F1 2010 - liga ps3

mayerr

New member
Jak na razie udziału w lidze nie potwierdzili :
dredsons
dsn_pl
paczek79
więc jak nie zgłoszą się do pierwszego wyścigu to lipet zajmie miejsce jednego z nich.
Lipet tutaj masz naszą stronkę z uczestnikami i takie tam duperele ;)
https://spreadsheets.google.com/pub?key=0AiBRVTPhT8DYdExVQjMxREFRU2UwNkdtTVd4WDlWT0E&gid=1
Jak gracze których wymieniłem nie zgłoszą się to wybierzesz sobie któryś z ich bolidów.
A tutaj masz czata na którym się spotykamy jak jeździmy wspólnie
HDTVLigaF12010 chat group - HDTV Liga F1 2010.......

Co do linii optymalnego toru jazdy to ja jestem za włączoną. Ale oczywiście niech się wszyscy wypowiedzą jak najszybciej bo jak mamy jeździć bez niej to trzeba by się od nowa torów pouczyć
 

dredsons

New member
Bez reklam
Potwierdzam udział w niedzielnych treningach, choć nie ukrywam, że bardziej zależy mi na oglądnięciu ligi hiszpańskiej i meczu VILLARREAL CF - SEVILLA FC.Powiedzcie ile miejwięcej czasu będą trwały te treningi????
 

mayerr

New member
Potwierdzam udział w niedzielnych treningach, choć nie ukrywam, że bardziej zależy mi na oglądnięciu ligi hiszpańskiej i meczu VILLARREAL CF - SEVILLA FC.Powiedzcie ile miejwięcej czasu będą trwały te treningi????
kwalifikacje - 15min
wyścig 20% - ok 25 min

oczywiście tor pierwszy z kalendarza
 
S

spy

Guest
20% to troche za malo na odrobienie strat - mysle, ze spokojnie mozna 50% jezdzic. Ale niech bedzie 20% na poczatek.

Proponuje, zeby wszyscy byli zalogowani do 20:45 najpozniej. Trzeba tez ustalic kto zrobi sesje bo z tym tez nie zawsze sobie wszyscy radza :)
 
S

spy

Guest
Dobra, proba generalna wypadla niezle. Byl maly falstart z ustawieniami sesji ale druga proba byla udana - chociaz dwie osoby nie zdazyly.

Wpisalem w grafik termin pierwszego wyscigu 12.12.2010 - o 21:00.

W koncu musimy zaczac.
Teraz tylko trzeba rozpisac opcje sesji, zeby nie nylo takich mykow jak dzisiaj. Mysle, ze sesje powinna robic osoba, ktora jest na chacie. Inaczej nie wiadomo co sie dzieje...
 

WojtR

Member
Bez reklam
no i Arek najlepiej wyłącz HS na wyścig bo odgłos twojej kiery wydobywający się z głośników jest lekko denerwujący :)
 
S

spy

Guest
O wlasnie, robcie mute na czas wyscigu.
Nie zdazylem wylaczyc w poczekalni i pozniej strasznie ciezko sie gra z waszymi bluzgami i innymi "westchnieciami"...
 

mayerr

New member
Pierwsze koty za płoty.
Myślę, że pierwsze nasze spotkanie w większej grupie wyszło nieźle.
Kwalifikacje:
Panowie gratki za naprawdę czystą sesję. Wszyscy, którzy mieli okr zjazdowe lub wyjazdowe grzecznie zjeżdżali na bok nie blokując zawodnika będącego na szybkim kółku. Przynajmniej tak to wyglądało z mojego kokpitu. Na prawdę pełna kultura.
ps zapomniałem na drugi przejazd założyć świeże opony ;)
Wyścig:
No tu już tak kolorowo nie było. Start z P2 a po pierwszym zakręcie wylądowałem na szarym końcu. Trzy razy dostałem strzała. Cóż, zdarza się. Na szczęście bolid nie ucierpiał.
Jeszcze podczas pierwszego okr na początku drugiego sektora było spore zamieszanie ale jadąc z tyłu miałem sporo czasu by to wszystko ominąć. Systematycznie zacząłem odrabiać straty do prowadzącej dwójki - Woytas i Spy. Niestety po zmianie opon na twardą mieszankę zaczęły się problemy. Przez cały drugi stint walczyłem z bolidem (miałem straszne uślizgi tylnej osi) co skrupulatnie wykorzystali Komarzycho i Jakubus.
Zdecydowanie więcej czasu podczas treningów muszę poświęcić twardym oponom :)

I wielka prośba do wszystkich. Jak ktoś wypadnie z trasy to za nim wróci na tor niech spojrzy na mapę czy czasami nie zbliża się czerwona kropka. Bezmyślnie wyjeżdżając na tor możemy dostać kolejnego strzała który nas obróci parę razy, no i przede wszystkim zepsujemy wyścig nadjeżdżającemu zawodnikowi (a jak nadjeżdżający zawodnik dostanie za to karę to w ogóle szopka będzie).

I powtarzam jeszcze raz NIE WSZYSTKIE ZAKRĘTY NA TORZE NADAJĄ SIĘ DO WYPRZEDZANIA.
Czasami trzeba jechać całe kółko za kimś czekając właśnie na ten odpowiedni zakręt.

amen
 

scooby99

New member
i dlatego uwazam ze 20% wyscigu to zdecydowanie za malo...

Faktycznie, 20 % to troszke mało, można by było pojechać troszke wiecej, aby nabrać prawdziwego rytmu...
Sam wyścig przebiegł całkiem fajnie, poza pierwszym zakrętem.Startowałem z P1, po uderzeniu w zakręcie wylądowałem chyba na 4 miejscu... Poźniej już było spoko, troche walki i te bączki z którymi jak zauważyłem nie tylko ja miałem problemy... ;) Mayerr ma racje, trzeba pojeździć więcej na twardych oponach i popracować nad lepszymi ustawieniami bolidu...
Pozdro.:)
 

mayerr

New member
Również po zakończeniu wyścigu pomyślałem, że to było troszkę za krótko.
Zaczęliśmy 21:05 a o godz 21:45 było już po "wszystkiemu" :)
Ale niech każdy wypowie się w tym temacie to wtedy coś zdecydujemy.
 
Do góry