F1 2010 - liga ps3

gadulinho

New member
Bez reklam
Aha, ok. Mój błąd. Jak widać nie znam się na F1 (bo i nie oglądam wyścigów) a i jeździć też za dobrze nie umiem, ale jakoś spróbuje z Wami powalczyć :) To jak, jedziemy dziś?
 

komarzycho

New member
Co do ustawień wyścigu:
- asysty ( wyłączona asysta hamowania i ABS )
- opony włączone
- paliwo włączone
- linia włączona
- uszkodzenia pełne
- flagi i zasady realistyczne

wyścig co najmniej 30% ( 50% jak kończe to żałuje, że nie był to pełny wyścig :) )

Mam 2 filmiki z ligi w której już startuje

YouTube - Kanał użytkownika kom4rzycho

Startuje w każdą niedziele o 19:30 wyścig trwa max do 21 więc wtedy mogę jechać z wami.
 

WojtR

Member
Bez reklam
no i kto ścina zakręty :D

jak będziemy tak się z tą ligą ślimaczyć to ona nigdy nie wystartuje ustalmy jakiś dzień najlepiej niedziela wieczorem to raczej wszyscy siedzą w domu, pt i sob wg mnie raczej odpadają bo wszyscy jakieś imprezy , wyjście itd
 

mayerr

New member
Jasne, że można dołączyć.

Kilka postów wcześniej pisałem żeby wystartować chociażby w 6 osób ale jakoś to ślamazarnie idzie.
Ja osobiście jestem za rozgrywaniem wyścigów w niedziele o godz 21.
Co do asyst to myslę, że najsprawiedliwiej będzie jak każdy będzie jeździł jak sobie chce. Nie ma co na siłę wmuszać komuś, że ma jeździć bez abs-u.
Jak zbanujemy wszystkie pomoce to dopiero będziemy mieli dzwon za dzwonem.
Jeszcze żeby tylko do wszystkich dotarło, że nie każdy zakręt na torze nadaje się do wyprzedzania to będzie git ;-)

A więc słuchamy wypowiedzi wszystkich zainteresowanych. Każdy niech się wypowie kiedy najlepiej mu jeździć i z jakimi pomocami. jak będziemy znali zdania wszystkich będziemy się mieli do czego odnieść.

Więc ja jestem za:

wyścigi - niedziela godz 21
asysty - dozwolone
opony -włączone
paliwo -włączone
zasady i fagi -realistyczne
kolizje - włączone
uszkodzenia -włączone
wyścig - 20%

słucham reszty :)

ps. Jak to jest z powtórkami ? Czy można je oglądać po wyścigu online i jeżeli tak czy można je np gdzieś zapisywać? Bo po każdym dzwonie trzeba będzie jakoś dojść do tego kto zawinił.
 

WojtR

Member
Bez reklam
ABSOLUTNIE jestem za :)

co do dzwonów nie wiem jak z powtórkami , jak kogoś nie możemy dogonić wyprzedzić to na dohamowaniu nie pukamy nikogo w tylne koło na łuku bo to chamstwo i tyle :-x pomijam egzemplarze , które rozpędzają się na max-a , żeby kogoś trafić na zakręcie :fool:
 

A...

Member
Również odpowiadają mi zasady i terminy podane przez Mayera. Myślę, że pierwsze GP możemy rozegrać w nabliższą niedzielę. Też jestem ciekaw tych powtórek, wczoraj z komarzychem miałem fajną walkę przez 2 okrążenia i też się po fakcie zastanowiłem czy da się zapisywać powtórki z wyścigów online.
 

mayerr

New member
No więc trochę ludzi się zebrało. Uczestnictwo w lidzę potwierdzili:

scooby99
nimm2
A...
Tomi1985
WojtR
mayerr
lipet
gadulinho
komarzycho

Myślę, że jeszcze spy potwierdzi udział więc będzie nas już 10.
Większość osób odpowiadają ustawienia i termin rozgrywek, które zaproponowałem
więc myślę, że przegłosowane :) (komarzycho musisz przystać na decyzję większości ;) )

Myślę, ze w najbliższą niedziele możemy zrobić trening generalny bo być może wyjdą
jeszcze jakieś nieścisłości więc lepiej dyskutować po trningu niż rozmawiać o
ewentualnym powtórzeniu wyścigu bo ktoś tam nie wiedział czegoś tam ;)

lipet, jaki masz nick na PSN bo wypadało by Cię do znajomych wrzucić?

spy zaktualizuj naszą listę startową.

Więc jak, niedziela godz 21 spotykamy się na treningu ?

ps. jak ktoś ma jeszcze jakieś wskazówki uwagi to niech pisze.
 

DrWredman

Active member
Sugestia co do ustawień.

Ja bym sugerował jeszcze wyłączenie linii (czyli optymalnego toru jazdy).

Jak już sobie zrobiłem kilka wyścigów z włączoną linią, to stwierdziłem, że zamiast uczyć się toru, to uczę się linii i po jej wyłączeniu trzeba się uczyć toru od nowa. W ogóle nie skupiałem się na torze. A uwierzcie mi że łatwiej zapamiętać np. przy której reklamie jak dohamować wejście w zakręt (bo czasami nie widać przydrożnych tabliczek z ograniczeniami). Jest mnóstwo elementów charakterystycznych na torze, które łatwiej zapamiętać.
A potem jest większa satysfakcja z osiągniętych wyników.
Tym bardziej jak spróbujemy pograć w necie gdzie brak linii i wtedy okazuje się, że w ogóle nie znamy toru.
 
Do góry