Czy twój Panasonic G30 buczy ?

Czy twój Panasonic buczy, bzyczy albo męczy twoje uszy w inny sposób?


  • Total voters
    0

cactusek

New member
Bez reklam
Nie napisałeś z jakiej odległosci oglądasz ale dziwnie skaczesz po wielkościach przekątnych. Najpierw określ rozmiar a dopiero potem wybieraj telewizor.
Co do pk950 w redcoonie to jest on sprzedawany przez polski oddział tylko że wysyłają to z FRancji, nie musisz sie o to martwić bo to oni sie tym zajmują, tyle ze wysyłka prawie 300zł ale i tak wychodzi około 3600zl za tv który u nas kosztuje 5200zł. Wadą jest zabawa z ewentualną gwarancją potem ale to tez załatwia sklep.
Natomiast plusem D6900 jest niesamowicie dobre wyposażenie, dwie pary okularów 3D gratis, Smart TV no i największa przekątna. Ale to już zależy czy tego potrzebujesz. Najlepszy filtr ma Panas bez dwóch zdań, ale ma też inne wady.
Do 3tyś nie kupisz nic dobrego powyżej 42cali ale może do tv masz poniżej 2m wtedy byłby ten panas ok.
 

Abalka

Member
Przepraszam już mi się mieszają fora...
Odległość to ok 3 metrów. Średnio nasłoneczniony pokój, do tej pory 42G30 wydawał mi się najlepszym rozwiązaniem. Nie ukrywam że cena też jest przystępna jak dla mnie.
Panasonic TX-P42G30 E - Telewizor Plazmowy - Panasonic **| redcoon Polska
2650 zł plus przesyłka to już fajna cena. Pytanie czy coś znajdę lepszego w tej cenie??
Nie zależy mi na żadnych bajerach. Przede wszystkim liczy się obraz i brak, bądź nie duże buczenie,bzyczenie- co mnie najbardziej męczy w w/w TV
 
Ostatnia edycja:

jfkjfk

New member
Witam. Interesuję się plazmą. Byłem przekonany, że ten model jest dobrym, ale to "bzyczenie" mnie będzie denerwować. Czy ktoś z was korzysta z jakiegoś kina czy tylko z głośników z TV? Jeśli z kina czy słychać tez ten dźwięk
 

witek666

Member
Ja mam G30B od tygodnia testuje go cały czas i tylko na samym początku coś mi tam buczało na białej scenie , ale to trwało 5 minut od tamtego czasu nic nie słychać. Zadowolony jestem bardzo telewizor super.
 

Klaar

New member
U mnie przepotwornie bzyczy(wlasnie to jest bzyczenie a nie buczenie).
W warunkach wieczornych ogladam tv z odleglosci ponad 3,5m. Bzyczenie jest wyraznie slyszalne, nasila sie przy jasniejszych obrazach, zanika na chwile przy przelaczaniu kanalow. W trakcie ogladania filmow slychac non stop. Efekt jest taki, ze po dluzszym ogladaniu bzyczy mi w glowie nawet po wylaczeniu tv. Niedowiarkow zapraszam do siebie na kawke/herbatke i prezentacje...
Taki stan jest jest nie do zaakceptowania, niweczy to wrazenia zwiazane z jakoscia obrazu, ktory jest niemalze idealny.
Oczywiscie zamierzam reklamowac sprzet.
Mam nadzieje, ze firma Panasonic nie bedzie uciekac od odpowiedzialnosci za wyprodukowanie wadliwego sprzetu i naprawi usterke.
Gdybym mial kupic ten tv jeszcze raz sprawdzilbym konkretny egzemplarz i dopiero wowczas kupil.
Niestety nie przejrzalem dokladnie forum hdtv i teraz mam klopot.
Pozdrawiam
 

Abalka

Member
Mam tv pierwszy dzień i czekam na jakiś seans wieczorny. Jak na razie ciężko jest mi usłyszeć bzyczenie w takim natężeniu bym miał się denerwować. W dzień problemu nie ma zobaczymy wieczorem.
 

Abalka

Member
U mnie przepotwornie bzyczy(wlasnie to jest bzyczenie a nie buczenie).
W warunkach wieczornych ogladam tv z odleglosci ponad 3,5m. Bzyczenie jest wyraznie slyszalne, nasila sie przy jasniejszych obrazach, zanika na chwile przy przelaczaniu kanalow. W trakcie ogladania filmow slychac non stop. Efekt jest taki, ze po dluzszym ogladaniu bzyczy mi w glowie nawet po wylaczeniu tv. Niedowiarkow zapraszam do siebie na kawke/herbatke i prezentacje...
Taki stan jest jest nie do zaakceptowania, niweczy to wrazenia zwiazane z jakoscia obrazu, ktory jest niemalze idealny.
Oczywiscie zamierzam reklamowac sprzet.
Mam nadzieje, ze firma Panasonic nie bedzie uciekac od odpowiedzialnosci za wyprodukowanie wadliwego sprzetu i naprawi usterke.
Gdybym mial kupic ten tv jeszcze raz sprawdzilbym konkretny egzemplarz i dopiero wowczas kupil.
Niestety nie przejrzalem dokladnie forum hdtv i teraz mam klopot.
Pozdrawiam
Gdzie mieszkasz?
 

Peter_21

New member
Mam pytanie dla użytkowników G30 którzy stwierdzili buczenie swojego TV...Czy problem dotyczy całej serii G30; czy częsciej buczą modele np. 42 niż 50 cali?
 

cactusek

New member
Bez reklam
To nie jest wina partii, są egzemplarze buczące sprzed kilku miesięcy i takie które w dystrybucji są od kilku dni. Mój też przez pare tygodni był cichutki, a teraz już nie jest. Zasilacze są projektowane na styk i szansa że cewki zaczną bzyczeć są bardzo duże w każdej sztuce.
 

cactusek

New member
Bez reklam
Po paru tygodniach, na początku byl słyszlany tylko z kilkudziesieciu cm w absolutnej ciszy, potem z 2m, a teraz słychać z pozycji gdzie siedze ale idzie z tym żyć. Od dwóch miesiecy nie robi sie już glośniejszy, bo szczerze jeśli by jeszcze troche hałas sie podniósł to wzywam serwis.
 

max5

New member
Panasonic TX-P42G30E

Witam mam pytanko?
Zakupiłem ostatnio telewizor plazmowy i po podłączeniu do niego N-ki kablem hdmi pokazuje mi 1080i i 50 hz.Czy jest możliwość zmiany odświeżania na 100hz gdzieś w ustawieniach tego telewizora.W modelu 42PV80 była taka możliwość.Przeszukałem wszystkie ustawienia i nie umię znalesć tego.Dzięki za odpowiedz.
 

crimson-pirate

New member
jestem narazie szczesliwym posiadaczem g30e :) po wielu miesiacach poszukiwan testow itp , kupilem i narazie testuje . tv buczy przy jasnych obrazach , slychac to podczas przelaczania programow i jak idize bardzo bardzo cicho, jesli juz gram w gry czy ogladam cos normalnie to prawie nie slychac :) jak jest normalna scena w filmie gdize nie ma duzo bialego to jest bardzo ok.
 
Do góry