Czy forum stało się...

z3

New member
Bez reklam
To jak cię forum tak irytuje to nie bierz udziału w jego dyskusji ;] ależ argumenty.

Chyba nie przeczytałeś tego co komentujesz, ta "reklama" tylko i wyłącznie negatywnie odbija się na firmie na S bo pokazuje jaki szmelc próbują wcisnąć i umrze to jak 3d w tv.


Nie mam pojęcia o jakich telewizorach sony piszesz, bo ja nie o tym pisałem, tylko o materiałach prasowych choćby tych ostatnich z mistrzostw świata w piłce nożnej... widocznie jest coś na rzeczy skoro wskazujesz jakieś tematy o tv ;] poza z tego co kojarzę to pojawiają się tutaj materiały wszystkich producentów. Aż tak mocno nie lubisz Samsunga?:) czyżby w przeszłości kłopoty z serwisem?

Dodatkowo warto zauważyć jak HQ150 pręży muskuły a odpowiedź dostał w tym samym temacie i to zaraz pod tekstem od gościa, który dodał wpis.

Ale co tam, przecież musiał założyć kolejny temat bo jeden to zbyt mało aby wywołać burzę po raz kolejny...
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
Nigdy nie miałem żadnego produktu samsunga. Chyba.
Jakoś do tej pory mnie nie pociągali. Ale robią coraz lepsze rzeczy więc kto wie?
Nie ma to jednak zwiąku z tym tematem.
Mnie nie irytuje całe forum. Wskazałem konkretny punkt, który jest, moim zdaniem, brzydki. Natomiast dyskusja w tematach które mnie nie interesują, odbywa się bez mojego udziału. I na 100% bez wpisów z mojej strony jak Twój.
 

eedviking

Banned
Czy Twoja wypowiedź wniosła coś do dyskusji?
Jeśli mnie jakaś rozmowa nie interesuje, to w niej po prostu nie uczestniczę. To naprawdę nie jest obowiązkowe.
Może się doczekamy odpowiedzi publicznej moderacji?
Dlaczego materiały reklamowe są nazywany newsami?
Czy każdy może sobie tutaj jakiegoś newsa, reklamującego swój nowy produkt wrzucić?
Czy wyladuje automatycznie na głównej stronie?

Już pisałem, jak Ci coś nie odpowiada, to nie czytaj i nie rozluźniaj moich mięśni śmiechowych.
Dlaczego reklama nie piszesz advertisement lub publicity, a nowość , czy aktualności piszesz news?
Nie pasuje nie oglądaj i wyluzuj poślady.
 

z3

New member
Bez reklam
Lol dostałem ostrzeżenie, jak ja dostałem, to ciekawe czy kolega HQ150 dostał za dublowanie wpisów i ciekawe, że jeszcze bana nie dostał za swoje nadawanie na wszystko w koło.
 

collider

New member
Bez reklam
A i tu się różnimy.
Jak widzę, że ktoś robi coś nieładnego, nieelegancikiego to zwracam mu uwagę.
Wiem, że nie jestem u siebie. I w każdej chwili gospodarz może mi powiedzieć, do widzenia.
Ale nie oznacza to, że będę przymykał oko, jak się gospodarz zachowuje nielegencko w stosunku do swoich gości.
Lubię jak rzeczy są nazywane po imieniu. Reklama to reklama, a news to news.
Nawet w programach TV jest obowiązek informowania o kryptoreklamie. Nazywa się to lokowaniem produktu i podaje do publicznej wiadomości. Tutaj niestety nie.

Jeżeli ci nie pasują zasady gospodarza nikt nie zmusza cię do wizyt u niego.
Po drugie mocno przesadzasz. Dla mnie newsy, jeśli nawet rzeczywiście są reklamą, mają wartość merytoryczną. Dają mi możliwość poznać co nowego dzieje się u wielu producentów. Zresztą, wszędzie ludzie atakowani są reklamami, nawet w drodze do pracy i co wtedy też żądasz informacji o lokowaniu produktu?
 
