F1 2010 - liga ps3

S

spy

Guest
Tak, chyba lepiej troche dluzej jezdzic. Min 30%.
Jeszcze pytanie techniczne: W jaki sposob dostaniemy liste wynikow. Kazdy poda na koniec swoja pozycje? Niestety podsumowanie jest tylko do momentu az wszyscy dojada a pozniej wypad do poczekalni.
Chyba w sesji musimy ustawiac zawsze dwa wyscigi wtedy jest jakas dodatkowa tabela. I jak z nagrywaniem? Moze ktos zrobic?
 

WojtR

Member
Bez reklam
wg mnie może być 30% , test pokazał , że część jedzie jedziemy podobnym tempem i w zasadzie jedziemy wężykiem i nikt nikogo nie dogania no chyba , że jakiś ewidentny błąd lub dublowany staje okoniem :)

z jakim widokiem jeździcie ?
 

mayerr

New member
Jeszcze pytanie techniczne: W jaki sposob dostaniemy liste wynikow. Kazdy poda na koniec swoja pozycje? Niestety podsumowanie jest tylko do momentu az wszyscy dojada a pozniej wypad do poczekalni.
Chyba w sesji musimy ustawiac zawsze dwa wyscigi wtedy jest jakas dodatkowa tabela. I jak z nagrywaniem? Moze ktos zrobic?
wyniki to nawet każdy może sobie nabazgrać na kartce, z tym nie widzę żadnego problemu.
A co do powtórek to tutaj mamy problem. Ja nie widziałem żadnych opcji do nagrywania wyścigu czy coś podobnego. A nawet jak ktoś będzie nagrywał wyścig kamerą (bo tak to zrozumiałem) to co nam to da? Będziemy widzieć tylko to co się dzieje koło tego kto nagrywa.

Wojt, ja jeżdżę z kamerką nad kaskiem.
 

DrWredman

Active member
wyniki to nawet każdy może sobie nabazgrać na kartce, z tym nie widzę żadnego problemu.
A co do powtórek to tutaj mamy problem. Ja nie widziałem żadnych opcji do nagrywania wyścigu czy coś podobnego. A nawet jak ktoś będzie nagrywał wyścig kamerą (bo tak to zrozumiałem) to co nam to da? Będziemy widzieć tylko to co się dzieje koło tego kto nagrywa.

Wojt, ja jeżdżę z kamerką nad kaskiem.
1. Ja zawsze cykam fotkę tabeli wyników telefonem

2. też jeżdże z kamerą nad głową, bo widok z kokpitu jest dla mnie zbyt hardcorowy, próbowałem na początku w karierze, ale bez doskonałej znajomości toru nie da rady zrobic dobrych wyników

3. kwestia asyst,
skoro bolidy są jednakowe, to powinniśmy powyłączać wszelkie asysty, za wyjątkiem skrzyni biegów, wtedy każdy będzie hamował i przyspieszał tak jak się nauczy najlepiej, i nie będzie wiadomo gdzie jest optymalny tor jazdy.
W następnych wyścigach można włączyć obsługę prędkości w pit-stopie.
A po trzech wyścigach można wybierać zespoły i wyłączyć równowagę. Wyboru oczywiście pierwszy dokonuje najlepszy, a potem dalej wg tabeli.

4. Moge ustawić kamerę i nagrać siebie, jeśli jeszcze dwóch się znajdzie to coś już będzie widać. Proponuję aby ocenę nagrań robiły trzy osoby z ligi, których wytypuje wygrana z wyścigu. Aby było sprawiedliwie to np. pierwszy, szósty i ostatni.

5. Długość wyścigu. uważam że 30% będzie OK.
 
S

spy

Guest
Nie ma co nagrywac. I tak jezdzimy kulturalnie. Wszystkie wypadki to po prostu walka na torze. Nie popadajmy w paranoje, to tylko gra.
Asysty juz ustalone (wszystkie dozwolone) i nie ma co juz o tym gadac.
Jestes pewien, ze ukonczysz wyscig bez asyst? W niedziele, az tak rozowo to nie wygladalo.
 

