Co wybrać? Sony HT-ZF9 czy Bose SoundTouch 700 - ważne Amazon Alexa !

Tvmania

New member
Bez reklam
Dzięki wielkie armanig juz się doczekać nie mogę 29 grudnia a twoim zdaniem lepiej grało to od jbl bar 5.1?
 

sztygar1

New member
Witam.

Wybór między Bose soundbar 500 i sub 500 a Bose soundbar 700 plus sub 700
Do 28 m2 pokoju otwartego na kuchnię.
Co stracę jak wybiorę 500
I czy wystarczy?

Dzięki za odpowiedzi.
 

airdw

New member
Takie są bardzo dobre.
dffb2ec74c60af97585a838ee6545eb7.jpg


Dzięki za podpowiedź, właśnie takie wybrałem. Cena rewelacyjna, jakość bez zarzutu. Trochę na nie czekałem, ale wiadomo mamy okres przedświąteczny. Wrzucam fotkę jak wygląda to na ścianie.
Przy okazji kilka słów o Sony HT-ZF9... Po odsłuchu w markecie jakoś do końca przekonany nie byłem, ale z drugiej strony nic ciekawego w tej cenie nie znajdziemy, no może jeszcze JBL 5.1. Zdecydowałem się jednak na Sony, gdyż nie potrzebuję potężnego basu, często słucham również muzyki.
Nie ma porównania, to co słyszymy w mieszkaniu, do tego co usłyszymy w dużej hali marketu. Po kilku dniach użytkowania jest super, filmy w 5.1 bajka, mecze również. Spokojnie można imprezę zrobić słuchając muzy przez spotify(sprawdzone). Jakoś muzyki dobra, wcześniej używałem miniwieży, teraz wszystko w jednym urządzeniu i do tego bezprzewodowo. Z pilota mamy regulację głośności subwoofera i osobno tylnych głośników. Zawsze można sobie wyregulować odpowiednio do muzyki czy filmów.
Sam montaż i podłączanie bez żadnych problemów, wszytko łączy się od razu.
Póki co, minusów nie widzę, no może cena, zawsze może być taniej...:)
 

Attachments

  • 20181222_174608 (1).jpg
    20181222_174608 (1).jpg
    688,8 KB · Wyś: 163

ewaldus

New member
W bricomarche kupiłem za kilka zł listy. Te najmniejsze chyba 10x15 dwumetrowe. Najpierw miałem przyklejone taśma dwustronna, ale odpadami. Dwa małe wkręty załatwimy sprawę.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Panowie zalogował się na str media expert
Chce zamówić 4 soundbary żeby przetestować czy będę mial konsekwencje jeśli nie wezmę ich ?
4 soundbary
Bose 700 + sub 700
Yamaha 2700
Jbl bar 3.1
LG sk10y
 

Tvmania

New member
Bez reklam
W piątek odbieram bose 700 zestaw. Chciałem się dowiedzieć czy mój 3 letni tv sony ma hdmi arc? Jak to sprawdzić i podłączyć zestaw?
 
Do góry