F1 2010 - liga ps3

Keyusu

New member
Z tymi informacjami to żal naprawdę,sto różnych diagnostyk i nic nie wiadomo :(
Nie martwcie się wszystko będzie dobrze a tych info nie ma co brać na poważnie do oficjalnych informacji
 

WojtR

Member
Bez reklam
jasna cholera straszny wypadek ale też brak odpowiedzialności mógł odpuścić te rajdy na miesiąc przed sezonem , byleby z tego wyszedł ale sezon już odjechał :(
 

Keyusu

New member
A gdzie można znalezć jakieś nagranie,zdjęcia z tego wypadku bo nigdzie tego nie ma?
Dzisiejszy wyścig niech będzie z dedykacją dla Roberta oby wrócił do zdrowia,przecież to jego ulubiony tor a więc dajmy czadu dla Niego !!!
 

WojtR

Member
Bez reklam
w TVN24 był wywiad z Kuzajem , jeździ z nim ten sam pilot Robert nie uderzył w kościół tylko w jakaś barierę , w której puściła podpora i się wpierdzieliła w auto stąd takie spustoszenie w aucie i uderzyło to w Roberta , Kuzaj mówił , że Robert poważnie ucierpiał
 

mayerr

New member
no to zapowiada się sezon bez Kubicy :(

2007r Kanada - fatalny wypadek KUB
2011r Kanada (liga hdtv ;) ) - fatalny wypadek KUB
 

nimm2

New member
od dzis scigam sie na takim zestawie mojego autorstwa i wykonania :)



zdjecie0141.jpg
 

nimm2

New member
na deskach... to z tylu to oparcie... i calkiem wygodnie jest... w kazdym badz razie lepiej niz do tej pory...
 

Kizior79

New member
Scooby99 - A ty myślisz że w F1 maja wyściełane fotele?:lol: Chłopak postawił na realizm, zobacz jak ma mało miejsca przy pedałach;-) A poważnie - fajna robota, u mnie coś takiego nie przejdzie, córka ma za mały pokój na takie konstrukcje, a żona okupuje drugi telewizor:(
 

scooby99

New member
Dodaje jak zawsze wyniki z kwalifikacji i wyścigu...
 

Attachments

  • ABCD0020.JPG
    ABCD0020.JPG
    445,8 KB · Wyś: 60
  • P2061936.jpg
    P2061936.jpg
    471,2 KB · Wyś: 79
  • P2061937.jpg
    P2061937.jpg
    413,5 KB · Wyś: 57

scooby99

New member
Scooby99 - A ty myślisz że w F1 maja wyściełane fotele?:lol: Chłopak postawił na realizm, zobacz jak ma mało miejsca przy pedałach;-) A poważnie - fajna robota, u mnie coś takiego nie przejdzie, córka ma za mały pokój na takie konstrukcje, a żona okupuje drugi telewizor:(

Konstrukcja mi sie zajebiście podoba, w przyszłości można jakiś fotel dokupić i kokpit jak marzenie... ;-)
U mnie tez to nie przejdzie, mam strasznie mało miejsca. Do tego musze składać "bolid :D" za każdym razem jak nie gram więc sądzę, że najlepiej bedzie zamówić coś podobnego jak ma Woytas... ;-)
 

WojtR

Member
Bez reklam
Konstrukcja mi sie zajebiście podoba, w przyszłości można jakiś fotel dokupić i kokpit jak marzenie... ;-)
U mnie tez to nie przejdzie, mam strasznie mało miejsca. Do tego musze składać "bolid :D" za każdym razem jak nie gram więc sądzę, że najlepiej bedzie zamówić coś podobnego jak ma Woytas... ;-)

no i mniej plecy bolą jak ktoś ciągle daje strzały z tyłu niż na takiej desce :D
 
Do góry