F1 w HD na Polsat Sport HD

songoku

New member
a więc i Polsat Sport HD będzie transmitował F1 w HD, oto treść maila która dostałem od Polsatu:

"Witamy,

Tak, w najbliższym sezonie Formułę 1 będziemy pokazaywać w HD.

Pozdrawiamy
Dział kontaktów z widzami









From: a.sobol@interia.pl
To: poczta@polsat.com.pl
Date: 2011-01-20 11:46
Subject: Formularz kontaktowy Polsat.pl



Data wypełnienia: 2011-01-20 11:44:30.224292
Wysłano z adresu: 62.29.176.66

Informacje:
Nadawca: Artur Sobol



Wiadomość: Witam,

Czy TV Polsat Sport HD będzie transmitowała w sezonie 2011 wyścigi Formuły 1 w jakości HD ?

Pozdrawiam,
Artur Sobol"
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Oby tylko za bardzo nie skompresowali sygnału. Oryginalnie Transmisje mają być z bardzo wysokim bitrate, ale wiemy jak to jest u nas....zobaczymy.
 
S

spy

Guest
Data wypełnienia: 2011-01-20 11:44:30.224292
Wysłano z adresu: 62.29.176.66

Informacje:
Nadawca: Artur Sobol



Wiadomość: Witam,

Czy TV Polsat Sport HD będzie transmitowała w sezonie 2011 wyścigi Formuły 1 w jakości HD ?

Pozdrawiam,
Artur Sobol"

Szkoda, ze nie zapytales, w ktorych kanalach bedzie na zywo.
 

Peek

New member
Bez reklam
Jakość bardzo dobra, choć nie jest to to co np liga angielska na C+ Sport HD to jednak F1 w HD wygląda super, tory wyglądają całkiem inaczej, samochody się błyszczą, po prostu pięknie.
 

KubaArek

New member
Bez reklam
mam pytanko ,czy na Polsacie HD też przekaz był w HD bo przespałem :(
pytam dlatego bo mam ten program z naziemnego przekazu cyfrowego w Warszawie
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Eee tam, bez przesady tor w Australii nie miał większych zmian ;)
No bolidy się błyszczą, bo to nówki - żarcik ;)
 

yaneq

New member
Bez reklam
GP w Australii nie było transmitowane w HD! To był zwykły upscaling podobny do tego z poprzedniego roku. Nie ma HD puki co. Od czerwca biorę N. Polsat będę miał z anteny lub obejrzę F1 na RTLu.
 

gdn007

New member
mam pytanko ,czy na Polsacie HD też przekaz był w HD bo przespałem :(
pytam dlatego bo mam ten program z naziemnego przekazu cyfrowego w Warszawie

hej,

Pozwolę się podpiąć i zapytać, czy relacje F1, które nadaje Polsat HD (nie Polsat Sport HD!)
są faktycznie w HD, czy jeszcze nie... Jutro obieram LG 47LX9500 i jestem ciekawe, czy w weekend
uda się pooglądać Chiny w HD :) Mam nadzieję, że nie napalam się jak szczerbaty na suchary ;)
Aha, TV mam od UPC.

pozdrawiam,
gdn
 

Tomaszz

New member
Czy ktoś się orientuje czemu drugi weekend wyścigowy z rzędu brak jest kwalifikacji i wyścigu w Polsacie Sport HD???
Czy taki stan rzeczy długo potrwa?

Jakaś totalna porażka dla mnie!
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Polsat znów się wypina na widzów/kibiców... w takim momencie sezonu, nowy tor i to tak oczekiwany w USA, możliwe, ze rozstrzygnie się walka o mistrzostwo zarówno konstruktorów jak i kierowców... i oni retransmisję tylko dają?! Mam nadzieję, że Bernie dobierze im się do portfela.. kurcze, przecież F1 nie może się równać z kolejny raz puszczaną szklaną pułapką... żal...
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli chodzi o wyścigi F1 ,to na Polsacie świat się nie kończy . Na satelicie Eutelsat (9 E) jest francuski kanał TF1 HD ,który pokazuje te wyścigi bez łaski i durnego komentarza Borowczyka (czy jak mu tam )
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Zgadzam się, a o wiele prościej można mieć RTL czy SKY, jednak wg mnie polsat nie wywiązuje się z zawartej umowy na transmisję na żywo w otwartym kanale... a przekładanie z.... no właściwie bez przyczyny, no bo co kolejny raz puszczana Szklana pułapka? Jeszcze, żeby jakieś ich tam programy "autorskie" na żywo Must be the music... czy jak tam... to może ale tak...
 
Do góry