Czy forum stało się...

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jeśli chcesz atakować, obrażać użytkowników, którzy mają mniej postów niż... (ile to jest właściwa liczba?) to radze poszukać innego forum.

1 Na jakiej podstawie twierdzisz, że wiedza którą posiadasz jest wyższa od kogoś kto ma 0 postów i zarejestrowała się np w 2005r.
2 Na jakiej podstawie twierdzisz, że masz większe prawo do wypowiedzi od osoby, która ma postów 0 i zarejestrowała się np w 2005r.?
3 Udowodnij, że nie pracujesz dla dużego koncernu AV.
4 Proszę o dowód, że są to "Typowe martwe dusze, klnony zarejestrowane tutaj, bo może kiedyś się przydają, żeby nie pod swoim nickiem napisać"


Ogólnie nie bardzo rozumiem, postulujesz o wyłączenie/zbanowanie wg kont, które mają 1-2 posty i zostały założone np przed 4 latami. Opierając się na teorii iż "na forum Raczej domena prymitywnych zagrywek walki medialnej firm.Moim zdaniem to typowe działanie ,, wzmacniaczy''"

Załóżmy, że wszystkie profile, o których piszesz należą do firm. Tylko skoro piszą po 1-2 posty na 4 lata to ich wpływ na decyzje podejmowane na forum jest praktycznie żaden, natomiast wpływ osób które mają ponad 1000 postów i bardzo aktywnie udzielają się na forum jest... ciut większy, czy te aktywne osoby przypadkiem nie powinny być zbanowane za bycie "wzmacniaczami" i stosowanie prymitywnych zagrywek firm? Tutaj ponowię prośbę o udowodnienie, żadna z firm nie stoi za kontem HQ150
 
D

Deleted member 121090

Guest
Za wyrażenie opinii dostałem właśnie od ar2 ostrzeżenie i punkty karne. Od razu cztery. A co?
Powtórze po raz kolejny. Jak dla mnie sytuacja takich kont o jakich pisałem, jest nad wyraz czytelna.
Co do udowodnienia nie ma z tym żadnego problemu. Chcesz dla swojej prywatnej wiadomosci moje dane osobowe? Przecież je macie bo je dostarczyłem przy rejestracji. Sprawdź sobie gdzie pracuję. jak Ci się nie chce to mogę śmiało na priv Ci to podać. Czemu niby nie?
Ad1.
Gdzie napisałem że moja wiedza jest wyższa niż tych osób?
Napisz proszę konkretnie.
ad2
Gdzie napisałem, że mam większe prawo wypowiadać się niż te ,, osoby''?
Napisałem, tylko, że moim zdaniem tego rodzaju konta to nie są normalni, prywatni użytkownicy.
Miałem oststnio przypadek gdzie publicznie jeden z użytkowników, gdy opisywałem swoje przygody z pewną firmą, pierw straszył mnie sądem , o potem napisał że u niego w pracy wszyscy się dziwią, że mi się jeszcze chce:)
Stosowny link został do Was w tej sprawie po zapytaniu wysłany.
ad4.
Jeszcze raz napiszę, zawsze piszę ,, moim zdaniem''. Mam prawo do własnych poglądów, nawet na tym forum.
Jeśli uważacie, że tak nie jest to trudno.
Zawsze mnie możecie wywalić. Zdaję sobie sprawę że jestem nie u siebie, że jestem tutaj tylko gościem.

Załóżmy, że wszystkie profile, o których piszesz należą do firm. Tylko skoro piszą po 1-2 posty na 4 lata to ich wpływ na decyzje podejmowane na forum jest praktycznie żaden,0
Nieprawda. Tak by było tylko w sytuacji, gdy jedna firma miałaby tylko jedno takie konto.
A może mieć ich sto. I już sytuacja się zmienia diametralnie. nie uważasz?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Ostrzeżenie dostałeś za 3 wpisy, w ktorych atakujesz generalizujesz i obrażasz użytkowników podchodzących pod twoje kryteria nazywając ich "osobami". Nie dając żadnego dowodu, że te osoby są w jakikolwiek powiązane z jakimiś firmami.




