Czy forum stało się...

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
...się własnością Panasonic?. Naprawdę (moim zdaniem) jest jeszcze tyle marek TV o których można wspomnieć chociaż ; skrótowym; opisem. Gdzie obiecany ( chyba tydzień temu się ładował :-D ) test Samsunga , a może jak Ktoś napisał na Forum zjada Panasy :mrgreen: więc nie pokażemy tego modelu . Zaznaczam że nie mam nic do marki Panasonic , ale gdy ; wchodzę ; na Forum i czytam Panas to Panas tamto .... i cały jest miodzio to naprawdę ( zaznaczam że piszę o swoich odczuciach) odechciewa się przeglądania wiadomości , porad czy problemów uczestników Forum.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Wszystko kosztuje, a życie jest kosztowne, no chyba że Ty produkujesz chleb i zamieniasz go na inne towary.
 

don111

Banned
Panasonic widać wrócił do łask... w sumie produkuje najlepsze plazmy (choć niekoniecznie wszystkie modele najlepsze w swoich cenach) więc takie testy są jak najbardziej oczekiwane i porządane :)
mam nadzieję że LG jeszcze wróci do łask, bo nie ukrywam że jestem zainteresowany najnowszymi seriami w porównaniu z Panasem
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
będą testowane i porównywane wszystkie modele , nawet jeśli producent nie jest łaskaw wywiązać się z oficjalnych obietnic. Te zaczęły bo były dostępne.
Jutro kolejne : Samsungi vs Panasonic ( bo są).
Philips, Sharp, LG, Toshiba i będzie tego bardzo dużo. Tak że spokojnie.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jest Sharp jest źle, nie ma Sharpa źle, jest Panasonic jest źle, nie ma Panasonica źle, było JVC było źle, etc. etc. etc. Oczywiście w każdym przypadku 300 teorii spiskowych na temat podkupywania, płacenia etc etc.

Chętnie poczytam jeszcze kilkaset kolejnych
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
w sumie nic dziwnego ,ze panas sie ciagle przewija. jednym z najbardziej garacych tematow jest wybor TV, wiec LCD czy plazma ,a plazma to panas- no bo co innego ?!
 

Słaby

New member
Przestroga!

Witam,

z pewnym zdziwieniem zuważyłem, że moje posty są kasowane na tym forum. Po krótkiej analizie stwierdzam, że istnieje pewien schemat który funkcjonuje tutaj a dotyczy usuwania krytycznych wypowiedzi na temat produktów promowanych na tym forum pod przykrywką "opinii" tzw. ekspertów. Również krytyka Kikiego też spowodowała usunięcie postu. Pragnę zawiadomić bywalców HDTV, że ma tu miejsce REGULARNA CENZURA! Zaznaczam również, że moje wypowiedzi nigdy nikogo nie obrażały a jedynie miały na celu zwrócenie uwagi na kryptoreklamę która nie powinna mieć miejsca na niezależnym portalu.

pozdrawiam darek:)
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Radzę zapoznać się z regulaminem, skasowanr zostały Twóje 2 (słownie dwa), które były z nim niezgodne.

Pozdrawiam

P.S. Jeśli chcesz chętnie możemy je przeanalizować w tym temacie.
 

lm648

Banned
Witam,

z pewnym zdziwieniem zuważyłem, że moje posty są kasowane na tym forum. Po krótkiej analizie stwierdzam, że istnieje pewien schemat który funkcjonuje tutaj a dotyczy usuwania krytycznych wypowiedzi na temat produktów promowanych na tym forum pod przykrywką "opinii" tzw. ekspertów. Również krytyka Kikiego też spowodowała usunięcie postu. Pragnę zawiadomić bywalców HDTV, że ma tu miejsce REGULARNA CENZURA! Zaznaczam również, że moje wypowiedzi nigdy nikogo nie obrażały a jedynie miały na celu zwrócenie uwagi na kryptoreklamę która nie powinna mieć miejsca na niezależnym portalu.