D

Deleted member 121090

Guest
Jak spotykam przydrożne reklamy, to wiem czym one są.
Tutaj reklama jest nazwana jako coś zupełnie innego.
Popatrz na dział newsy. Pod tą reklamą o którą się spieramy, są dwa następne newsy. Jeden o projektorze, drugi o amplitunerze. I to faktycznie są wartościowe newsy. Krótkie, treściwe, bez marketingowego bełkotu. Porównaj je z tą reklamą Samsunga.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

z3

New member
Bez reklam
Jakoś jak spotkałeś na forum "niewiastę" która bidulka o odkurzacz pytała to nie umiałeś rozpoznać, że to reklama, a pod tą info prasową pod Twoim pytaniem, "co to jest?", jasno masz napisane, przez osobę która to dodała, że jest to punkt widzenia Samsunga.

O co Tobie właściwie chodzi człowieku.

Masz napisane pod tekstem w odpowiedzi na Twoje pytanie, że jest to punk widzenia Samsunga. Czy to co robi ten użytkownik to już trolowanie?

Skoro nie można napisać na tym forum, że ktoś jest z konkurencji to może niech ten Pan udowodni, że z niej nie jest?
 

eedviking

Banned
HQ150, żebyś mieszkał blisko mnie , to zabrałbym Cię pod tę budę z piwem i wypił z Tobą kilka piw, podyskutował o dupie Maryny i t.d.
Nie rozumiem co Cię tak drażni?
Załóż własne forum i będziesz sobie ustalał "swoje" zasady. Dalej z mojej strony zbędna dyskusja.
Miłego dnia. ;-)
 
D

Deleted member 121090

Guest
HQ150, żebyś mieszkał blisko mnie , to zabrałbym Cię pod tę budę z piwem i wypił z Tobą kilka piw, podyskutował o dupie Maryny i t.d.
Nie rozumiem co Cię tak drażni?
Załóż własne forum i będziesz sobie ustalał "swoje" zasady. Dalej z mojej strony zbędna dyskusja.
Miłego dnia. ;-)
No raczej bym się nie dał skusić.
Dziękuję za zaproszenie, ale nie odpowiada mi taka forma degustacji ani też taki język konwersacji.
 

jurass

Banned
Popieram HQ150 w jego wątpliwościach dotyczących tych 'newsów". Dawno już zwróciłem na to uwagę, jest to irytujące, bo traktuje się użytkowników jak idiotów, nie nazywając rzeczy po imieniu i często tekst jest na żenującym poziomie, widać, że nikt tego nawet nie sprawdza po przepuszczeniu przez jakiegoś translatora. Dziwię się, że nikt nie zwrócił na to uwagi wcześniej, ale widać, że ogółowi się to podoba...

A kiki zamiast poprawić błędy usuwa posty, a później, a nawet wcześniej, grozi mi na na pm. Szkoda słów.
 

