F1 2010 - liga ps3

mayerr

New member
..Jeszcze raz przypominam, nie walczmy na pierwszym zakręcie, to wyścig będzie fajny dla wszystkich.
Bo inaczej czołówka odjeżdża, a reszta albo zjeżdża do PIT po spojlery, albo przejeżdża przez PIT za karę. Wtedy wyścig rozciąga się na całą trasę i nie ma z kim się ścigać. A przecież nic tak nie cieszy jak wyprzedzenie na torze...
DOKŁADNIE
Lepiej zahamować trochę wcześniej i stracić ułamek sekundy niż zaparkować na bandzie np 10 sek albo co gorsza kara drive trough czy wymiana skrzydła. Wyścig nie kończy się zaraz po starcie. Czołówka, jak słusznie zauważył Wredman, też popełnia błędy. Trzeba się trzymać blisko i czekać na ewentualny błąd przeciwnika albo wybrać odpowiedni moment do ataku. W Montrealu jak widzieliśmy najwięcej działo się tylko w jednym zakręcie. I tak jest w prawdziwej F1. Nie ma na każdym torze po 10 miejsc do wyprzedzania (a szkoda). Zwykle to jest jedno dwa na prawdę dobre miejsca do przeprowadzania ataku. W pozostałej części toru wyprzedzanie możliwe jest tylko i wyłącznie po błędzie przeciwnika.
Teraz Walencja, tam powinno być więcej wyprzedzania :)
 

Keyusu

New member
Niestety u mnie planowany jest wyjazd na narty więc bardzo prawdopodobne jest ,że nie będzie mnie na 2-óch kolejnych wyścigach(Walencja i Silverstone) a więc miejsce do popisu dla kierowców rezerwowych jeśli tacy są (bardzo nad tym ubolewam gdyż ucieka mi szansa na zdobycie kilku dobrych punktów i zniwelowania straty do czołówki w klasyfikacji)
Czy nie zastanawialiście się nad wydłużeniem wyścigu z 30 do 40%(o 10%)???Moim zdaniem wyścigom brakuje tych kilku okrążeń,dla mnie jest on ciut za krótki a dla was?Co o tym sądzicie?Podzielacie moje zdanie??
 
Ostatnia edycja:

nimm2

New member
Czy nie zastanawialiście się nad wydłużeniem wyścigu z 30 do 40%(o 10%)???Moim zdaniem wyścigom brakuje tych kilku okrążeń,dla mnie jest on ciut za krótki a dla was?Co o tym sądzicie?Podzielacie moje zdanie??

generalnie to jestem za... 10% wiecej to nie jest tak duzo... a pamietam ze mi tez kiedys zabraklo jednego okrazenia w wyscigu...
 

scooby99

New member
Czy nie zastanawialiście się nad wydłużeniem wyścigu z 30 do 40%(o 10%)???Moim zdaniem wyścigom brakuje tych kilku okrążeń,dla mnie jest on ciut za krótki a dla was?Co o tym sądzicie?Podzielacie moje zdanie??

Ja jednak póki co zostałbym na 30 %... Tak jak Woytas napisał, można rozważyć wydłużenie wyścigu od nowego sezonu... :)

Ma ochote dzis ktoś pojeździć wieczorkiem...??
 
Ostatnia edycja:

AyrtonSenna

New member
Witam,

Ja dzis bede dostępny i także chetnie potrenuje ;-) co do wyscigu w niedziele jestem obecny poniewaz udało mi sie przesunac wyjazd za granice wiec jestem happy ;-) ogolnie nie przeszkadza mi długosc wyscigu ale byłbym za przedłużeniem - zawsze to wiecej scigania sie ;-)

Pozdrowienia i do wieczora ...
 

DrWredman

Active member
Witam,

Ja dzis bede dostępny i także chetnie potrenuje ;-) co do wyscigu w niedziele jestem obecny poniewaz udało mi sie przesunac wyjazd za granice wiec jestem happy ;-) ogolnie nie przeszkadza mi długosc wyscigu ale byłbym za przedłużeniem - zawsze to wiecej scigania sie ;-)

Pozdrowienia i do wieczora ...

