F1 w HD na Polsat Sport HD

Sansei6

Member
Bez reklam
Eee tam ale ten wycig o 3 nad ranem (oczywiscie we wcześniejszych czasach) ta atmosfera nieprzespanej nocki w oczekiwaniu i ta magia, że u nas ciemno jeszcze zimno, czasem śnieżnie a tam środek dnia, gorąco - końcówka lata, to było coś no i początek sezonu, a tu w przyszłości i tor mają tam zmienić.... dobra, bo się rozmarzyłem ;)

eee tam pechowy tor... ale jaki fajny zresztą w F1 nie tylko Kubica jedzie ;p
 

yaneq

New member
Bez reklam
masz rację. też uwielbiałem wstawać w nocy, oglądać treningi... był klimat. teraz muszę brać dzień urlopu, bo pierwszych treningów nie odpuszczę. szkoda, że nie zobaczymy w tym roku transmisji w HD.
 

kiloan

New member
Podzielam opinie Sansei6 i yaneq. Atmosfera wyścigu w Australii to była magia.
Ja na piątek już mam urlop.
Pozdrawiam.
 

Peek

New member
Bez reklam
Ale panowie to tylko treningi, za dobre prognostyki niech posłużą:
-3 miejsce na dzisiejszym treningu
- To, że Robert powiedział o testach w Jerez, że były "za dobre" (czyżby Renault ukrywało moc swojego bolidu?)
- To, że Robert jest zadowolony z samochodu (w BMW nigdy nie był a przecież w sezonie 2008 był cały czas w czołówce!)
- To, że mechanicy mają duszę, chcą słuchać Roberta, improwizować i poprawki są gotowe na następny dzień.

Kwalifikacje pokażą prawdziwe oblicze stawki na rok 2010. Moje typy na pierwszą ósemkę:

1. Fernando Alonso
2. Lewis Hamilton
3. Robert Kubica
4. Jenson Button
5. Felipe Massa
6. Michael Schumacher
7. Sebastian Vettel
8. Nico Rosberg
 

mataman

New member
Bez reklam
Robert 9 ale najbardziej rozczarował Schumacher, widac faktycznie nie lubi podsterownych bolidów. Narazie ferrari i red bul rules.
 

Sansei6

Member
Bez reklam
No bez przesady, co wy sie dziadzia Schumiego czepiacie, chłopina tyle nie jeździł, bolid nie taki jak lubi, dajcie mu trochę popracować i naoliwić tryby ;) i nie ferujcie wyroków po jednym Q.
Martwcie się bardziej o przednie kółko RK
 
S

spy

Guest
Gdzie F1?

Witam,

Wie ktos moze co sie stalo z F1 w Polszmacie HD?
Bedzie jeszcze? Place abo tylko po to, zeby F1 ogladac!

:x
 
Do góry