pozdrawiam darek:)
Potwierdzam Twoją opinię, panuje tu CENZURA, moje posty też były skasowane pomimo tego, że były zgodne z regulaminem :-D
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
No to się pewnie zdziwisz jak napiszę, że Twoje posty były rzeczywiście niesłusznie usunięte i są przywrócone. Moderatorzy nie są nieomylni, wystarczy zgłosić sprawę do mnie. Pozdrawiam
 

akslow

New member
Telewizory Philips - dlaczego tylko u nas tak polecane?

Czytajac to forum zauwazylem, ze bardzo polecane sa tv philipsa. Chcialem zweryfikowac poglady tu zamieszczane i przejrzalem pare innych forów zagranicznych i z zaskoczeniem stwierdzam, ze tam praktycznie ta marka nie istnieje.... Wszedzie Sony, Samsungi i Panasonic... Wydaje sie, ze zachod nie uwaza w ogole tej marki telewizorow... skoro sa tak dobre to dlaczego tak jest??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To raczej dziwne pytanie.
Telewizory Philipsa i tylko telewizory Philipsa otrzymują od lat najwyższe wyróżnienie za jakość w Europie:- czytaj Eisa.
European LCD TV 2012-2013 - Philips 46PFL9707 | EISA - The European Imaging and Sound Association
Na specjalistycznych forach poleca się sprzęt najlepszy ( nie mylić najtańszy), dlatego na naszym forum polecane są najlepsze telewizory do .... UWAGA - POTRZEB !!!
Jeśli ktoś jest mniej spostrzegawczy wystarczy zerknąć na dzisiejsze i wczorajsze polecenia:

03-05-2013, 23:25
icon1.gif

DO Twoich potrzeb:
- Panasonic 42E6
Panasonic 2013 - nowa seria telewizorów LCD LED - seria E6.
- Philips 40PFL 5537
Philips 40 PFL5507K/12-test otwarty.Ten model powinien być hitem ...
- Sharp 40 LE 830
Sharp 40LE830 test otwarty - pierwszy test na rynku.
__________________
03-05-2013, 23:27
icon1.gif

To wybór jest prosty - Panasonic 65ST60
Panasonic TX-P50ST60E test otwarty -nowa generacja plazm Panasonica puka głośno do...

03-05-2013, 12:47
icon1.gif

W zasadzie sam sobie najlepiej odpowiedziałeś.
Wybrałbym model F 6470, tym bardziej że mieścisz się w klasie cenowej.


Mabiel
Oczywiście plazma 50ST60 :
Panasonic TX-P50ST60E test otwarty -nowa generacja plazm Panasonica puka głośno do...
================================================
Kasper_X
Zdecydowanie ET60
Panasonic TX-L47ET60 test otwarty, czyli model który powinieneś zapamiętać !
================================================
ethn
Byłbym za
46" Sharpa LE730
46LE540 Sharpa
47ET5 Panasonica
Panasonic TX-L47ET5E test otwarty. Cokolwiek robimy, robimy z pasją !
47 FU 8765 Thomsona
Thomson 47FU8765 - test otwarty. Nowa styl, nowy desing, nowa jakość-niech piękno ...
46PFL 5507 Philipsa
Philips 40 PFL5507K/12-test otwarty.Ten model powinien być hitem ...
=================================================
Pyjter24
Zdecydowanie 46" +:
- Philips 47PFL 6007
Philips 42PFL 6007 test owarty - Maestro Philips czyli nowa jakość w klasie premium
- Thomson 47FU8765
Thomson 47FU8765 - test otwarty. Nowa styl, nowy desing, nowa jakość-niech piękno ...
- Sharp 46LE 830
Sharp 40LE830 test otwarty - pierwszy test na rynku.
Philips 47PFL 5008
Philips seria PFL 5008 - nowości 2013
__________________
mikolajasinski
- Panasonic 42ET5
Panasonic TX-L47ET5E test otwarty. Cokolwiek robimy, robimy z pasją !
- Philips 42 PFL 5008
Philips seria PFL 5008 - nowości 2013
- Toshiba 42 VL 963
=========================================
Kasper_X
- Philips 40 PFL 5537
Philips 40 PFL5507K/12-test otwarty.Ten model powinien być hitem ...
- Sharp 40LE 830
Sharp 40LE830 test otwarty - pierwszy test na rynku.
- Toshiba 40TL 933
Toshiba 40TL 933 test. Kontynuujemy rozpoczęte dzieło jakości.
- Panasonic 39E6
Panasonic 2013 - nowa seria telewizorów LCD LED - seria E6.

