F1 2010 - liga ps3

mayerr

New member
Trening można zrobić. Moja propozycja to pierwsza niedziela 2011 godz 21. Myślę, że wszyscy już zdążą wytrzeźwieć ;)
Słuchamy propozycji reszty.
 

DrWredman

Active member
Trening można zrobić. Moja propozycja to pierwsza niedziela 2011 godz 21. Myślę, że wszyscy już zdążą wytrzeźwieć ;)
Słuchamy propozycji reszty.

Ja też powinienem zdążyć wytrzeźwieć.
I jestem za dwoma wyścigami w kolejny weekend.

Komar, ta ręczna zmiana biegów poprawia Ci czasy? Czy to tylko własne widzimisię.
Ja miałem widzimisię na widok z kokpitu, ale szybko mi przeszło.
Natomiast ręczna zmiana biegów, jak na razie słabo mi się sprawdza w sytuacjach stresowych. :)
Ale też mnie korci.
Za to wyrzuciłem optymalny tor jazdy.
 

scooby99

New member
Właśnie miałem pytać, tak z ciekawości jakie asysty macie włączone...???
Ja właściwie mam tylko kontrole trakci na full bo na padzie to cięęężżzkoo... ;) Skrzynia manualna...
Komar a jak się sprawdza ta skrzynia w kierownicy z łopatkami...?? Ciekaw jestem bo sam mam zamiar kupić i zastanawiam się czy będzie wygodna... :)
 

komarzycho

New member
Jeżdżę od samego początku na manualnej i uważam, że jak się przyzwyczai to są lepsze czasy od automatycznej. Mam G27 więc łopatki są tam bardzo wygodne i łatwo się jeździ. W sytuacjach stresowych rzeczywiście jest czasami gorzej, ale idzie się do tego przyzwyczaić.
Linie używam wtedy jak nie jestem pewien toru tzn dawno na nim nie jeździłem i nie miałem odpowiedniego treningu. Reszta asyst wyłączona jedynie automat w pit stopie.
 

WojtR

Member
Bez reklam
Mayer przepraszam za kuala , w chinach trzymałem wewnętrzną , jechałem już po tarkach ale dalej się pchałeś :)
 

scooby99

New member
Myśle, że wyścig w Chinach był bardzo dobrym materiałem na trening... przez ten deszcz nie widziałem kompletnie tabliczek z punktami dohamowania przez co popełniałem dużo błędów... W dodatku w 1 zakręcie dostałem kare zupełnie nie wiem za co, i musiałem przejechać przez Pit-lane...
Mam tylko nadzieje, że w niedziele nie będzie padać... :)
Ps. fajnie się ogląda powtórke, ale juz tak ciekawie się nie jechało... ;)
 

mayerr

New member
Spoko Wojt. Ja również w Kuala się nie popisałem. Wyjeżdżając z pitlane słyszałem tylko ryk Twojego silnika. Nie widziałem Cię ani w lusterkach ani czerwonej kropki na mapie. Kiedy Cie zobaczyłem pedał hamulca w podłogę ale świeże opony i deszcz nie pomogły w hamowaniu, sorki.
Jeżeli chodzi o Chiny to celowo się na Ciebie nie pchałem. Jechałem z przodu, starałem się trzymać optymalny tor jazdy i nie patrzyłem co się dzieje za mną.

Jakubus, w Chinach nie padało:razz:

Co do dwóch wyścigów 9.01 to 4 osoby jeszcze się nie wypowiedziały więc nie wiem co i jak.
 
Ostatnia edycja:

WojtR

Member
Bez reklam
nie no spoko , na powtórkach od Komara to fajnie wygląda tylko trzeba tak jechać , żeby być przed nim :), w chinach myślałem , że już Cię wyprzedzam i jakoś musieliśmy się puknąć
 
Do góry