Co wybrać?

Bipo

Active member
Bez reklam
Coś w tym jest. Zensory lubią "żywą" elektronikę. Jak kiedyś odsłuchiwałem z Nad-em to było tak sobie. Brak szybkości i trochę przebasowione brzmienie.

Powiem wam, że słuchałem Zensorów 7 na denonie pma 520, 720 oraz pma1520. Co się okazało, zensory owszem zagrały tu i tu z tym, że dynamiki dopiero im dał 1520. One moim zdaniem potrzebują troszkę więcej prądu i w tedy werwy nabierają....;-) Ich barwę to już od tych odsłuchów znam chyba na pamięć....:mrgreen:
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na mnie zrobiły największe wrażenie w połączeniu z Music Hall-em a35.2. Bas był mocny, ale dobrze kontrolowany, wysokie tony wyraźne i nie klujące w uszy i to co najbardziej mi się podobało to średnica. Przy Dire Straits bardzo mi się podobało brzmienie gitar i wokali. Ogólnie brzmienie było przestrzenne i nie zlepione w jedną całość.
 

Anija

Member
Uznałam, że trzeba się podzielić z wami wrażeniami po zakupie sprzętu. Im dłużej słucham to mi się coraz bardziej podoba. Basu jest dość. Kupiłam harmana i dali zensor 7. Dobrze sprzęcik gra.
 

freddy

New member
Witajcie towarzysze,
od pewnego czasu noszę się z zakupem kolumn i amplitunera. Pierwsze wybory skłaniały mnie do jamo s626, jednak po przeszukaniu forum czytam wiele nieprzychylnych opinii. Niestety nie mam możliwości odsłuchania zestawów ponieważ wielkość mojego miasta powoduje w/w problem.

Budżet : kolumny 2000-2500pln
Amplituner : 1500-2000pln

Do czego :
-telewizja satelitarna,
-dużo filmów BD,
-konsola PS4, PS3, Xbox 360
-muzyka z gatunku Hip Hop, Rock, R&B,

Wielkość pomieszczenia :
-18mkw

Czytałem o :
Quadral Ferrum 7000
Jamo S606, 626

Proszę o pomoc w konfiguracji biorąc pod uwagę powyższe kryteria.
 
Do góry