Nie dałeś także, żadnego dowodu, że nie jesteś powiązany z branżą AV i wprowadzasz użytkowników w błąd, że wymagamy jakichkolwiek danych osobowych podczas rejestracji poza adresem email i wymyślonym pseudonimem. Nie, nie podałeś podczas rejestracji danych na temat swojego zawodu ponieważ nie ma ich w Twoim profilu. Zrobiłem zrzut obrazu, który mogę tutaj wkleić. Dodatkowo miejsce pracy nie jest żadnym dowodem na brak koneksji w świecie AV.

HQ150 napisał:
Gdzie napisałem że moja wiedza jest wyższa niż tych osób?
Napisz proszę konkretnie.
ad2
Gdzie napisałem, że mam większe prawo wypowiadać się niż te ,, osoby''?

Tu
HQ150 napisał:
Piszę o przypadkach, gdzie ktoś się zarejestrował i przez 4 LATA nie napisał ani jednego posta. I naraz wyskakuje i zaczyna pouczać innych mając w dorobku 1-2 posty.
No ja bym po czterech latach za cholerę nie pamiętał nawet hasła

Tu
HQ150 napisał:
Typowe martwe dusze, klnony zarejestrowane tutaj, bo może kiedyś się przydają, żeby nie pod swoim nickiem napisać. A administracja ma to gdzieś niestety.

Tu
HQ150 napisał:
Raczej domena prymitywnych zagrywek walki medialnej firm.
Moim zdaniem to typowe działanie ,, wzmacniaczy''.

Tu
HQ150 napisał:
Dosyć często spotykam się z wypowiedziami osób, i to w drażliwych lub wymagających jakiejś praktyki tematach, osób z zerowym dorobkiem. Dosłownie. Jeden, dwa posty i naraz taka osoba staje się specjalistą.

i choćby TU:

HQ150 napisał:
Co ciekawe są to zazwyczaj ,, osoby'' które zarejestrowały się tutaj na forum 3-4 lata temu i umarły.
I naraz się pojawiają znikąd i pouczają wszystkich.
Jak dla mnie naiwne to bardzo.

Ad2, być może wśród różnych zgłoszeń mogliśmy przeoczyć zgłoszenie, poproszę o przesłanie go ponownie w celu analizy.

ad4 jeśli pogląd jest niezgodny z regulaminem będzie ostrzeżenie,

Nieprawda. Tak by było tylko w sytuacji, gdy jedna firma miałaby tylko jedno takie konto.
A może mieć ich sto. I już sytuacja się zmienia diametralnie. nie uważasz?

Nie uważam, ponieważ wiem, że tak nie jest. Poproszę o jakikolwiek dowód, że wypowiadają się osoby, które mają 100 kont na forum.
 
D

Deleted member 121090

Guest
To nie było zgłoszenie tylko zapytanie od Blackninja albo Kiki.
Zapytaj kolegów.
Jak masz ochotę na moje dane osobowe to pisz na priv. Zgodnie z obietnicą zaraz Ci podam łącznie z miejscem zatrudnienia i posiadanym wykształeceniem. Sam ocenisz czy mam konekscje w świecie RTV.
Mogę liczyć na konkretne odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania?
Jak widdzisz ja na Twoje staram się odpowiadać.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Czyli nie było zgłoszenia tylko zapytanie?

Nie bardzo wiem, jak dane osobowe, czy zawód mogą udowodnić, że ktoś nie ma jakiejś korzyści z polecania jakiegoś sprzętu firmy czy innej rzeczy i jak to się ma do atakowania innych użytkowników.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Odpowiesz na pytania zadane przeze mnie?
To jest rozmowa czy przesłuchanie?
Napisałem przecież na początku, że wysłałem Wam link do tej rozmowy po zapytaniu z Waszej strony. Nigdzie nie pisałem o zgłoszeniu. jak to mam jeszcze wytłumaczyć?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Nie bardzo wiem, na jakie pytanie nie odpowiedziałem? Skoro nie było zgłoszenie to nie rozumiem jak można mieć obiekcje do braku reakcji? Proszę o przesłanie zgłoszenia i zostanie rozpatrzone.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Na te pytanie nie otrzymałem żadnej odpowiedzi:
''Ad1.
Gdzie napisałem że moja wiedza jest wyższa niż tych osób?
Napisz proszę konkretnie.''

