[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

Savron

Well-known member
Bez reklam
"armani a gdzie twoje nabytki ;P mnie po staremu w nowej odsłonie"

Wow!! Kogo my tutaj mamy! Szanowny Panie adminie:D. "Rea", dawaj tych kolekcjonerów tutaj. Niech ludzi pooglądają kolekcji "figurek". Bez walki i "dyskusji" o przewagę "Sadeshow" nad "HotToys", albo odwrotnie:D. Czołem.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
brakuje mi tam tv jeszcze ;) w salonie mam 60 szarpa ale tam jakieś 42 się przyda ;)

to ja zapraszam was na tamto forum ;)
 
Ostatnia edycja:

quasimodek

Member
Bez reklam
Heh, moja kolekcja Marvela się chowa przy tym co pokazałeś Reanimator. Szacun!

Wysłane z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej za pomocą Poczty Polskiej
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pooglądałem sobie trochę tych kolekcji z forum AlienGroup i do tej pory szczęki nie mogę pozbierać z podłogi. Szok! :)
Ta mi się spodobała najbardziej.
AliensGroup :: Zobacz temat - Kolekcja Sebok13

Niezle jak ktos kolekcjonuje tego typu gadzety to w szoku bedzie ...


A to cos dla fanów grupy Toto
http://bluedvd.pl/toto-35th-anniversary-tour-live-in-poland-blu-ray.html
szkoda tylko ze byl to koncert w Lodzi ( nie ublizajac temu miastu ) ale malo ludzi jak na nagrywanie koncertu , ale i tak pewnie kupie :)
http://www.youtube.com/watch?v=ctMC_l1oyMo
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Obowiązkowa gratka szczególnie dla tych, który byli na koncercie.
Tak jak kiedyś z Hey, kiedy nagrywali płytę koncertową w Spodku w Katowicach. Miałem wtedy chyba z 15 lat. Potem wystarczyło odesłać bilet i dostawałeś unikalną kasetę :D tylko dla uczestników, inną niż ta, która była dostępna w sklepie ;)
 

collider

New member
Bez reklam
Super są te kolekcje figurek i gratuluję ich właścicielom. Chociaż osobiście nie lubię przesytu i jedna, dwie, no może kilka zgrabnie wkomponowanych w pomieszczenie w zupełności by mi wystarczyła. Jak do tej pory i tak "numero uno" to terminator armaniga :).
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
jak już kupisz jedną to chcesz inne, ja zaczynałem od 1 ;P dużo sprzedałem, miałem kolekcję figurek z hellraisera i poszło na allegro :)

takie hobby, jak lubisz dobry film czy jakąś postać to chcesz ją mieć na półce :)
 

collider

New member
Bez reklam
Ja to rozumiem i pewnie nawet masz rację. Mówię o obecnej sytuacji a to, że jak człowiek raz zacznie to później przepada na amen to już inna sprawa.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
zawsze możesz sobie kupić szkielet terminatora za 26k w skali 1:1 albo obcego lub inne fajne rzeczy jak małe plastiki nie pasują do wnętrza ;P
 
Do góry