F1 2010 - liga ps3

scooby99

New member
Co do terminu następnego GP to myślę, że skoro już 3 osoby reflektują za 9.01 to nie ma sensu jechać w pół składu wcześniej. Można się jedynie umówić na jakiś oficjalny trening.

Popieram, na trening możemy się umówić np 6.01.2011 bo z tego co wiem to jest dzień ustawowo wolny od pracy i podejrzewam, że w środku tygodnia wszyscy będą w domu...
Ewentualnie jakby wszyscy byli za to mozna przeprowadzić nie tylko trening, ale i oficjalny wyścig...
Co wy na to...?
 

nimm2

New member
Popieram, na trening możemy się umówić np 6.01.2011 bo z tego co wiem to jest dzień ustawowo wolny od pracy i podejrzewam, że w środku tygodnia wszyscy będą w domu...
Ewentualnie jakby wszyscy byli za to mozna przeprowadzić nie tylko trening, ale i oficjalny wyścig...
Co wy na to...?


dla mnie 6 odpada... 8 dopiero wracam do domu... i tak pewnie przystapie do wyscigu bez wczesniejszego przygotowania...
 

WojtR

Member
Bez reklam
A setup na miękkie opony ma się nijak do twardych i trzeba zawsze szukać kompromisu. I tutaj jest mały ból, bo nie ma opcji treningu na twardych gumach (jest tylko w karierze, więc najlepszym wyjściem dla każdego jest żeby przed każdym naszym wspólnym wyścigiem włączyć karierę z tym samym torem i w ciągu trzech treningów można dużo info pozbierać odnośnie zachowania bolidu- ale trzeba mieć na to czas ).

no właśnie tu poległem z tymi twardymi a w pojedyńczym GP trening nie da się z twardymi ?

czasy podeślę :)
 

mayerr

New member
dobra, myślę, że 9-ty można wpisać do kalendarza.

Bikson, przejmujesz Team Sauber po SpyPL . Jego wpisuje na listę rezerwowych, może jeszcze wróci.
Zapoznaj się z nową ekipą ;) . Napisz tylko czym sterujesz.

no właśnie tu poległem z tymi twardymi a w pojedyńczym GP trening nie da się z twardymi ?
da się jechać na twardych w pojedynczym GP ale jak już wystartujesz to nie możesz zjechać do garażu poprawić ustawienia. Możesz jedynie wyjść do padoku i od nowa- a to trwa
 
Ostatnia edycja:

A...

Member
Mała sugestia. Jeśli następne GP jedziemy 9 stycznia, to co powiecie, żeby wtedy pojechać dwa GP? Jest dużo czasu, żeby się przygotować.
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Ja rezygnuję z zabawy, szczerze mówiąc za dużo okrążeń jak dla mnie, poza tym myślę, że za jakiś czas sprzedam F1 2010. Powodzenia w zawodach, niech wygra najlepszy ;)
 

komarzycho

New member
Czekał 15 min pod drzwiami i zrezygnował ;) Później już dzwonił z domu :D

Rzeczywiście pomyliły mi się bolidy, ale nie było to spowodowane kacem tylko zwykłym roztargnieniem :D Także nie byłem na dopingu ;)
 

mayerr

New member
McLaren sprzedany.
A co do pomysłu Arka żeby 9-tego rozegrać dwa GP to ja jestem za.
Jedno GP trwa razem z Q jakieś 50min więc jak dla mnie wygospodarowanie niecałych dwóch godzin wchodzi w grę. Czekamy na opinie innych.
 
Do góry