F1 2010 - liga ps3

gadulinho

New member
Bez reklam
Ja mogę dziś ale do 16, albo jutro popołudniu/wieczorem. Może rozpiszemy sobie jakoś "kalendarz" zawodów na najbliższy tydzień.
 

mayerr

New member
Ja raczej tylko wieczorami mogę pograć.
Kalendarz można rozpisać tylko czy będą chętni na grę. Na razie nie widać wielkiego zainteresowania ligą.
Najlepiej będzie jak każdy chętny do wystartowania ligi potwierdzi jeszcze raz swój start w lidze. Jak uzbiera się co najmniej 6 osób można by wystartować.
Jak będziemy czekać na pełny skład to zapewne się nie doczekamy.
Więc wpisywać się kto chętny.

mayer2005 - ready
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Ja mogę w zasadzie każdego dnia ale zazwyczaj dopiero koło 21-22.
Jak rozpisze się jakiś kalendarz zawodów to będzie łatwiej o znalezienie czasu, czy jakieś zmiany w codziennym harmonogramie zajęć ;)
Co do chętnych, to przecież nie zawsze wszyscy muszą jechać, po zakończenie GP zsumuje się punkty i zobaczmy jak wypadnie pierwszy "sezon" ligi HDTV.com.pl ;)
 

nimm2

New member
jakos nie moze sie nikt zebrac to zaczne ja... wyznaczam termin pierwszego GP na jutrzejsza niedziele 28.11 godz. 20.00

najpierw kwalifikacje i po kwalifikacjach wyscig na 20 okrazen
jesli ktos nie ma czasu to trudno... najwyzej pominie to GP
jesli ktos nie moze sie polaczyc to trudno... nieprzygotowany technicznie do startu... bylo dosc czasu zeby to zalatwic...
jesli chodzi o ustawienia wyscigu to zostawiam to Wam...

p.s. ja gotowy do startu jestem... oczywiscie Ferrari jest moje...
p.s.2 jesli wiekszosc bedzie za przesunieciem startu na godz. 21 to jak dla mnie nie ma problemu...
 
Ostatnia edycja:

gadulinho

New member
Bez reklam
Ok, ja będę, tylko po co aż 20 okrążeń? Pewnie po pierwszym okrążeniu (albo i na pierwszym zakręcie) pozderzamy się i będzie po zabawie. Ja bym zagrał na 20% wyścigu (ja przynajmniej tak gram w karierze).
 

nimm2

New member
Ok, ja będę, tylko po co aż 20 okrążeń? Pewnie po pierwszym okrążeniu (albo i na pierwszym zakręcie) pozderzamy się i będzie po zabawie. Ja bym zagrał na 20% wyścigu (ja przynajmniej tak gram w karierze).

20 okrazen bo tak juz bylo kiedys ustalone... poza tym jak ktos popelni jakis blad to zeby byl jeszcze czas na odrobienie straty... chodzi o to zeby wyscig nie rozstrzygnal sie po kwalifikacjach lub juz na starcie, a zeby bylo troche walki...
 
S

spy

Guest
Myśle, ze wyścig trzeba z tygodniowym wyprzedzeniem ogłaszać a nie dzień wcześniej. Nie wszyscy czytają forum tak często. Jutro można testowy wyścig zrobić, żeby wszystkie ustawienia dogadać.
A tak w ogóle jaki tor, jaki tryb symulacji, jakie pomoce dozwolone, itd itp
 

mayerr

New member
Ale nikt nie mówił o wyścigu ligowym. Przynajmniej ja tak to odebrałem że taki mały trening zrobimy.

Co do ustawień wyścigu ta ja jestem za:
- asysty dozwolone
- opony włączone
- paliwo włączone
- uszkodzenia pełne
- flagi i zasady realistyczne

to oczywiście tylko moje zdanie ;)

edit:
długość wyścigu 20%
 
S

spy

Guest
A no chyba, ze tak. Ja raczej bede, treningu nigdy za malo.

20% jak najbardziej. Krotszy dystans nie ma sensu bo na naszym poziomie to nadrobic strat ze startu sie nie da, a tak to zawsze moga kogos nerwy zjesc.

No i jaki tor - bo musze pare okrazen zrobic, zeby palcem po mapie nie bylo :)
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Co do ustawień wyścigu ta ja jestem za:
- asysty dozwolone
- opony włączone
- paliwo włączone
- uszkodzenia pełne
- flagi i zasady realistyczne

(...)

edit:
długość wyścigu 20%

Jestem ze wszystkim na tak, poza koniecznością tankowania. Przecież w tym roku z tego co wiem, tankowanie jest zabronione także w czasie wyścigu ligowego również wyłączyłbym tę opcję.
Co do torów proponuję kolejność z prawdziwego sezonu, czyli zaczynamy w Bahrajnie, potem GP Australii, Malezji itd. ;-)
 

A...

Member
Mayerowi chodziło o włączenie realistycznego zużycia paliwa a nie o tankowanie, przecież opcji tankowania nawet nie ma w grze.
 
Do góry