Dekoder HD dla Cyfry +

Co zrobisz aby oglądać programy HD Cyfry Plus?


  • Total voters
    0

małgosia

New member
Może na allegro wystawiają pierwszą partię po promocyjnych cenach ?

Niestety nie mam w tej chwili dostępu do telefonu. Może ktoś sprawdzi czy ta oferta to nie wynik pomyłki. W aukcji podano numer telefonu 032 730-60-80
 

maszek

New member
Bez reklam
awujotka napisał:
dekodery będą od 19.12 i że będzie je można
awujotka napisał:
a) wynająć ponosząc jednorazową opłatę 299 zł niezależnie od tego, jak długo pozostanie się abonenetem
b) kupić za 699 zł;
Tyle tego, co się dowiedziałam dzisiaj.

I właśnie o tym pisałem w pierwszym poście zakładając ten wątek;)
Zastanawiałem się wówczas, czy brać tuner na własność czy dzierżawić?
Nie było jeszcze wtedy mowy o "preferowaniu" przez C+ tunerów Humaxa, Topfielda czy Pace.
Przy dzierżawie zapłacę 299 zł i później zero kaucji i... zawsze mogę rozwiązać umowę. A przez ten cały czas mam C+ jako stronę do wszelkich roszczeń. Być może Humax już pracuje nad nowym softem (w końcu chcą zarobić kasę na całym tym zamieszaniu z tunerami) ale wolę być ostroznym chocby ze wzgledu na informacje jak ta od Jarmalika "Ale w dalszym ciągu nie mogę zaktualizować w nim Astona. Wszystko wg instrukcji i klapa.":p

gregorp napisał:
Zaraz, zaraz. Czy sugerujecie że te 299 pln to będzie jednorazowa opłata?

Dokładnie tak to przedstawiano pod koniec listopada

Hawkmoon napisał:
Jeżeli więc maszek twierdzisz, że stare mediasaty były tyle warte, to się z Toba nie zgodzę.

Czy ja gdzieś się w ten sposób wypowiedziałem? Też mi się zepsuł Mediasat ale wcześniej, po trzech latach - i wymienili, nawet na nowy.
Podsumowując: brak jasnej informacji ze strony Cyfry co do przyszłej oferty. Co z tego, że do czerwca HD Sport będzie ponoć za darmo kiedy nie wiemy ile nas to będzie kosztowało później. Cyfra mogła sobie darować ściemę i powiadomić abonentów, że oficjalnie będzie gotowa wprowadzić usługę od nowego roku. Za to zaserwowano nam zero konkretów i dużo spekulacji. W dodatku na tej niewiedzy sprzedawcy sprzętu SAT próbują zrobić interes. Ale czego się nie robi, by zatrzymac odpływ klientów do konkurencji? Stara, dobra Cyfra:D
 
Ostatnia edycja:

Humax HDTV

New member
małgosia napisał:
:x
Nie rozumiem czemu Cyfra+ nie podaje takich informacji w newsach na swojej stronie. A tak - to nie wiadomo komu wierzyć.
z tego co mi wiadomo Cyfra nie rozprowadza Humaxów tylko wprowadziła je do swojej sieci sprzedaży, to zawsze wynikało z polityki centrali Canal+, oni w całej Europie dają swoje czarne skrzynki i nic więcej. Jedno nie przeszkadza drugiemu. Humax jest dostępny w sieci C+ zapewne za ich zgodą i wiedzą ale nie musi być i zapewne nie jest rozprowadzany bezpośrednio przez Cyfre.
 

Humax HDTV

New member
małgosia napisał:
:x
Nie rozumiem czemu Cyfra+ nie podaje takich informacji w newsach na swojej stronie. A tak - to nie wiadomo komu wierzyć.

po prostu Cyfra ma swoją politykę sprzętową i rozprowadza tylko swoje czarne skrzynki, natomiast dopuściła w swojej sieci rozprowadzanie Humaxów i zapewne wynegocjowała specjalne warunki cenowe
ot zapewne cała tajemnica
 

małgosia

New member
Robert !

Komórkę zostawiłam w samochodzie i nie mogę się doczekać aż mąż wróci. W najgorszym razie zadzwonię jutro rano. Chyba, że komuś z Was by się chciało.
 