==============================================
Mabiel

- Philips 47PFL 6007
Philips 42PFL 6007 test owarty - Maestro Philips czyli nowa jakość w klasie premium
- Panasonic 47ET60
Panasonic TX-L47ET60 test otwarty, czyli model który powinieneś zapamiętać !
- Thomson 47FU8765
Thomson 47FU8765 - test otwarty. Nowa styl, nowy desing, nowa jakość-niech piękno ...

Z LCD:
Panasonic 42E6
Panasonic 2013 - nowa seria telewizorów LCD LED - seria E6.
Philips 42PFL 4007
Philips 42PFL 4007H/12 - test otwarty. Philips - uwaga wracamy do gry !
Sharp 40 LE 830
Sharp 40LE830 test otwarty - pierwszy test na rynku.
Sharp 4LE540
_________________
mazi
Ten Model Philipsa będzie najlepszy i możesz się nie obawiać.

=============================================
delpo
Jeśli masz na myśli tylko jakość obrazu - czyli czerń i podświetlenie to raczej :
Panasonic 55DT60
Panasonic 2013 - nowa seria telewizorów LCD LED - seria DT60.
Philips 55PFL 7108
Philips 47PFL7008 - test otwarty.Philips-podnosimy poprzeczkę!Jeszcze więcej jakości
Sharp 60 le 840

==============================================
Krzys316

- Panasonic 42 E6
Toshiba 40TL 933 test. Kontynuujemy rozpoczęte dzieło jakości.
- Sharp 40 LE 830
Sharp 40LE830 test otwarty - pierwszy test na rynku.
- Philips 42PFL 4007
Philips 42PFL 4007H/12 - test otwarty. Philips - uwaga wracamy do gry !
- Philips 40 PFL 5537
Philips 40 PFL5507K/12-test otwarty.Ten model powinien być hitem ...
- Toshiba 40 TL 933
Toshiba 40TL 933 test. Kontynuujemy rozpoczęte dzieło jakości.

================================================== =
liquid 85

Sharp 60 le 840

Philips 55PFL 7108
Philips 47PFL7008 - test otwarty.Philips-podnosimy poprzeczkę!Jeszcze więcej jakości
Panasonic 55ET60
Panasonic TX-L47ET60 test otwarty, czyli model który powinieneś zapamiętać !


Zdecydowanie najlepszy będzie Sharp 70LE835- full led
Sharp 70le835 full led-test otwarty. Nie TY na Igrzyskach ale Igrzyska Olimpijskie w

Byłbym zdecydowanie za większą przekątną :
- Sharp 47 LE 730
- Philips 46PFL 5507
Philips 40 PFL5507K/12-test otwarty.Ten model powinien być hitem ...
- Panasonic 47ET5
Panasonic TX-L47ET5E test otwarty. Cokolwiek robimy, robimy z pasją !
- Sharp 46 LE 540
- Thomson 47FU8765

Żaden nie ma obsługi Flash
Thomson 47FU8765 - test otwarty. Nowa styl, nowy desing, nowa jakość-niech piękno ...
__________________
======================================================

Pytanie jest raczej ... retoryczne.

