F1 2010 - liga ps3

mayerr

New member
W sumie ani DMZ ani żadnych portów nie trzeba ustawiać. Specjalnie u siebie to wyłączyłem żeby sprawdzić i działa cały czas.
Ale sprawdzić nie zaszkodzi.
Tak jak napisał Masta, wpisz w DMZ adres konsoli i pootwieraj porty według instrukcji PS.
No i istotne jest żeby na routerze włączyć opcję UPnP.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Piszę po raz kolejny, że już wstawienie PS3 do DMZu oznacza otwarcie dla niej wszystkich portów.

Dodanie PS3 do strefy DMZ na pewno nie zaszkodzi.
Jeśli UPnP działa prawidłowo to powinno i bez DMZu działać.

Pozdrawiam,
 
S

spy

Guest
Upnp tez jest failed. Smieszne jest to, ze przed polska premiera wszystko smigalo. Pozniej sprobuje DMZ
 

Forest89

Active member
Bez reklam
gadulinho, mnie jeszcze nie dawno działało wszystko. Czasem poprostu ich serwery nawalają, np. nie idzie stworzyć własnego Gran Prix i zaprosić przyjaciół do gry, poprostu odrzuca i koniec a za chwilę jest ok, czyli coś z serkami czasem mają ;)

pozdr,
 

mayerr

New member
U mnie pobieranie ducha działa od początku bardzo dobrze. Raz mi się zdarzyło że nie chciało pobrać jednej osoby ale inne już owszem.

Spy, a u Ciebie jak tam walka z NATem, znalazłeś coś nowego ?
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Czyli F1 2010 ma równie spieprzoną grę online jak FIFA 09/10/2010/11 ;p Przynajmniej u mnie w FIFIE ciągle pojawiały się jakieś problemy (podczas grania naszej zacnej ligi).
Dodam, że w innych grach nigdy nie miałem nawet najmniejszych problemów.
 
S

spy

Guest
Dziala!!! Dzieki za wskazowki!
Wlaczylem UPnP i dodalem PS3 do DMZ i wszystko smiga.
Moge nawet Ghosta sciagnac. Mozemy jezdzic...
 

WojtR

Member
Bez reklam
ostatnio trochę pograłem i jak patrzę na ranking znajomych to się chyba nie odrywacie od konsoli :)

ale w sieciówce to dzisiaj zauważyłem jakieś straszne nie halo mianowicie , startujemy oczywiście pierwszy zakręt wielkie bum udało się ofiary ominąć jestem drugi gonie gościa na 1-wszym miejscu i dosłownie znikąd pojawia mi się gość na 2 mijescy między mną a 1-dynką nie udaje mu się gościa wyprzedzić na dohamowaniu i gość się wyłancza i zanika jakaś masakra gościa nie było na liście startujących nie pojawił się komunikat , że ktoś opuszca wyciąg , następny tor to samo ale MASAKRA

system kar no cóż podsumuje to tak jadę pierwszy gość z tyłu nie potrafi mnie wyprzedzić przed następny nawrotem bez hamowania strzał z tyło mój bolid zawisł na montrealu na ściatce nad torem :)

oczywiście wygrywa bez kary
 

mayerr

New member
WojtR zapraszamy do wspólnego trenowanie ;)
Wczoraj uzbierało się 5 osób więc zabawa była już niezła.Czasami zdarzyło się jakieś dachowanie a w zasadzie "kaskowanie" ale ogólnie było pozytywnie. Czystej walki bok w bok również nie brakowało Przejechaliśmy cały kalendarz po 3 okr :)
Spy np strasznie upodobał sobie lewy dolny róg ekranu (mapa) :p

Koniecznie musimy się jeszcze ustawić i dobrze by było jakby więcej osób się zjawiło.
 
Do góry