Humax HDTV

New member
małgosia napisał:
:x
Nie rozumiem czemu Cyfra+ nie podaje takich informacji w newsach na swojej stronie. A tak - to nie wiadomo komu wierzyć.
po prostu cyfra nie rozprowadzała i nigdy nie będzie nic poza swoimi biednymi skrzynkami. Zapewne więc pozwoliła tylko na rozprowadzanie Humaxów w swojej sieci sprzedaży na zasadach sprzętu oficjalnie uznanego udzielając im rekomendacji w zamian za promocyjną cenę od producenta. Wtedy prawdą jest że oni tego nie sprzedają, bo sprzedawcą jest dystrybutor Cyfry. Ale tak na chłopski rozum coś musza do tych modułów zalecać
 
Ostatnia edycja:

ubn300

New member
Tymczasem na allegro.pl pojawiła się kolejna aukcja dotycząca sprzedaży Humax'ów.
http://www.allegro.pl/item146747742_humax_hdmi_2000_hdtv_kable_fvat_gw_hdtv_.html
Może pytanie wyda Wam się głupie, ale czy kupując teraz Humaxa lepiej kupić moduł CI Cyfry - Cyfra+ High Definition, czy moduł CI Astona - Moduł AstonCrypt 2.17? Oczywiście cenowo bardziej pasuje mi moduł Cyfry+ HD, gdyż kosztuje 179 zł, w porównaniu do Astona, który kosztuje 300 - 400 zł.

 

robertt

New member
małgosia napisał:
Robert !

Komórkę zostawiłam w samochodzie i nie mogę się doczekać aż mąż wróci. W najgorszym razie zadzwonię jutro rano. Chyba, że komuś z Was by się chciało.

Ja dzwoniłem pod ten numer z aukcji, ale nikt nie odbiera a później się fax zgłasza. Spróbuję jeszcze jutro rano zadzwonić :)
 
J

Judash

Guest
ubn300 napisał:
Tymczasem na allegro.pl pojawiła się kolejna aukcja dotycząca sprzedaży Humax'ów.
http://www.allegro.pl/item146747742_humax_hdmi_2000_hdtv_kable_fvat_gw_hdtv_.html
Może pytanie wyda Wam się głupie, ale czy kupując teraz Humaxa lepiej kupić moduł CI Cyfry - Cyfra+ High Definition, czy moduł CI Astona - Moduł AstonCrypt 2.17? Oczywiście cenowo bardziej pasuje mi moduł Cyfry+ HD, gdyż kosztuje 179 zł, w porównaniu do Astona, który kosztuje 300 - 400 zł.

to sa chyba te same moduly.
 

gregos

New member
maszek napisał:
Kupić "badziewie", które można używać tylko z kartą C+ za 700 stówek to nieporozumienie. Pisałem o dzierżawie, czyli 299 zł. Jak coś z tunerem będzie nie tak, to zanoszę go do dealera C+, kładę na ladzie i wychodzę z innym ale sprawnym. Jeszcze nie znamy taryfy, jaką C+ zaśpiewa za korzystanie z kanałów HD. Zastanawiam sie tylko, czy ta zabawa w inwestycję będzie się nam opłacała? Jeszcze nie znamy konkretnej oferty C+ w zakresie kanałów HD (cenowo i programowo) a już naciaga się nas "w ciemno" na dodatkowe koszty. Wydam prawie 1500 zł by oglądać kanał sportowy do czasu, aż C+ łaskawie zakomunikuje mi, ile będę musiał zapłacić za abonament by ogladać kanały HD? I tak jestem z nimi "uwiązany" bo jak narazie maja bogatsza ofertę od innych. Tyle że nie mam zamiaru inwestować własnych pieniędzy w ich przewagę nad konkurencją. I tak już płacę im sporo co miesiąc.


i tu racja ruszyło to dobrze wiadomo że każdy chce mieć to przed świętami ale jest jeszcze (tylko :-() póltora tygodnia + lcd +..... coś tam jeszcze ale ponad 1000 zł to troszkę za dużo radzę poczekać jeszcze ten tydzień humaxów nie braknie ;) a dzierżawa za 299 zł bez abonamentu to dobra propozyzja + serwis cyfry pamiętajcie HD u nas raczkuje i będą problemy ....... dobra lęce na LCD bo nie wiem jeszcze jaki TV kupić a ma być srebrny żona kazała :blagam: a reszta ją nie interesi... to dopiero problem :niewiem:
 

geroj0

New member
Witam.Troche z innej beczki.Czy ktos testowal juz tuner HD cyfry+ po tv Philips 32PW9551/12 ?? Chodzi o to nieszczesne wejscie hdmi.Z N byly problemy moze z cyfra nie bedzie ?? Jestem nagrzany na ten telewizor+X360(chodzi po komponencie to wiem)+tuner HD cyfry.Dziekuje za odpowiedzi.Probowalem w innych miejscach na forum ale moze tu ktos mnie zauwazy
 