boromirep

New member
W zasadzie nie rozumiem o co chodzi , przecież widać od razu że jest to reklama ( i mam tu na myśli różne wpisy typu firma x przedstawiła nowy produkt itp.) ale co z tego ? czy po takim newsie któryś z nas pobiegł do sklepu z wywalonym jęzorem i kupił dany produkt ? , większość z nas 100 razy sprawdzi , porówna itd więc szkodliwość takich newsów jest zerowa . a czasami są fajne ciekawe sprzęty przedstawione .
po drugie to właściciel forum chyba może robić co mu się podoba , można napisać coś że mi się nie podoba wstawianie takich newsów ale czy jest to powód do otwierania kolejnego tematu? póki granica rozsadku nie jest przekroczona a w tym wypadku nie jest ( i to dotyczy obu stron userów też ) to nie widzę problemu . Są jak wszędzie pewne rzeczy które mi się nie podobają ale i tak uważam że to najlepsze forum poświęcone tej tematyce .
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
W zasadzie nie rozumiem o co chodzi , przecież widać od razu że jest to reklama ( i mam tu na myśli różne wpisy typu firma x przedstawiła nowy produkt itp.) ale co z tego ? czy po takim newsie któryś z nas pobiegł do sklepu z wywalonym jęzorem i kupił dany produkt ? , większość z nas 100 razy sprawdzi , porówna itd więc szkodliwość takich newsów jest zerowa . a czasami są fajne ciekawe sprzęty przedstawione .
po drugie to właściciel forum chyba może robić co mu się podoba , można napisać coś że mi się nie podoba wstawianie takich newsów ale czy jest to powód do otwierania kolejnego tematu? póki granica rozsadku nie jest przekroczona a w tym wypadku nie jest ( i to dotyczy obu stron userów też ) to nie widzę problemu . Są jak wszędzie pewne rzeczy które mi się nie podobają ale i tak uważam że to najlepsze forum poświęcone tej tematyce .

To fakt na kazdym forum tego typu sa ludzie z branzy zachwalajac swoj towar za ktory dostaja najwieksze prowizje dlatego uwazam ze czy wlascicielem forum jest jakis wlasciciel sklepu ze sprzetem czy nawet ktos inny to i tak wszedzie istnieja osoby ktore zachwalaja dany sprzet.
Zreszta istnieja nawet ludzie ktorzy zarejestrowani sa na roznych forach i za zachwalanie czy wystawianie pozytywnych opini maja placone.
Takie czasy,dlatego trzeba wielu opini uzytkownikow,w miare mozliwosci samemu sprawdzic sprzet przed zakupem i wyciagnac wnioski. To forum jest dobre a siedze na kilku tylko te bledy z przekierunkowaniem zeby wyeliminowac to by bylo dobrze :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Z góry przepraszam za OT, ale temat został zamknięty....

Niestety od jakiegoś czasu źle się tutaj dzieje.
Są osobnicy, którzy robią sobie rundkę po wszystkich wątkach, w tym dawno "zagrzebanych" siejąc ferment.
Ale widać Administracji to nie przeszkadza, bo jest w zgodzie z "polityką właścicieli".
Wielokrotnie zwracaliśmy na to uwagę, ale oczywiście nic się nie dzieje.

Wczorajsze wydarzenia przelały chyba czarę goryczy...
Większość z nas ma świadomość w jaki sposób forum funkcjonuje, kto je założył.
Nie dziwi więc Nas promowanie sklepu właścicieli forum, w takiej a nie innej społeczności chcemy przebywać więc musimy to akceptować.
Ma marginesie sami często polecamy usługi Blacka bazując na własnych doświadczeniach/zakupach.

Panowie Właściciele, poświęćcie proszę chwilę nad zastanowieniem się, w którym kierunku hdtv.com.pl, zmierza.
Jeśli chcecie aby było to kółko wzajemnej adoracji, pisania, że jedynymi produktami audio są Te, które akurat znajdują się w Waszej ofercie, a jedynym sklepem Wasz olsztyński, a wszelkie przejawy łamiące te zasady będą pacyfikowane (patrz. ban)....to najlepsza ku temu droga.

Niestety tym samym potwierdzicie krążące o Nas opinie na innych forach, niwecząc w ten sposób nasze starania, aby TO forum wyglądało inaczej- było miejscem, gdzie można bez żadnych konsekwencji wyrażać swoje opinie, o ile trzymają się one pewnych standardów.

Przypomnę tylko jaka batalia toczyła się o markę Melodika..., to samo jest z pewnymi sklepami.
Nie wiem co jest dziwnego w poleceniu osobie ze Zgorzelca sklepu w jego okolicy, gdzie może posłuchać sprzętu...
Czy musimy to robić ukradkiem?


edit.
W kwestii ostatnich kłótni, to jak Pakolo czy Pepe nie chciałbym stawać po czyjejkolwiek stronie, spory ok, ale na poziomie, merytorycznie, a na wyzywanie i używanie chamskich epitetów zgody nie ma...

