Filmy w UHD

donsalieri

Active member
Bez reklam
No fakt, Ciche miejsce dobry film i swietna jakosc. A ja polecę jeszcze Dystrykt 9 w wersji Atmos, też dobrze udzwiękowili ten film.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Fabuła jednemu się podoba innemu nie, mnie oba filmy podeszły bardzo, Ciche miejsce już oglądałem dwa razy a Narodziny gwiazdy 4 albo pięć...:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Narodziny Gwiazdy świetne, fabularnie ckliwa, chwytająca historyjka, a jakość audio jak i sama treść muzyczna, rewelacyjna. Też już kilka razy oglądałem, a sam scena z wejściem Gagi na scene, to już top. Magia kina.
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
No ten akurat jest spoko kiedyś czytałem że nie ma startu do wersji A Star Is Born 1976, i oglądnąłem ostatnią starą i słabo... z gagą dużo lepsza.
 

DrWredman

Active member
Już w kinie byłem pod wrażeniem realizacji dźwięku w „A Star is born”.
A jak wiemy w kinach jest raczej średnio. Już któryś raz zauważyłem, że filmy zrealizowane przez SONY mają dobrą jakość dźwięku i obrazu.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Jestem właśnie po seansie (kolejnym) tego filmu. Zgadzam się w pelni w jego ocenie. Jakość pierwsza liga, zwłaszcza w 4K. Dźwięk od pierwszej sceny ekstra. I choć jakoś nie przepadam szczególnie za Gagą, tutaj jak najbardziej OK.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Gemini man 4k uhd dolby atmos
Nowy król w jakości obrazu, totalny top nr 1. Ten film jak dla mnie, ma najlepszy obraz ze wszystkich filmów jakie posiadam w 4K UHD na płytach...
Dźwięk dolby atmos również na bardzo dobrym poziomie.
Jeśli chce ktoś przetestować sprzęt i wycisnąć z obrazu 100% to film idealny. Obraz czysty jak łza, zero ziarna , szumów i innych upiekniaczy, za którymi nie przepadam. Kolory i odcienie wyglądają obłędnie . Pełna referencja obrazu 4K i HDR.
Ps:
Po obejrzeniu z żoną , dopiero na koniec filmu jej powiedziałem że ten drugi gostek w całości od początku do końca jest wygenerowany komputerowo....lekkie zdziwienie było ...


 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Pierwsza paczka dotarła.
Fabuły zdradzać nie będę... :D
Obraz i dźwięk wyraźnie lepszy, póki co fragmenty widziałem i czeka mnie porządny seans na dużym ekranie.
Pozostaje jeszcze czekać na LOTR.
hobbit.jpg
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Strasznie zje.. sprawę z tym pudełkiem niebieskim do Hobbita masakra
To niemieckie wydanie ma tylko napisy PL na płycie 4K w wersji kinowej zgadza się?
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Hobbit 4k Dolby atmos

Jestem po seansie trylogii Hobbit w 4k. Powiem krótko WOW, film znam na pamięć ale to co zobaczyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Kolorystyka w szerokiej palecie barw to zupełnie inne kolory niż na blu Ray, po włączeniu pierwszej płyty już wiedziałem, że jest dobrze a później tylko lepiej. Atak Smauga i ognie niszczące miasto to coś niesamowitego. Odcienie zieleni na łąkach, kolorystyka poszczególnych części garderoby bohaterów oraz sama szczegółowość obrazu dla mnie jest wyśmienita. W święta zabieram się za LOTR w 4k. Poniżej kilka fotek z telefonu:



hosting darmowy









Dźwięk
Dolby atmos dodaje piękne uzupełnienie, szczególnie słychać sufit w trakcie walki ze smokiem i w trakcie bitwy pięciu armii. Ponadto jest super.
Dla mnie za dźwięk i obraz Hobbit dostaje pełna 10/10.
Odwali kawał dobrej roboty. Nie wiem na czym krytycy oglądali ten film i skąd się wzięły negatywne opinie. Bo ja na 130" skalibrowane go obrazu oraz z dźwiękiem 5.2.4 (również skalibrowanym) miałem niesamowitą radość i przyjemność po raz kolejny oglądać ten film w zupełnie nowej odsłonie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry