Filmy w UHD

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czasem mam wrażenie, że część tych filmów w 4k to jak na BR jest spoko to i w 4k jest fajnie, bo chociażby WŚ na BR pod względem jakości obrazu takie se, bym powiedział, pode względem dźwięku lepiej, a "bed bojsi" na BR zarówno obraz jak i dźwięk świetnie. I tutaj z tym co Bipo napisałeś to się potwierdza.. oczywiście przy wspomnianych filmach..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Świeżo po seansie Top Gun 4K.
Jakość obrazu zadowalająca jak na niemłody film, natomiast dźwięk w Atmosie bajka, bardzo dynamiczny, samoloty świstają aż miło.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Wczoraj pierwszy raz w życiu obejrzałem Powrót do Przyszłości. Oczywiście UHD. Dobry film, dobry obraz, dźwięku nie oceniam, bo oglądałem w sypialni. Na dniach nadrobię kolejne dwie części, też w UHD ofc.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Szalejesz,najpierw Terminator,teraz Powrót do przyszłości :grin:
A znasz Matrixa albo Obcego ? :-D
Akurat znam [emoji14] Matrix pierwsza część spoko, reszta badziewie. Obcego lubię, ale muszę sobie odświeżyć.

Nie było mi po drodze z Terminatorem, zawsze byłem fanem Rambo i Rockiego :D
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie było mi po drodze z Terminatorem

A to wszystko przez Armaniga.Do dzisiaj nie oddał kasety do wypożyczalni :mrgreen:
Screenshot-20201016-123823.png
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Świeżo po seansie Top Gun 4K.
Jakość obrazu zadowalająca jak na niemłody film, natomiast dźwięk w Atmosie bajka, bardzo dynamiczny, samoloty świstają aż miło.

A powiedz jak ktoś ma na BR warto takiej osobie kupić wydanie w 4k ? Zastanawiam się czy w prezencie komuś nie kupić, ewentualnie może coś z Terminatora, bo też lubi...
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Lolek126, różnica w obrazie jest, ale jakiegoś efektu WoW to nie ma. Dźwięk tak jak napisał kolega w walkach powietrznych prezentuje się fajnie.
Oko cieszy 4K, ale jakiegoś rewolucyjnego skoku nie ma.
Czy warto kupić, hmm, w dobrej cenie pewnie tak. Twoja decyzja.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek126, różnica w obrazie jest, ale jakiegoś efektu WoW to nie ma. Dźwięk tak jak napisał kolega w walkach powietrznych prezentuje się fajnie.
Oko cieszy 4K, ale jakiegoś rewolucyjnego skoku nie ma.
Czy warto kupić, hmm, w dobrej cenie pewnie tak. Twoja decyzja.

Tak jak napisałem to ma być na prezent, ale skoro nie ma przepaści zbytniej, kolega ma wydanie na BR to może warto np kupić właśnie jakiegoś Terminatora.. w 4k.. cena Top Gun - ja kupuje w Polsce to 160-170 zeta i to bez wersji PL, ale koledze to akurat nie przeszkadza.. trzeba pomyśleć, jeszcze chwila jest..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolek
Ja wymieniłbym bd na bd 4k bo sam HDR dużo wnosi. Są recenzje filmu z porównanymi klatkami w sdr i hdr, ale ten film warto wymienić dla samej ścieżki dźwiękowej. Takiej dynamiki dźwięku się nie spodziewałem. Swoją drogą był to pierwszy film, który oglądałem u ojca na secie Klipschów RP6000f z Pionkiem LX704 - w kinie domowym ten set miażdży.

Wczoraj oglądaliśmy z ojcem 1917 cały film, obraz żyleta 10/10, dźwięk jak w Dunkierce, buduje napięcie, może dwie sceny fajne w Atmosie. Sam film dla mnie to okropna nuda, stracony czas.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To może lepiej 1917 kupić w prezencie, tego nie ma na BR, a yeż lubi takie klimaty. Top gun ma na BR to zawsze jednak coś....
 
Do góry