Data udostępnienia firmware dla modeli 255 i 355 przez koncern Harman/Kardon

onedar

New member
Witam.Chciałbym zmienić soft obecnie 97.2.2 na najnowszy.Ściągnąłem, otworzyłem.Nie chciałbym czegoś popsuć,więc proszę o podpowiedz(vista)
 

Hegemon28

New member
włącz instalator podłącz wszystko pisze instrukcja jest krok po kroku niczego nie zepsujesz.Jak by były jakieś problemy z usb przeinstaluj jeszcze raz sterowniki i próbuj port com3.
 

marcin99

New member
Witam,mam pytanie.Posiadam hk avr255 z softem 92.2.2 i mam problem z obrazem jak gram w pes-a2010.Przy podlaczonym kablu do ampli strasznie rwie i zacina obraz,jak podlacze bezposrednio do tv to wszystko jest ok.Prosze o pomoc
 

dunker

New member
witam mam stary soft z 2009 roku i nie miałem nigdy żadnych problemów ,ale chciałem wgrac nowy .Jak radzicie czy warto zmieniać czy jest jakas różnica czy ja nic nie zauważe i tylko soft poprawia błędy i nic nowego nie wnosi ?
 

marmat

New member
Ja mam PS3 z najnowszym firmware i jest super .
Do kolegi Dunker :
W zasadzie najnowszy soft poprawia tylko błędy i problemy z NEO , więc chyba warto wgrać .
 

dunker

New member
Ja mam PS3 z najnowszym firmware i jest super .
Do kolegi Dunker :
W zasadzie najnowszy soft poprawia tylko błędy i problemy z NEO , więc chyba warto wgrać .

no ja właśnie nie miałem żadnych problemów ,ale aktualizacje zawsze kuszą jakoś tak czuje sie lepiej z nowym update cokolwiek by to było począwszy od przegląarki a skończywszy na amplitunerze .Mam nadzieje ,że mi nie popiepszy sprzętu :)
 

g0g0

New member
Witam,
Zakupiłem dzisiaj AVR 355, przeczytalem praktycznie wszystkie strony i pisaliscie ze problem jest rozwiazany, ze robią to na gwarancji. A jak sie nie ma gwarancji?? Ile kosztuje naprawa "pykania" i ile wymiana wentylatorow jezeli jest sie po gwarancji? I jeszcze jedno. Czy moze mi ktos podac oznaczenie oryginalnego pilota do AVR 355? A moze wiecie ile moze kosztowac?
Pozdrawiam
 

g0g0

New member
witam ponownie,
Jeszcze jedno pytanie dotyczace hk355, zostaly mi glosniki centralny i surround z zestawu scs178 jbl 4ohm, czy moge je podlaczyc do hk355?
jako fronty mam e80.
Pozdrawiam
 

Tangorn

New member
Witam,
Zrobiłem próbę upgrade'u dla AVR255 i skończyła się nieprzyjemnie.
Idąc za instrukcją doszedłem ledwo do pierwszego resetu i próby nawiązania pierwszej komunikacji przez kabelek. Niestety pojawił się komunikat, że nie nie ma łączności i żeby ponownie sprawdzić poprawność ustawień. Ale to byłby mały problem gdyby nie to, że w efekcie amplituner nie chce przejść ze stanu stand by do stanu aktywnego. Nie pomaga wyłączenie z zasilania ani "długi" przycisk OK. Cały czas jest zablokowany w stand by, tak jakby reset zadziałał na stałe i nie chce zejść.

Ktoś miał taki dziwny przypadek, albo może ktoś zna rozwiązanie na problem?
W ostateczności nie będzie wyjścia i przekażę do serwisu. Orientujecie się czy w Warszawie można to załatwić na zasadzie serwisu gwarancyjnego czy czeka mnie dalsza przesyłka?
 

Matteo001

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam.
Ja miałem dokładnie taki sam przypadek.
Chciałem zrobić upgrade, podłączyłem amplituner do laptopa za pomocą kabla usb-rs232 i dalej wszystko zgodnie z instrukcją. Doszedłem do momentu nawiązania połączenia i oczywiście połączenie nie zostało nawiązane (komunikat: Upgrade failed. Please check the connection between the computer and your AVR).
Co więcej amplituner nie reagował na żaden przycisk (reset, on/off, download itd.) ani na odłączenie od sieci, świeciła się tylko lampka "stand by". Przeszukałem internet aby znaleźć rozwiązanie, ale żaden ze sposobów nie pomógł (próbowałem zmieniać porty, użyć Visty, XP, Win7 i nic).
Już miałem wysyłać do serwisu, ale postanowiłem jeszcze kupić zwykły kabel rs232 (taki jak tu: http://allegro.pl/przedluzacz-rs-232-rs232-2m-kabel-rs-m-z-i1436076633.html) i znalazłem jakiś starszy komputer z gniazdem rs232. TO BYŁO ROZWIĄZANIE. Po podłączeniu i odpaleniu programu, od razu komp nawiązał połączenie z amplitunerem i aktualizacja normalnie ruszyła i doszła do samego końca zgodnie z instrukcją.
 
Ostatnia edycja:
Do góry