DrWredman

Active member
Wiem, że było słabo, ale właśnie dlatego że uparcie jeździłem bez asyst. :)
no i w ogóle dopiero od tygodnia bardziej się zainteresowałem F1, bo wreszcie udało mi się porządnie ustawić kierownicę przed TV.
 

A...

Member
Co do nagrywania przejazdu to w tym kształcie nie ma to sensu. Choć po wyścigu chętnie bym zobaczył jakieś fajne akcje i walki na torze. A co do wyników, to rzeczywiście można strzelić fotke i nie ma problemu.
Dystans 30% jest OK :)

PS. Rozumiem, że niedziela świąteczna 26 grudnia wypada nam z kalendarza?
 
S

spy

Guest
Moze niech sie wypowie Komarzycho jak oni to robia z wynikami.

@DrWredman: Ja Time Trial jezdze tylko na automacie, natomiast wyscig z ABS, TC i liniami. Stanowie, na razie, za duze ryzyko dla innych. Tobie tez radze wszystko wlaczyc. Czasem ciezko ominac pojazd stojacy w poprzek toru - nie daj boze podczas dublowania jeszcze.
 

DrWredman

Active member
Bez przesady, wczoraj potrenowalismy trochę z Arkiem, co prawda tylko chyba dwa razy byłem lepszy od niego, ale zawsze dojechałem do końca i to nie ostatni. Przejazd całego toru niemal z gazem w podłodze to żadna frajda.
 

WojtR

Member
Bez reklam
Przejazd całego toru niemal z gazem w podłodze to żadna frajda.

bez przesady kolego , włącz time trial pobierz ducha kogoś z pierwszej trójki z ligi choćby z shakir-u no i spróbuj utrzymać ten pełen gaz w podłodze :grin:

na marginesie jeździcie w wyścigach z szybkich ustawień inżynira czy robicie swoją konfigurację bolidu ?
 

DrWredman

Active member
na marginesie jeździcie w wyścigach z szybkich ustawień inżynira czy robicie swoją konfigurację bolidu ?[/QUOTE]

ja czasami zmieniam ustawienia hamulców - średnie/duże tarcze. Innych ustawien na razie nie poczułem bo nie mam czasu na testy. Wg mnie trzeba zrobić najlepszy dla siebie czas na danym torze, a potem zmieniać ustawienia bolidu i próbować wykręcić jeszcze lepsze czasy. Ale na takie testy to chyba przydałby się cały wolny dzień bez rodzinnych zobowiązań.
 

scooby99

New member
na marginesie jeździcie w wyścigach z szybkich ustawień inżynira czy robicie swoją konfigurację bolidu ?


Ja korzystam z własnych ustawień, czasem jak mam chwile wolną to jeżdze w time trial i bawie sie ustawieniami... różnica jest taka że setup np z kwalifikacji kompletnie nie nadaje sie na wyścig...
Doświadczyłem tego w ostatnią niedziele na naszym treningu... ;) Nad tym też pasowałoby popracować, ale nie ma kiedy...

Oj tak przydał by sie taki tydzień wolnego... ;)
Ps. ja jeżdze z widokiem nad kaskiem... :)
 

DrWredman

Active member
Spy/Mayer, czy mogę już oficjalnie wskoczyć na miejsce pączka79?
chyba go nie było w poprzednią niedzielę.
I widzę, że jest jeszcze jeden chętny (bikson80).

Na innym forum (bodajże PSN) widziałem, że są aż 4 ligi i chyba piąta się tworzy. Wszyscy jeżdżą też w niedzielę. Może i tu warto stworzyć drugą ligę dla nowych zainteresowanych.
 
S

spy

Guest
5 postow i 20 propozycji. Wyluzuj z deka.
Wchodzisz na miejsce paczka. Nie podobaja sie zasady to mozesz wlasna lige zalozyc.
 

A...

Member
Spy ma chyba ciężki dzień :twisted:
Dla rozluźnienia sytuacji, dziś wieczorem ma ktoś ochotę parę treningowych przejazdów zrobić?
 
Do góry