Ja też jestem za wydłużeniem o 10%, w końcu to kilka okrążeń więcej więc wyjdzie max 10 min.

też się postaram dziś być ale może dopiero około 22.00
 

WojtR

Member
Bez reklam
A ja bym jeszcze usunął optymalny tor jazdy i kontrole trakcji zrobił na średnią.
Co wy na to?

o tym już dsykutowaliśmy na początku , zresztą w tym układzie .... połowa by nie dojechała

jeśli już to może brak ABS bo się zmienia punkt hamowania

jeździcie z ABS czy nie ?
 

DrWredman

Active member
o tym już dsykutowaliśmy na początku , zresztą w tym układzie .... połowa by nie dojechała

jeśli już to może brak ABS bo się zmienia punkt hamowania

jeździcie z ABS czy nie ?

Ja z ABS, ale mogę sie zgodzić na wyłączenie jakiejkolwiek asysty.
Uważam, ze można trochę utrudnić te wyścigi, to wtedy wyjdzie, kto chce podnosić swoje umiejętności.
I nie myślcie, ze jestem jakimś wymiataczem. Też będę sie uczył nowego stylu jazdy. ;)
 

Kizior79

New member
Ja z ABS, ale mogę sie zgodzić na wyłączenie jakiejkolwiek asysty.
Uważam, ze można trochę utrudnić te wyścigi, to wtedy wyjdzie, kto chce podnosić swoje umiejętności.
I nie myślcie, ze jestem jakimś wymiataczem. Też będę sie uczył nowego stylu jazdy. ;)

A czy teraz nasze wyścigi są łatwe?
W ciągu "nastu" okrążen mamy dublowania, dzwony strzela 3/4 z nas, mamy włączone uszkodzenia więc bez większosci asyst "czarno to widze". Inna sprawa to to że w trakcie sezonu zmianiać zasady?
Wchodząc na to forum widziałem jakie macie "opcje jazdy" i wiedzialem gdzie wchodze, lecz jezeli dojdzie do zmian asyst, rozważę rezygnacje, nie jestem tak dobry aby czerpac radość z jazdy bez "wspomagaczy" - Massa w sezonie 2009 też miał z tym problemy:-D

Co do wydłuzenia wyścigu 0 10% - nie mam zdania, dostosuję się do wiekszosci
 

scooby99

New member
A czy teraz nasze wyścigi są łatwe?
W ciągu "nastu" okrążen mamy dublowania, dzwony strzela 3/4 z nas, mamy włączone uszkodzenia więc bez większosci asyst "czarno to widze". Inna sprawa to to że w trakcie sezonu zmianiać zasady?
Wchodząc na to forum widziałem jakie macie "opcje jazdy" i wiedzialem gdzie wchodze, lecz jezeli dojdzie do zmian asyst, rozważę rezygnacje, nie jestem tak dobry aby czerpac radość z jazdy bez "wspomagaczy" - Massa w sezonie 2009 też miał z tym problemy:-D

Co do wydłuzenia wyścigu 0 10% - nie mam zdania, dostosuję się do wiekszosci

Tu Kizior ma racje... Ja też nie jestem za tym, aby w trakcie sezonu zmieniać zasady... Możemy przecież pojeździć na którymś z treningów bez wspomagaczy , albo wydłużyć na 50 % i zobaczyć jak się jeździ...
Uważam, ze wszyscy uczymy się dopiero jak jeździć bezkolizyjnie a wyłączenie choćby konroli trakcji spowoduje, że będzie jeszcze gorzej...
Rzecz jasna dostosuje się do większości, ale takie jest moje zdanie... ;)

Woytas ja jeżdze tylko z trakcją na full, reszta wszystko wyłączone... :)
 
Do góry