Powinno brzmieć - dlaczego Philipsy są najlepsze w Europie???
Dlaczego dostają najwyższe wyróżnienia ?

Moja odpowiedź , moze zbyt skomplikowana dla twórcy i założyciela wątku brzmi - bo są najlepsze.

Nie wiem jakie inklinacje miał autor ale łopatologicznie parafrazując na samochody to brzmi tak.
Jeśli ktoś poszukuje komfortu , jakości i wygody na poziomie Aston Martina to nie da się go zbyć popularnym modelem Fiata( nic nie ujmując tej marce)

Ale jeśli będzie zapotrzebowanie wyłącznie na Philipsy , będą proponowane wyłącznie Philipsy.
Jeśli będzie zapotrzebowanie wyłącznie na Panasonica , będą proponowane modele Panasonica.
Jeśli będzie zapotrzebowanie na Sharpa , będą proponowana modele Sharpa.
Jeśli będzie zapotrzebowanie na Thomsona , będą proponowane modle Thomsona
Jeśli będzie zapotrzebowanie na modele Toshiby , będą proponowane modele Toshiby
Jeśli będzie zapotrzebowanie na modele Loewe, będą proponowane modele Loewe
Jeśli ....... itd.

Portal Taki jak HDTV doradza zakup do potrzeb.
 

akslow

New member
O tym wlasnie mowie na zagranicznych forach głownie specjalistycznych ma sie wrazenie, że te telewizory Philipsa są przez wszystkich pomijane. Nikt ich nie poleca. Pytanie dlaczego skoro są "najlepsze w Europie".

Przed zakupem lubie zasiegnac wielu opinii, a z dobrymi na temat Philipsa spotykam sie glownie w polsce. Troche to zastanawiajace. Tylko w polsce staramy sie kupowac najlepsze?? Nie sadze...
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
dużo ludzi jeszcze bardziej zwraca uwagę na oprogramowanie, bajery i multimedialność niż na jakość obrazu :)
 

akslow

New member
Kiki nigdzie nie napisalem, ze te telewizory sa zle. Dziwi jedynie fakt, ze nigdzie poza polską nie sa az tak promowane. Kiki tez powinieneś rozróżnić kiedy telewizor raz na 100 postow bedzie mial rekomendację od 100/100. Tutaj praktycznie w kazdym przypadku ten telewizor znajduje sie na liscie polecanych.
W europie zachodniej tez wiedza o nagrodach, a mimo to ciezko uswiadczyc, zeby ktos je polecal. Wszystko obraca sie wokol Samsunga, Sony, Panosonica, LG. Mimo mojego posta tutaj na forum nadal rozwazam zakup Philipsa, chociaz moj entuzjazm, nie ukrywam, troche opadl.

Nie zebym sie czepial, ale wtrace sie do dyskusji
"Widać że nie masz pojęcia o czym piszesz.
Najpierw zobacz choćby na kartonie gdzie są produkowane żebyś nie wypisywał bzdur, no chyba że masz kłopoty z czytaniem:"

Produkcja a montaż to dwie rózne rzeczy. Tutaj mamy assembled. Wytworzenie komponentów moze byc 100% chiny
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Prawda jest taka, że zawsze Ci polecą TV takiej firmy która sponsoruje dane forum w tym przypadku masz philipsa.

Szczególnie widać jak nagrody dostają buble, które się wieszają.

Można powiedzieć, że producent sam sobie przyznaje nagrodę od organizacji krzak którą sponsoruje. Nie mam nic do philipsów, ale drażni mnie to ciągłe reklamowanie tych TV i tylko tych, żadnych innych. Philipsy nie mają dekodera DTS, a jak ktoś chce oglądać filmy to poleca się mu ... philipsa. Jak dla mnie większość for/serwisów jest tendencyjnych, bo polecają jedną/dwie marki(tak nie TV ale marki TV).

