Co wybrać?

MarcinGD

New member
Tez nie zauwazylem ze chodzi o zestaw do kina. Mysle ze kolega blackninja dojedzie do 2500 za zestaw 5.0. Pozniej mozna pomyslec o ampli, jest bardzo duzo uzywek na gwarancji. Czasem sa nawet okazje tu na forum. A baza w postaci glosnikow bedzie juz bardzo dobra nawet do sluchania muzyki.
 

Anija

Member
Wiecie :) tak szczerze wam powiem ,że tak do końca to sama nie jestem pewna czy to ma być tylko stereo czy kino. Byłam u kolegi i jak on puścił muzykę na swoim sprzęcie to kopara mi opadła. Mam plazmę 42 cale to może i kino warto podpiąć? Wiem, że chce zmienić sprzęt grający i jak tak teraz myślę to zatrzymam się gdzieś na 3 tysiącach, oby :/. to jest chyba tak samo jak z remontem w domu , zawsze się znajdzie jeszcze jakaś potrzeba.
No i mam ps3, bd też on ma.
 
Ostatnia edycja:

woytaski

New member
Bez reklam
Wiecie :) tak szczerze wam powiem ,że tak do końca to sama nie jestem pewna czy to ma być tylko stereo czy kino.
W takiej sytuacji proponował bym Ci zakup podzielić na etapy...
Za posiadaną kasę kup najpierw 2.0 i zobacz jakie będą wrażenia.
Będzie za mało - dokupisz resztę do zestawu 5.0.
Będziesz czuła niedosyt basu - kupisz sub'a i rozbudujesz zestaw do 5.1

Wierz mi, że zakup od razu zestawu 5.1 w posiadanej kwocie, d...py nie urwie, utopisz kasę a niedosyt pozostanie...
Moim zdaniem innej drogi w tym momencie nie ma ;)
 

Anija

Member
Zapewne masz rację, zrobię tak jak mówisz. Kupię za kasę którą mam nowy amplituner i 2 kolumny. 3 tysiące wystarczą na coś dobrego?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

woytaski

New member
Bez reklam
Jakim sprzętem dysponuje kolega?
Skoro odpowiada Ci jego brzmienie, może warto iść tą drogą, którą on wybrał?
 

Anija

Member
Słuchałam dali zensor 7 i powiem wam, że podobają mi się.
Nie wiem co jest ale nie mogę wysłać pw.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
To zależy co się lubi. Ja osobiście nie lubię ostrego grania i wolę cieplejszą stronę mocy, ale dynamika jak najbardziej wskazana:) Anija Zensory to bardzo fajnie i ładnie grające kolumny, tylko zobacz że zestaw 5.0 Zensor 7 to koszt ok. 4800zł:( Jeżeli kasa by była, to jak najbardziej polecam.
 

Geronimo zx

New member
Najwazniejsze to wszystko na spokojnie odsluchiwac,dopytywac,stwierdzac wlasnym uchem,bo dla nas cos moze byc ok a dla innych szalu nie bedzie ;-)
 

Anija

Member
Już zdecydowałam. Kupię wzmacniacz sieciowy tak to się chyba nazywa, z wifi itd. Na 99 procent kolumny to mają być zensor 7 tylko nie wiem jaki dobrać wzmacniacz do tego.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Zobacz np na:
Pioneer A50+N30
Denon PMA720 + DNP730
Marantz PM6005/7005+NA6005
CA Azur 351+Stream Magic 6
...koledzy pewnie podrzucą jeszcze jakieś propozycje ;)
 
Do góry