''Gdzie napisałem, że mam większe prawo wypowiadać się niż te ,, osoby''?

''Nieprawda. Tak by było tylko w sytuacji, gdy jedna firma miałaby tylko jedno takie konto.
A może mieć ich sto. I już sytuacja się zmienia diametralnie. nie uważasz? ''
Skoro publicznie postawiłeś mi konkretnie nazwane zarzuty, to proszę przytocz moje cytaty które by potwierdzały Twoje słowa.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Przykro mi ale nie mam czasu na słowne przepychanki, być może wg Ciebie, nie odpowiedziałem na Twoje pytania, będą to mogli ocenić inni, czytając te wpisy.

Chciałem także zauważyć, że dla nas każdy użytkownik jest ważny. Także kolega HQ150, to dla Ciebie i dzięki Tobie to forum świetnie funkcjonuje za co mogę podziękować. Administracja to także ludzie, być może zdarza się, że komputery pełnią taką rolę na niektórych forach, u nas to ludzie. Także popełniamy błędy, za które mogę przeprosić. Prześlij proszę zgłoszenie odnośnie sprawy, którą opisałeś.

Pozdrawiam,
ar2
 
D

Deleted member 121090

Guest
Niestety ar2.
Nie ma zgody.
Nie lubię jak się mi publicznie wytyka rzeczy których nigdy nie napisałem.
To nieuczciwe. Za swoje słowa chętnie zawsze odpowiem ale nie za takie których nigdy nie wygłosiłem. Nie tak powinna pracować administracja.
Zarzuty napisać czas miałeś, ale udowodnić że były prawdziwe już czasu nie masz.
 

miniasy

New member
Koledzy nie piszę o osobach jak Wy.
Piszę o przypadkach, gdzie ktoś się zarejestrował i przez 4 LATA nie napisał ani jednego posta. I naraz wyskakuje i zaczyna pouczać innych mając w dorobku 1-2 posty.
No ja bym po czterech latach za cholerę nie pamiętał nawet hasła:)
Psiaja
zostałeś członkiem w 2013 r i już działasz tu aktywnie.
Ja pisze o czymś zgoła innym. Typowe martwe dusze, klnony zarejestrowane tutaj, bo może kiedyś się przydają, żeby nie pod swoim nickiem napisać. A administracja ma to gdzieś niestety.

Zarejestrowałem się dawno..., by poczytać, przyuczyć się, dowiedzieć, poszerzyć horyzonty...
Co jakiś czas potrzebowałem znaleźć informacje na jakiś temat. A czasem, by zwyczajnie, miło spędzić czas czytając ciekawe tematy, wypowiedzi...
Uaktywniłem się, bo miałem konkretne pytania..., pouczania będę unikał :( ...
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
Bezpłatna forma reklamy na forum.

Zauważyłem, że w dziale newsy ukazują się zwykłe materiały reklamowe. Przykład - dzisiejszy obszerny materiał reklamowy Samsunga, który zapodał Kiki na pierwszą stronę.
Jeśli więc ktoś z Was chciałby coś zareklamować, to myślę, że można skorzystać z tej propozycji.
Jest to dosyć dobra forma zareklamowania swojego produktu związanego z branżą HDTV. No i bezpłatna. Ale oczywiście musi to być nowość, żeby była zgodna z tematem i nie łamała regulaminu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zauważyłem, że w dziale newsy ukazują się zwykłe materiały reklamowe. Przykład - dzisiejszy obszerny materiał reklamowy Samsunga, który zapodał Kiki na pierwszą stronę.
Jeśli więc ktoś z Was chciałby coś zareklamować, to myślę, że można skorzystać z tej propozycji.
Jest to dosyć dobra forma zareklamowania swojego produktu związanego z branżą HDTV. No i bezpłatna. Ale oczywiście musi to być nowość, żeby była zgodna z tematem i nie łamała regulaminu.

Mysle ze jeszcze musi to cos zareklamowane spodobac sie komus ... bo inaczej zostanie usuniete gdyz nie bedzie na temat...
 
D

Deleted member 121090

Guest
A nie ma czegoś takiego w regulaminie.
Skoro inni mogą to ,,jestem przekonany'', że każdemu wolno.
 
Do góry