[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W tym watku wklejamy swoje kolekcje filmowe, w tym plyty Blu-ray, dvd, 4K, ale tez mile widziane kolekcje muzyczne na plytach CD.
Zachecam tez do wklejania gadzetow filmowych, w tym figurki kolekcjonerskie, wydania specjalne itp.
Wklejamy tu wlasne kolekcje, a nie fotki znalezione w sieci ;)
W tym watku nie poruszamy tematów piractwa, torrentow itp.
Zachecam do wklejania fotek, nawet skromna kolekcja cieszy oko ;)
Mam nadzieje ze chociaz kilku nas bedzie...
 
Ostatnia edycja:

spinacz66

New member
Bez reklam
dzięki wiekoszość od atmosa ze szwecji od tomka balickiego kto słucha psytrance to kojarzy i od polski dj lubie sluchać setów.czy u was też dziwnie powiekszone otwiera się okono jak chcesz odp na posta?
 

jurass

Banned
Ostatnio jak mnie odwiedzał kolega i spojrzał na półkę z filmami/cedekami, to spytał czy miałem może wypożyczalnię, chociaż widział może tylko z połowę kolekcji, która jest raczej skromna, w porównaniu do kolekcji kolegi spinacza. Niestety z żołnierzykami pożegnałem się już jakiś czas temu, więc nie mam co pokazać. Jest ewentualnie żaba pieniężna żonki na kolumnie.

P.S.
Wiem, że to to nie jest forum polonistyczne, ale przyjemniej się czyta, jak po znaku przestankowym jest spacja, a nowe zdanie zaczyna się od wielkiej litery.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja oczywiście wkleje, muszę tylko powyciągać... z pudeł :D
A co do żaby, jak tylko jest z filmu "Ksiezniczka i zaba" (2009r), a do tego kolekcjonerska w limitowanym wydaniu, to jak najbardziej ;)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Ja już nie mam ani nerwów ani chęci korzystania z tego "zaawansowanego forum " rodem z Ugandy. :x:x Ludzi na Mars satelity wysyłają , Japończyki sedesy hakują , Ruscy bez jedynego strzału swój kraj poszerzają , a oni z błędami systemu poradzić nie mogą:grin::grin::grin: Chyba stal cud i udało się załadować fotkę. Dziękuje bardzo. A to kawałek moich zbiorów. Reszta po skończeniu remontu. To znaczy tak lat za 100. Pozdrawiam i czekam na wasze zbiory . "Armanig" , a gdzie twoje? Ty ten wątek założyłeś , to pokazuj , tylko powoli , żeby nikt zawału nie dostal:grin::grin:
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Savron, kolekcja zacna. Nie ma zmiłuj widze :)
Pokazałbys byś te figurki po lewej na dole ;), a te powyżej nie proszę, bo to oczywista oczywistość.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Mój skromny zbiór płyt

single CD

220339P1.JPG


płyty CD

362860P2.JPG


391624P3.JPG


płyty DVD

174029P4.JPG
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Masz swietną kolekcję z tamtych lat. Dziś chętnie bym znów posłuchał ;)
Kiedyś się wyśmiewano z tamtego okresu, dziś się do niego wraca. Sam dziś szukam nagrań z tamtego okresu.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kto by tam nie poprzebieral, dlugie wieczory z glowy ;) Konkretnie Przemko.
Krzysztoradio, a co z Twoja kolekcja filmową, przeciez wiem ze masz tych plyt juz troche? :)
 

WiTT

New member
Bez reklam
Ja swoje figurki raz pokazywałem, to odświeżę :)

witt-albums-home-theatre-picture206-dsc-3406.jpg


No i moje perełki - plakaty :)

witt-albums-home-theatre-picture210-dsc-3410-small.jpg


A tu dwie górne półki to płyty CD, na dolnej kolekcja... nie byle jakiego serialu ;)

WP_000342.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Masz "Majami" na dvd? Dales czadu, juz nie wspomne ile czasu sie przymierzam do tego zestawu. 400zl uzywka na aukcji stoi. Niezle Wiciu, pieknie to wyglada :)
 

WiTT

New member
Bez reklam
@spinacz66
Plakaty -> Internet, Antyramy -> IKEA, Passe-partout -> Żona, wiertarka+kołek rozporowy -> JA = to co na zdjęciu ;)

Yeah, wiedziałem że zainteresuję Ciebie armanig tym zestawem ;) Kupienie na aukcji kompletu to pikuś - ja kupowałem każdy numer osobno jak wychodził :bober:
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Krzysztoradio, a co z Twoja kolekcja filmową, przeciez wiem ze masz tych plyt juz troche? :)
Nie ma tego dużo na razie, może 20-30 BD, kilkadziesiąt CD, reszta w szafie i na dyskach. Jestem w podróży służbowej, cyknę jak wrócę, ale miejsce mi się nie podoba i chcę kupić lub zrobić coś typowo pod płyty, myślałem wstępnie o tym:
Multimebel - Stojak C-318
na dolnej kolekcja... nie byle jakiego serialu ;)
Od razu przykuwa uwagę ;)
 
Do góry