Humax HDTV

New member
ubn300 napisał:
Tymczasem na allegro.pl pojawiła się kolejna aukcja dotycząca sprzedaży Humax'ów.
http://www.allegro.pl/item146747742_humax_hdmi_2000_hdtv_kable_fvat_gw_hdtv_.html
Może pytanie wyda Wam się głupie, ale czy kupując teraz Humaxa lepiej kupić moduł CI Cyfry - Cyfra+ High Definition, czy moduł CI Astona - Moduł AstonCrypt 2.17? Oczywiście cenowo bardziej pasuje mi moduł Cyfry+ HD, gdyż kosztuje 179 zł, w porównaniu do Astona, który kosztuje 300 - 400 zł.

z tą akurat aukcją bym uważał, mail jest na domenie dmtrade.pl pod www.dmtrade.pl otworzy Ci się strona ze sklepem, telefon tylko komórkowy, adresu i nazwy firmy nigdzie nie ma, konta tylko wirtualne które można założyć wysyłając kserokopię dowodu osobistego, no i lokalizacja firmy w Kościanie czyli 30tys mieście pod Poznaniem(w sklepie adresu nie ma jest tylko miasto przy lokalizacji sprzedającego na aukcji). Mediamarkt to raczej nie jest ai do tego jakiś dziwnie ulotny bez adresu. Jak dla mnie za dużo znaków zapytania jak na zakup za 1100zł. Potem dostanę ładnie przycięte deski w paczce. A u leśniczego m3 drewna wyjdzie taniej.
 

Humax HDTV

New member
Judash napisał:
to sa chyba te same moduly.

moduły ASTON i Cyfra są całkiem inne, widziałem je w srodku otwarte, poza tym że robią to samo to całkiem inne urządzenia,
ASTON współpracuje z dowolną kartą Canal + np. francuską moduł Cyfry współpracuje tylko z Cyfrą

jest więc parę różnic
 
J

Judash

Guest
Humax HDTV napisał:
z tą akurat aukcją bym uważał, mail jest na domenie dmtrade.pl pod www.dmtrade.pl otworzy Ci się strona ze sklepem, telefon tylko komórkowy, adresu i nazwy firmy nigdzie nie ma, konta tylko wirtualne które można założyć wysyłając kserokopię dowodu osobistego, no i lokalizacja firmy w Kościanie czyli 30tys mieście pod Poznaniem(w sklepie adresu nie ma jest tylko miasto przy lokalizacji sprzedającego na aukcji). Mediamarkt to raczej nie jest ai do tego jakiś dziwnie ulotny bez adresu. Jak dla mnie za dużo znaków zapytania jak na zakup za 1100zł. Potem dostanę ładnie przycięte deski w paczce. A u leśniczego m3 drewna wyjdzie taniej.

Wystarczy popatrzec ile ma komentarzy, a nawet zapytac osoby ktore nabyly cos u tego goscia.Za przesylke mozna zaplacic przy odbiorze i jednoczesnie sprawdzic zawartosc.Nie robilbym tradegedii z tego goscia.
 

Ricardogo

New member
Vitam,
nieznam gościa z allegro, ale 1500 pozytywów przy 5 negatywach i możliwość zapłaty przy odbiorze, odbiór osobisty, świadczy raczej bardzo dobrze, a że sprzęt pewnie z niemiec to już co innego. A adres jest na stronie "o mnie".
 

robertt

New member
Humax HDTV napisał:
z tą akurat aukcją bym uważał, mail jest na domenie dmtrade.pl pod www.dmtrade.pl otworzy Ci się strona ze sklepem, telefon tylko komórkowy, adresu i nazwy firmy nigdzie nie ma, konta tylko wirtualne które można założyć wysyłając kserokopię dowodu osobistego, no i lokalizacja firmy w Kościanie czyli 30tys mieście pod Poznaniem(w sklepie adresu nie ma jest tylko miasto przy lokalizacji sprzedającego na aukcji). Mediamarkt to raczej nie jest ai do tego jakiś dziwnie ulotny bez adresu. Jak dla mnie za dużo znaków zapytania jak na zakup za 1100zł. Potem dostanę ładnie przycięte deski w paczce. A u leśniczego m3 drewna wyjdzie taniej.

Ja kupowałem u tego gościa parę miesięcy temu X-cama, błyskawiczna przesyłka, paragon, gwarancja, także jak dla mnie 100% satysfakcja. Dodatkowo na maila podesłał sporo wskazówek, jak i czym go programować. Brałbym u niego Humka w ciemno i być może tak zrobię :)
 
Do góry