Generalnie, to do poziomu onetu, wp i innych pudli, niewiele już brakuje.... ewidentny brak moderacji...szkoda.
Na niektórych forach tematycznych nawet niewłaściwe zatytułowanie wątku powoduje szybką reakcje Moderatora i prośbę o poprawienie...a tutaj można sobie nawrzucać i jest ok...
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Henry jeśli będzie tak jak jest czyli ciągłe adorowanie co do pewnych marek i pisanie pod nie... tak jakby na tym świecie było np. 4 firmy to nic się nie zmieni.. Wszyscy muszą zrozumieć że to co mają u siebie to na tym świat się nie kończy i każdy ma prawo do swojego zdania w stosunku do elektroniki i innych rzeczy o których tutaj się pisze... bo to jest normalne forum gdzie 80-90% ludzi nawet nie ma możliwości albo z innych powodów nie sprawdza tego co kupuje.. tylko się opierają na tym co ktoś tutaj napisze.. i na testach w sieci. Kolejne 80%, a pewnie i więcej ludzi to są tacy dla których KD i wszystko z nim związane to jakaś część ich życia, a nie sens ich życia powtórzę sens życia - a to zmienia postać rzeczy - myślę że wiesz co mam na myśli- nie będę rozwijał tematu... żeby nie rozpoczynać kolejnej dyskusji, która i tak nic nie zmieni. A dlaczego? Bo wszyscy musimy chcieć żeby to się zmieniło - wszyscy.. A nie zmieni się jeśli będą ludzie emocjonalnie podchodzić do tego co posiadają jak również jeśli będzie się ludziom wmawiać pewne rzeczy nie patrząc na to że innych może to "zaboleć".... z prostej przyczyny że po pierwsze to co napisałem świat nie kończy się na KD, a po drugie to nie jest forum audiofilskie .... bo na takowym po prostu o pewnych rzeczach nie ma mowy żeby napisać bo ludzie by się wstydzili tam napisać czy też pytać o takie rzeczy jakie się pytają tutaj..i nie trzeba zmieniać co 2-4 lata elektroniki żeby coś wnosić do takiego forum czy tez być po ludzku wartościowym człowiekiem.
 

lobos

New member
Bez reklam
Henry graba! :eek:k: Jedno wielkie dziadostwo!
Ja dodam od siebie, że straciłem resztki szacunku dla "Władzy" po tym jak załatwiona została sprawa wygranych rzekomo przeze mnie nagród w konkursie "wytypuj cenę w przedziale od 1 do 10zł.".
Na pewno pamiętacie... Było to kawał czasu temu. Podziękowałem za wygraną i zadeklarowałem przekazanie nagród do Domu Dziecka w Krakowie.
Po wymianie kilku maili stanęło na NICZYM! Kiki zapewniał, że wszystko będzie załatwione.
Po kolejnych mailach z mojej strony zwody i info, że księgowa jest na urlopie i jak wróci...
Chyba się Jej przedłużyło, bo tak jak wspomniałem do dziś dnia temat nie jest załatwiony.
Nie chodzi tu o mnie tylko Dzieciaki. Hasła w stylu "Brawo Ty!" i taki kwas?! WSTYD!
Dziękuję bardzo. Po co to wszystko? Jakieś konkursy i obietnice bez pokrycia?
Umówmy się to był sprzęt, który zalegał na magazynie i miała to być czystka, ale chodzi o sam fakt.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Ok, to niech odpowie na pytania które zostały zadane dla adminów :
Moderacja pytam się po co jest ten dział:
Gdzie kupić? - opinie o sklepach. - HDforum
lub ten watek
http://www.hdtv.com.pl/forum/stereo/117774-ktos-chetny-robimy-zrzutke.html
Wszyscy którzy tam coś napisali powinni wg.waszego chorego punktu w regulaminie dostać bana..?
...
Henry graba! :eek:k: Jedno wielkie dziadostwo!
Ja dodam od siebie, że straciłem resztki szacunku dla "Władzy" po tym jak załatwiona została sprawa wygranych rzekomo przeze mnie nagród w konkursie "wytypuj cenę w przedziale od 1 do 10zł.".
Na pewno pamiętacie... Było to kawał czasu temu. Podziękowałem za wygraną i zadeklarowałem przekazanie nagród do Domu Dziecka w Krakowie.
Po wymianie kilku maili stanęło na NICZYM! Kiki zapewniał, że wszystko będzie załatwione.
Po kolejnych mailach z mojej strony zwody i info, że księgowa jest na urlopie i jak wróci...
Chyba się Jej przedłużyło, bo tak jak wspomniałem do dziś dnia temat nie jest załatwiony.
Nie chodzi tu o mnie tylko Dzieciaki. Hasła w stylu "Brawo Ty!" i taki kwas?! WSTYD!
Dziękuję bardzo. Po co to wszystko? Jakieś konkursy i obietnice bez pokrycia?
Umówmy się to był sprzęt, który zalegał na magazynie i miała to być czystka, ale chodzi o sam fakt.
..
Z góry przepraszam za OT, ale temat został zamknięty....

