F1 w HD na Polsat Sport HD

tu_tek

New member
Peek napisał:
Czyli 2 wielkie ciosy w Nke.

1) Brak F1

2) Mozliwy, ale nie przesadzony brak Ligi Mistrzów.

Już się wyjaśniło, że 2 nie grozi i N-ka wykupiła ligę mistrzów na następny sezon.
Polsat: 2 mecze w tygodniu i skróty.

PS. TVP znowu śpi i za abo wykupi prawa do transmisji jakiegoś egzotycznego sportu :evil:
 

juzeg76

Member
W programie POLSAT SPORT HD podanym na stronie Cyfrowego Polsatu widnieje , ze dzisiejsze kwalifikacje GP MONACO o 14-ej jak i jutrzejszy wyscig bedzie pokazany w HD ....Ciekawe czy bedzie to HD czy tylko SD puszczone w kanale HD jak to ma miejsce w przypadku ligi szkockiej i wloskiej .....
 

jaceksobczak

New member
Z tego co wiem to nikt nie nadaje F1 w HD. I w tym sezonie jeszcze nie będzie.
Ale zawsze każdy sygnał SD na kanele HD wygląda trochę lepiej.
 

bluray

Banned
Czy dzisiaj F1 to było w HD ?
Ktoś tu ma POLSAT SPORT HD ?

Znalazłem wpis na blogu, że puścili jakis box.
Czyzby kompromitacja CP ?
 
Ostatnia edycja:

bourbon

New member
Bez reklam
Niestety żadnej relacji z F1 nie było. Co innego pisze w programie, a co innego puszczają. Wczoraj była w HD (pewnie udawane HD) pierwsza część kwalifikacji - wyglądało to naprawdę w dobrze.
Żenua ze strony Polsatu.
 

juzeg76

Member
bourbon napisał:
Wczoraj była w HD (pewnie udawane HD) pierwsza część kwalifikacji - wyglądało to naprawdę w dobrze.
Żenua ze strony Polsatu.

to fakt wczoraj wygladalo to naprawde super smiem twierdzic ze bylo w HD choc pewien nie jestem ...poniewaz Polsat sobie robi jaja liga szkocka czy wloska wcale nie leci w HD tylko SD wrzucone w kanal HD wiadomo ze obraz lepszy ale nie HD ... a z formula to sie dizs udali , puscili boks ....
 

actchris

New member
juzeg76 napisał:
to fakt wczoraj wygladalo to naprawde super smiem twierdzic ze bylo w HD choc pewien nie jestem ...poniewaz Polsat sobie robi jaja liga szkocka czy wloska wcale nie leci w HD tylko SD wrzucone w kanal HD wiadomo ze obraz lepszy ale nie HD ... a z formula to sie dizs udali , puscili boks ....

Nie było transmisji za ty był jakiś durny boks :( dobrze że zobaczyłem zmianę bo miałem wyjść wcześniej i nagrywanie ustawiłem na Polsat Sport HD a dzięki temu zdążyłem przestawić na EXTRA .... dają ciała z tym programem.
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Hmm tak sie przy okazji zastanawiam, czy polsat zbyt dawmo już nie dostał kary za to że reklamy daje o wiele głośniej niż transmisję? Ta wstawka verwy może normalnie łab rozwalić, jak siei tak głośno ogląda relację ;)
 

jaceksobczak

New member
Też mi się wydaję że kwalifikacje leciały w HD. W każdym razie różnica w stosunku do SD była znaczna.
Z niecierpliwością czekałem na główny wyścig w HD - a tu nic.
 

TOMGDY

New member
Wczoraj była transmisja z treningów i kwalifikacji do GP Turcji więc prawdopodobieństwo, że dziś zobaczymy pierwszy raz wyścig F1 w PS HD jest dużo większe. Zgodnie z programem transmisja zacznie się o g.14.
Wszystkim zainteresowanym gorąco polecam, jakość materiału jest zdecydowanie wyższa niż na pozostałych kanałach polsatowskich transmitujących F1:eek:k:
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Było wczoraj, pewnie będzie i dzisiaj. Ale to materiał skalowany. Jednakże tak jak już napisano w bardzo dobrej jakości!
Warto oglądać!!!
 

juzeg76

Member
tkirmuc napisał:
No i jak? Dają już F1 w Polsacie Sport HD? Bo nie wiem, czy pakować się w kablówkę Aster czy nie.


mozna powiedziec ze daja w PS HD tyle tylko ze z HD to nie ma nic wspólnego ....nikt nie realizuje transmisji z F1 w HD , to samo z liga Światowa w siatke niby mecze lece w PS HD ale lipa z HD to nie ma nic wspólnego , rzekłbym dobre 16/9 wiadomo obraz lepszy niz polsaty sport czy extra ale do HD to jeszcze daleko ......... nie wiem o co w tym chodzi chyba tylko zeby w program w gazecie wpisac ...
 

lepp

New member
Bez reklam
Ja nie widzę różnicy, między HD a 16/9 w Polsacie sport ekstra, może jest odrobinę lepiej, ale nie zauważyłem. tak czy inaczej wersja w 16/9 wygląda dużo lepiej niż z normalnego polsatu.
 

juzeg76

Member
rzeczywiscie ostatnio GP Turcji róznica byla minimalna prawie niezauwazalna , ale z Monaco bylo o wiele lepiej z tym że wtedy dali tylko pol godzinki sesji kwalifikacyjnej w sobote ....
 

cyber_human

New member
Gdzie F1

Panowie, czytam, ale proszę o potwierdzenie:
F1 w
1. Cyfrowym Polsacie
2. Polsacie z nadajników naziemnych
3. RTL - z jakiej pozycji?

Pytam, bo nie mam ŻADNEJ telewizji, a chcę coś zainstalować dla F1. Przy czym bardzo nie chcę CP, a w ogóle niechętnie płatne platformy.

Kusi mnie Astra2, bo tam jest dużo anglojęzycznych kanałów. Czy tam da się oglądać F1 w ITV? Albo innym?

Z góry dziękuję!

ps. polecam podczas wyściugu korzystać z komputera czasowego (tak go sobie nazwałem): fantastycznie się ogląda, ma się aktualne dane z toru, szybciej niż pokazuje TV (i więcej):

3xw - usuń spację - formula1.com/ - skasuj spacje - services/live_timing/

nie mogę wkleić linka!!!
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Koledze chodzi o livetiming znany fanom F1 od uuuuu nie wiem jak dawna....

Osobiście trudno mi sobie wyobrazić oglądanie treningów piątkowych, sobotniego, a zwłaszcza kwalifikacji i wyścogu bez LT, choć czasem tak wychodzi. Oczywiście niektórzy potrzebują nieco czasu na "nauczenie się czytania z LT" ;)
Jest darmowy z oficjalnej strony F1, jakby co ;)

A tłumaczenie to by było raczej jako czasy na żywo ;)
 
Do góry