastanawiam się czy nie wymienić LOTR`a dvd na wersję na blu. Czy różnica będzie znaczna w jakości dźwięku i obrazu?!
Na trzecim zdjęciu tak odpoczywają piloci ;)
 

Attachments

  • 1.JPG
    1.JPG
    495,6 KB · Wyś: 72
  • 2.JPG
    2.JPG
    403,7 KB · Wyś: 77
  • 3.JPG
    3.JPG
    208,4 KB · Wyś: 73

Savron

Well-known member
Bez reklam
Pięknie. Co do LOtR, nie zastanawiaj się. Różnica w jakości obrazu i dżwięku będzie bardzo i to bardzo widoczna i słychana. Jak zechcesz sprzedać ten zestaw , to daj znać))) .
 

Liter1979

Member
Bez reklam
To i ja się pochwalę tym co mam :) Przyznam że na początku mojej przygody z filmem, kupowałem co popadnie, dlatego sporo filmów mam "gazetowych" - chodziło mi o ilość a nie jakość, no ale cóż - błędy młodości :) :) :) Teraz te wszystkie gazeciarskie wydania mam w plastikach po cd i trzymam je chyba jedynie z sentymentu. Płyt blu ray nie mam za dużo, ale wynika to z ich ceny, kupie sobie 1-2 filmy raz na 2-3 miesiące i tyle... Płyt cd raczej też nie kupuje, ponieważ z reguły słucham radia internetowego... Marzą mi się na półeczkach jakieś fajne figurki, bo miejsca mam sporo - może z czasem namówię moją drugą połówkę :) Pozdrawiam wszystkich filmowych maniaków !!!
 

Attachments

  • P1010842.jpg
    P1010842.jpg
    1001,1 KB · Wyś: 239
  • P1010826.jpg
    P1010826.jpg
    1 MB · Wyś: 466
  • P1010838.jpg
    P1010838.jpg
    1000,5 KB · Wyś: 263
  • P1010839.jpg
    P1010839.jpg
    769,4 KB · Wyś: 178
  • P1010841.jpg
    P1010841.jpg
    1018,3 KB · Wyś: 221

Henry

Active member
Bez reklam
Fajny sprzęcik i fajna kolekcja, ja z filmami BR też dopiero zaczynam przygodę, niestety trochę przeginają u nas z cenami:confused:, więc na razie kupuję tylko te moje ulubione, które mogę ciągle oglądać...
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Liter1979 "Marzą mi się na półeczkach jakieś fajne figurki, bo miejsca mam sporo - może z czasem namówię moją drugą połówkę Pozdrawiam wszystkich filmowych maniaków !!! "
:lol:Bardzo przyjemnie masz. Wszystko poukładanie , przytulnie i kinowo. Nu i konsola:D:D. Co do figurek , to uważaj! Uzależnią jak cholera:lol:. Ja rok temu nie miałem pojęcia co to jest "Sideshow" , "Hot Toys" i t.d. Teraz już mam zamówiony "Resin Kit" od Narina.:D. Jeszcze trochę i idę mieszkać pod mostem:D. Pozdro.
 

alkebab

New member
Pięknie. Co do LOtR, nie zastanawiaj się. Różnica w jakości obrazu i dżwięku będzie bardzo i to bardzo widoczna i słychana. Jak zechcesz sprzedać ten zestaw , to daj znać))) .

A co Savron byłbyś zainteresowany kupnem? ;)

Co do cen filmów na BD to naprawdę jest przecięcie pały. Ja staram się szukać okazji cenowych. Niedawno zakupiłem Matrixa nówkę w folii za 25zł (gdzie cena w MM chyba koło 70zł). W MM czasami uda się wyhaczyć coś w dobrej cenie. Kupiłem Kapitana Amerykę za 19,90 i Thora za 29,90. Ogólnie staram się kupować filmy poniżej 50zł.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Mi udało się ostatnio nabyć Ostatniego Mohikanina za 49 :D jest to właśnie jeden z TYCH filmów tzw. zestaw obowiązkowy, jak i wszystkie filmy z Day-Lewisem
 

bojeq

New member
Kupiłem Kapitana Amerykę za 19,90 i Thora za 29,90. Ogólnie staram się kupować filmy poniżej 50zł.

aaa jeszcze Averngers za 39,90 :)

Mi udało się ostatnio nabyć Ostatniego Mohikanina za 49 :D jest to właśnie jeden z TYCH filmów tzw. zestaw obowiązkowy, jak i wszystkie filmy z Day-Lewisem

Pisać gdzie i jak :blagam: A nie chwalić się, że mają :bober:
 

Henry

Active member
Bez reklam
Pisać gdzie i jak :blagam: A nie chwalić się, że mają :bober:

No więc, do rzeczy:
-Ostatni Mohikanin w sklepie dla I...tów- w MM
-Wielki Gatsby za 46 zł w empiku, a do tego dorzuciłem sobie jeszcze Trylogię Batmana ( tę ostatnią od Nolana i Bela) za jakieś 157 zł
Proszę bardzo:mrgreen:
 

alkebab

New member
Ja upolowalem w MM na Gorczewskiej w Wawie. Nie wszystkie za jednym zamachem oczywiscie. Mozna trafic na fajne przeceny filmow. Matrixa upolowalem na Tablica.pl.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Najlepsze jest to ze potrafi byc taka sytuacja ze w kazdym MM w Wawie beda dobre ceny na rozne filmy .. i dzieki temu mozna wyrwac czasem kilka filmow za jednym razem w dobrej cenie..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Liter, piekna kolekcja.
Co do cen w MM, to chyba najtaniej udalo mi sie kupic Skyline za 19.99, glowy nie dam czy to byl akurat ten film, ale cena byla wyjatkowo niska.
 

alkebab

New member
Ceny na poziomie 50-60 zl za filmowe premiery to juz powiniem byc standard. Po kilku miesiacach od premiery powinny spadac do 20-30 zl. Ale to chyba marzene scietej glowy!
 
Do góry