Niestety od jakiegoś czasu źle się tutaj dzieje.
Są osobnicy, którzy robią sobie rundkę po wszystkich wątkach, w tym dawno "zagrzebanych" siejąc ferment.
Ale widać Administracji to nie przeszkadza, bo jest w zgodzie z "polityką właścicieli".
Wielokrotnie zwracaliśmy na to uwagę, ale oczywiście nic się nie dzieje.

Wczorajsze wydarzenia przelały chyba czarę goryczy...
Większość z nas ma świadomość w jaki sposób forum funkcjonuje, kto je założył.
Nie dziwi więc Nas promowanie sklepu właścicieli forum, w takiej a nie innej społeczności chcemy przebywać więc musimy to akceptować.
Ma marginesie sami często polecamy usługi Blacka bazując na własnych doświadczeniach/zakupach.

Panowie Właściciele, poświęćcie proszę chwilę nad zastanowieniem się, w którym kierunku hdtv.com.pl, zmierza.
Jeśli chcecie aby było to kółko wzajemnej adoracji, pisania, że jedynymi produktami audio są Te, które akurat znajdują się w Waszej ofercie, a jedynym sklepem Wasz olsztyński, a wszelkie przejawy łamiące te zasady będą pacyfikowane (patrz. ban)....to najlepsza ku temu droga.

Niestety tym samym potwierdzicie krążące o Nas opinie na innych forach, niwecząc w ten sposób nasze starania, aby TO forum wyglądało inaczej- było miejscem, gdzie można bez żadnych konsekwencji wyrażać swoje opinie, o ile trzymają się one pewnych standardów.

Przypomnę tylko jaka batalia toczyła się o markę Melodika..., to samo jest z pewnymi sklepami.
Nie wiem co jest dziwnego w poleceniu osobie ze Zgorzelca sklepu w jego okolicy, gdzie może posłuchać sprzętu...
Czy musimy to robić ukradkiem?


edit.
W kwestii ostatnich kłótni, to jak Pakolo czy Pepe nie chciałbym stawać po czyjejkolwiek stronie, spory ok, ale na poziomie, merytorycznie, a na wyzywanie i używanie chamskich epitetów zgody nie ma...

Generalnie, to do poziomu onetu, wp i innych pudli, niewiele już brakuje.... ewidentny brak moderacji...szkoda.
Na niektórych forach tematycznych nawet niewłaściwe zatytułowanie wątku powoduje szybką reakcje Moderatora i prośbę o poprawienie...a tutaj można sobie nawrzucać i jest ok...
 
Ostatnia edycja:
Do góry