F1 w HD na Polsat Sport HD

cygan

Member
Ogólnie co do sportu, Polsat od lat dobrą politykę prowadzi, reszta platform, razem wzięta, głęboko w piwnicy siedzi...
 

pawlaczynski

New member
Na stronie Cyfry+ piszą, że RTL jest na kanale 205, odbierany z Hotbirda. Tylko ten język ...
Ale grunt, że będzie gdzie oglądać :)


Pozdrawiam
P.R.
 

Peek

New member
Bez reklam
Panowie, ale o czym rozmawiamy. W sobotnich kwalifikacjach zobaczyłem, że trzej panowie pewnie z jakiegos zepołu lub z FIA, tego nie wiem. Oglądali wyścig na sześciu telewizorach... CRT!!! NAWET CURLING W EUROSPORCIE BYŁ DZIS W HD, A TU TAKIE ZACOFANIE!!! Ale cóż jaki pan, taki kram...
 

Peek

New member
Bez reklam
Tymczasem jest bardzo duża szansa, ze już od przyszłego sezonu na Polsacie Sport Hd obejrzymy... LIGĘ MISTRZÓW!!!
 

oka99

New member
W N na 56 kanale RTL nadaje F1.Może to i lepiej że po niemiecku bo na polsacie niektórych komentarzy słuchać się nie da.
 

cygan

Member
Jak już to chyba ze studia Zientarskiego, bo tak, to profesjonalny komentarz jest. Urodziłeś się w Reichu, to może i lepiej masz słuchając niemieckich fachowców. Bez emocji dodajmy.
 

oka99

New member
Napisałem że niektórych.Czytanie ze zrozumieniem się kłania.A niemieckiego nie znam więc wali mnie co on tam sobie mówi.;)
 

cygan

Member
Wymieniłem tylko Zientarskiego. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. :grin:
Sansei6 - mała kopalnia wiedzy na torze, ale w studio nasi...różnie z tym bywa :) Zientara jest jaki jest ale kolorowo mamy :)


 

Sansei6

Member
Bez reklam
Co do tej kopalni wiedzy na torze...........hmm Sokoła ostatnio dość mało słychać, szkoda, choć też mu siewpadki przytrafiały, to i tak Borówa nie ma do niego startu, no chyba, ze chodzi o poteczki z padoku (spolszczyłem sobie ;) ), to wtedy spoko ;) :D
 

thomash

New member
Wracając jeszcze do F1 na C+ - mam teraz PVR Philipsa i na RTL - jedynym kanale z F1 na C+ jest komunikat na środku ekranu - NIEOBSŁUGIWANY SYSTEM KODOWANIA. Jasna ch...... może trafić. :evil: Akurat na jedynym kanale z 500 taki komunikat. Na transmisje F1 muszę podłączać starego Mediasata.
Oczywiście obraz i dzwięk jest OK.
 

Wiśl@k

New member
Wszystko wskazuje na to, iż GP Bahrajnu, które odbyło się 26 kwietnia, było zarazem ostatnim wyścigiem F1, jaki bezproblemowo mogli obejrzeć wszyscy abonenci Telewizji Nowej Generacji n. 4 maja zakodowano w Cryptoworks przekaz kanału RTL Schweiz, z satelity Hot Bird 6 (13E), który specjalnie na czas trwania Grand Prix Formuły 1 przenoszono na pozycję 56 w dekoderach nbox.

Przerwa w kodowaniu szwajcarskiej wersji RTL trwała blisko rok (zaczęła się 8 maja 2008). Nadawca musiał jednak zareagować i ostatecznie wznowić szyfrowanie, ponieważ właściciele praw transmisji wyścigów F1 wywierali nacisk, aby zaprzestać ogólnodostępnej emisji.

Zmiana uderzy w abonentów n, którzy jednocześnie nie mają dostępu do satelity Astra 1 - 19,2E - żaden inny niekodowany kanał z 13E nie prowadzi transmisji wyścigów F1, w związku z czym kolejny GP, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę 10 maja w Hiszpanii, obejrzą wyłącznie posiadacze układów zezujących oraz konwerterów monoblock, którzy dostęp do 19,2E mają. Tam niemiecka wersja RTL będzie prowadzić transmisję w formie niekodowanej.

Można przypuszczać, że do wznowienia kodowania szwajcarskiej wersji RTL po blisko roku mogło przyczynić się także zbytnie chwalenie się platformy n możliwością podglądania wyścigów Formuły 1 w alternatywny sposób. Zmiana pozycji RTL Schweiz nie była konieczna - każdy zainteresowany znalazłby kanał, gdziekolwiek by się on nie znajdował, bez dodatkowych informacji na ten temat, tymczasem na liście kanałów potrzebnych jest wiele innych zmian. Nadal wśród stacji zagranicznych można znaleźć błędy w nazewnictwie, niektóre kanały znajdują się na złych pozycjach, a także jest kilka wyłączonych, które powinny zniknąć z nboxów. Mimo zgłoszeń póki co w tej sprawie jeszcze nie poczyniono poważniejszych kroków.
 

Peek

New member
Bez reklam
Czyli 2 wielkie ciosy w Nke.

1) Brak F1

2) Mozliwy, ale nie przesadzony brak Ligi Mistrzów.
 
Do góry