Co wybrać?

Henry

Active member
Bez reklam
Są, ale mi szkoda byłoby Zensorów na takie połączenie ;)
, chyba że takie all in one, to z tego co kojarzę - Onkyo 8050 i Harman 3770
Myślałem, że szukasz typowego stereo+dodatkowo urządzenie sieciowe
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Tutaj musisz odsłuchać i zadecydować ;)
Na szczęście, bądź nieszczęście zbyt wielu modeli nie ma, więc ewentualny wybór będzie łatwiejszy.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Ale cena odstrasza

Ja powiem na podstawie swojego dokonanego odsłuchu zestawu dali zensor 7 + wzmacniacz denon 1510ae. Zestaw ten ja dla mnie zagrał pięknie: góra była czysta nie kuła w uszy, vocal dire streits brzmiał idealnie, bas schodził nisko a zarazem czysto i dynamicznie. Musisz koniecznie posłuchać tych kolumn + denon 15xx lub ze słabszym bratem 720. Powinnaś być zadowolona... ;-)
 

Anija

Member
Czuję się zagubiona w gąszczu elektroniki. Podobają mi się zensory, nie lubię dużo basu, ładnie grają. Chce dobrze wydać pieniądze, myślę o harmanie 3770. Co wy na to?
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tego modelu Harman-a nie słyszałem, ale znając markę będzie to równe granie, ciepłe z przyjemnym basem. Trzeba samemu odsłuchać.
 

Anija

Member
No właśnie będę musiała pojechać do salonu i odsłuchać. Zensory słuchałam z amplitunerem onkyo 6coś tam i mi się bardzo podobało.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Harman gra bardzo przyjemnie, ciepło i nie ma natarczywej góry pasma przez co podoba sie wielu osobom. Te amplitunery 3700 i 3770 sa bardzo udane i zawieraja sporo wejsc więc o podłaczenie CD BD czy Dekodera nie bedzie problemu, do tego radio i funkcje sieciowe.
 
Do góry