Na koniec, żeby strollować trochę prawdą: philipsy są robione w chinach, aczkolwiek nie wychodzi im to na złe.

edit:
wiesz co - ta twoja litania nie ma sensu, bo nie ma sensu zapatrzenie kogoś na konkretną markę i dopiero wybór modelu, przykładowo ja bym chciał, żebyście mi polecili TV sony, to mi polecicie, ale i tak będzie to TV znacznie trudniejszy w obsłudze od LG czy Samsunga już o funkcjonalnościach nie wspominając.

a może: Dlaczego Philipsy na tym forum są określane jako najlepsze, a niekoniecznie jest to prawda? albo: Dlaczego TV innych producentów są gorsze od któregokolwiek TV Philipsa? W czym są gorsze? Kto kieruje, kto sponsoruje i kto prowadzi organizację przyznającą nagrody telewizorom(philipsa)?

edit2:
jeszcze jedną mam uwagę, proszę mi nie mówić, że :"Telewizorami zajmuję się od 30-40 lat, ale Pan i tak lepiej wie". Ktoś mi tak już odpowiedział na moje uwagi do działania sprzętu, "że sklep sprzedaje komputery od 30 lat, że sprzedawca zajmuje się od 30 lat sprzedażą komputerów i że niby ja wiem więcej". I co z tego wynikło, że sklep który wyrobił sobie taką markę, że niby najlepszy w mieście i jeden z najstarszych sprzedali mi laptopa z podgrzewanym układem BGA na płycie, a nie mieli prawa tego robić, dowiedziałem się o tym w jednym serwisie po 5 latach(i okazało się, że moje obawy były uzasadnione). I drugi raz się na taki tekst nie dam złapać - nie można się robić guru z powodu stażu w branży i wykorzystywać to tylko po to, aby nabić klienta w butelkę.
Pierwsze słyszę żeby Philips był robiony w Chinach,śmieszą mnie te wszystkie wpisy typu zły soft czy wolne menu od dawna nie ma z tym problemu ja uważam że to bardzo dobry sprzęt.
 

Anduraki

Banned
Assembled od kiedy oznacza, wyprodukowany?

Zawsze myślałem, że assembled oznacza złożony.

Z telewizorami to może być różnie(matryca tu, inne podzespoły tam), ale przykładowo golarka elektryczna philipsa: designed in Netherlands, made in China.

Wypraszam sobie takie wycieczki osobiste pod moim adresem, a co do Pana to uważam, że wspiera pan tą propagandę, że tylko philipsy są najlepsze nic innego się nie liczy.

Dla mnie takie promowanie philipsa podobnie jak dla kolegi jest podejrzane, a skoro unosi się Pan agresją znaczy, że skończyły się(lub inaczej- nie ma pan) metyrotycznych argumentów i jedyne co Panu pozostało to obrazić, lub oczernić. I przez ostatnie 2 miesiące przeglądając tematy z pytaniami jaki TV(praktycznie cały czas reklamowane były philisy i toshiby), a jeśli reklamował Pan inne telewizory to Philips był nr1 na tej liście.


Życzę Panu, aby Pańscy klienci się nie zawiedli na Panu tak jak ja na wspominanym sprzedawcy w firmie z najwyższym stażem i "renomą".

Tyle ode mnie.
 

akslow

New member
Kiki jeszcze raz pisze tu nie chodzi o liczenie tylko o logiczne czytanie:

powinieneś rozróżnić kiedy telewizor raz na 100 postow bedzie mial rekomendację od 100/100. Tutaj praktycznie w kazdym przypadku ten telewizor znajduje sie na liscie polecanych. Nie chodzi mi o mozliwosc wyboru z wielu typow bo na innych forach (zachodnich) wyglada to identycznie. Jedyna róznica tam praktycznie marka PHILIPS nie wystepuje.
 
Do góry