F1 2010 - liga ps3

gadulinho

New member
Bez reklam
Gra jak gra, szału nie ma i nie będzie czy to będzie F1 2010, czy 2015. Gra samemu jakoś nie wciąga, ale to nic dziwnego jak dla mnie. Grę (i kierownicę) kupiłem tylko dla ligi, także mam nadzieję, że będziemy jeszcze się ścigać bo inaczej na marne wydałem kupę kasy :p
 

Forest89

Active member
Bez reklam
gadulinho a Ty masz już tą grę bo mam Cię w przyjaciołach i jeszcze nie widziałem abyś w nią grał :D

Ja raczę też z ligi rezygnuję. Fajnie by się grało, ale zbytnio czasu nie będę miał. Jak już to możemy się umówić aby sobie pośmigać w jakiś wieczór.
 

A...

Member
Liga ligą, fajnie się rywalizuje z żywymi przeciwnikami i takie wyścigi dostarczają masę frajdy. Ale już trzaskanie najlepszych czasów w TT, to esencja F1. Walka z własnym sobą, gdy wydaje się że już się nie da szybciej, ale jedziesz kołko za kółkiem, bo to wciąga. Może nie uwierzycie, ale do tej pory nie przejechałem ani jednego wyścigu w karierze. Tylko TT i wyścigi z kolegami z forum. Samo TT dostarcza już masę zabawy. Jak dostanę już swoją kierownicę, to pewnie odkryję gre na nowo.
Co do klimatu F1, to nie rozumiem za bardzo jak ta gra może mieć tego mało. Do tej pory żadna gra nie miała go nigdy więcej. Ja wiem, że do premiery następnej edycji będę w nią grał, więc na mnie można liczyć w kontekście ligi.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Pograłem na necie wczoraj przez chwilę i system kar chyba niezbyt poprawiony. Koleś uderza mnie w tył przez zakrętem, ja ląduje w piachu a koleś sobie jedzie dalej bez konsekwencji.
 

Azifrael

New member
Dla mnie multi poki co jest porazka. Po pierwsze ladowanie trwa wiecznosc a po drugie co chwila wiesza mi sie konsola przez ta gre. Jesli po wyjsciu łatki nic sie nie zmieni to moze jeszcze mi sie uda ja zwrocic w saturnie ;)
 

WojtR

Member
Bez reklam
mi wszystko działa ładnie , ładuje się szybko , żadnych zawiech , choć pierwszy zakręt strzał w tył i nic ... oprócz tego , że lądujesz w piachu :)
 

scooby99

New member
Pogralem troszke na sieci i jeżeli chodzi o system kar to... nie dostałem żadnej w momencie gdy ktoś z tyłu we mnie uderzył wiec jest chyba jakiś postęp...
A jak u reszty to wygląda...??
 

mayerr

New member
arkos, na razie to nam ciężko wystartować z ligą. Gry multi to tak jakby nie było ;)

Co do błędów w grze to chyba jeszcze nie do końca poprawili pits stopy. Wjechałem pierwszy do boksu, za mną 4 bolidy, koła wymienione a lizakowy spi. Specjalnie patrzyłem do tyłu co się dzieje i było mnóstwo czasu żebym mógł wyjechać.

Nie ma już żadnych kar z kapelusza więc to poprawili , anulowanie następnego okrążenia (w przypadku buraka w trzecim sektorze) w czasówce też poprawione.

Ale szkoda, że dalej nie można podglądnąć swojego czasu w trzecim sektorze.

Tak czy siak jeszcze długo nie wyciągnę tej gry z konsoli :-o
 

mayerr

New member
Sorki, że post pod postem ale to musi być oddzielnie ;)

Poszperałem trochę w necie i widzę, że tylko nasza liga nie wystartowała. Wszystkie inne grają i maja się dobrze.
A nasz problem polega na:
Jak będziecie siedzieć na konsoli zróbcie test połączenia internetowego.
Będzie tam m.in. opcja "typ nat" . I jeżeli ten typ jest 3 (tak jak u mnie) to będziemy mieli cały czas problemy. Więcej o tym możecie poczytać tutaj
PS3™ | Test połączenia internetowego
w tabelce poczytajcie o typie nat.
Oczywiście jest to problem do rozwiązania ale ja jak na razie nie mogę sobie z tym poradzić.
Jak znajdę na to sposób to dam znać.
Ale wśród nas na pewno są zapaleni informatycy i poradzą sobie z tym problemem szybciej więc jak tylko ktoś dojdzie do tego to piszcie tutaj.

A więc sprężyć mózgownice i do roboty bo przydałoby się już wystartować z ligą
 
Do góry