Co wybrać? Sony HT-ZF9 czy Bose SoundTouch 700 - ważne Amazon Alexa !

yancyk

New member
Jeśli będę zamawial bose 700 zestaw to biały . Mam pytanko które uchwyty mam zamówić bose żeby tylnie głośniki surround zamontować na tylnej ścianie tam gdzie jest kanapa

Do Bose są uchwyty dedykowane - UB-20 serii II. Można szukać zamienników i kombinować ale wygląda to wtedy słabo i jakość tragedia, nie są tanie ale przy zakupie całości może zrobią Ci taniej:)
Duży plus w białym kolorze - nie żółkną:)
 

Snyx

Klub HDTV.com.pl
vip
Przy wcześniejszym soundbarze miałem 1.4 i dziwek potrafił się przycinać zniekształcać, zamieniłem na 2.0 jak ręką odjął.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Bose 700

Do Bose są uchwyty dedykowane - UB-20 serii II. Można szukać zamienników i kombinować ale wygląda to wtedy słabo i jakość tragedia, nie są tanie ale przy zakupie całości może zrobią Ci taniej:)
Duży plus w białym kolorze - nie żółkną:)

Skąd wiesz że nie zolkna
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Panowie co mam zrobić bo chce zrobić sobie odsłuch 2 soundbarów z subuferem zestaw bose 700 I zestaw Harman kardon enchant 1300 z subem wszystko warszawie jak jedno jest to 2 nie ma jak jest listwa np bose to nie ma subufera lub odwrotnie nie będę jeździł po całej Warszawie i odsłuchiwal nie da się zrobić jakoś żeby przeslali produkty do 1 sklepu wybrać i zamówi u blackninja?
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Dramat te sklepy czołowe sklepy warszawie hi fi nie mają bose 700 I harman kardon enchant 1300.Może wy macie jakieś namiary
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Bo ciężki szukaniach wreszcie znalazłem bose w galerii Mokotów salon typowo bose mogę sobie odsłuchać na spokojnie Pan powiedział z subem lub bez i harman kardon enchant 1300 znalazłem tez w sklepiemedia centrum ale będzie dopiero w piątek odslucham który wygra na moje uszy kupuje u blackninja.
 

Snyx

Klub HDTV.com.pl
vip
Bo ciężki szukaniach wreszcie znalazłem bose w galerii Mokotów salon typowo bose mogę sobie odsłuchać na spokojnie Pan powiedział z subem lub bez i harman kardon enchant 1300 znalazłem tez w sklepiemedia centrum ale będzie dopiero w piątek odslucham który wygra na moje uszy kupuje u blackninja.
Tak patrzyłem na ten zestaw Bose 700 listwa plus subwoofer to koszt bagatela 8 tysięcy. Dobrze widziałem ?
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Dobrze widziałeś snyx i jak listwa wyglądała ładnie i subufer ja wybieram pomiędzy bose a harman kardon enchant 1300
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie, nie rób takich rzeczy - pomijając fakt, że może być problem z samym połączeniem (wtyki, łącza itp.)
Soundbary z natury, to urządzenia "all in one".
To wszystko po wyjęciu z pudełka, jest zgrane i "zestrojone" ze sobą i na tym generalnie polega idea takich urządzeń, w przeciwieństwie do typowych zestawów KD, gdzie musisz na głowie stawać, aby to wszystko ze sobą ożenić. Absolutnie wykluczone.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Udało mi się ponownie odsłuchać na kilku materiałach Bose 700, głównie na materiałach z YT.
Czyli to, co zazwyczaj się odsłuchuje.
Co ciekawe, listwa 700, a sub 500. Do tego satelity.
Biorą pod uwagę gabaryty, bez wątpienia robi to wrażenie, nawet na mniejszym subie Bose.
To jest sprzęt który nie drażni, nie dudni, mówiąc wprost, gdzie bym go nie miał okazji odsłuchać, sprawia przyjemność. Obowiązkowo do tego surroundy.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Armanig chłopie z nieba mi spadłes opisz mi wrażenia tego bose 700 + sub 500 i te satelitki w pokoju 20m2 da rade w filmach muzyce? Ja dopiero 29 grudnia jade do Mokotowa do salonu bose odsłuchać ten sprzęt tylko ja chce sub 700 .Jak spr się ten sub 500 i listwa 700 daje to rade tak szczerze jak dialogi i muzyka? Jeśli sub 500 wypada dobrze warto dołożyć 2 tyle do sub 700 proszę opisz mi ten sprzęt co ty odsluchales
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W sumie już napisałem, a czy da radę na 20m2, to już raczej zależy od tego jak głośno chcesz odsłuchiwać, sub 500 jest niewielki (zdziwiony byłem, że na tym to tak hula, bo stał obok 700) ale dawał bardzo konkretnie, bez zniekształceń i dalej z tą energią którą oferuje Bose.
Robiło to wrażenie, ale pewnie, że większy sub jeszcze lepszy.
Musisz odsłuchać osobiście, większy sub wiadomo. Tam jeszcze lepiej i już na 20m2 jak na soundbara na pewno będzie ok.
Muzyka szła z YT, jakiś teledysk, czyli żadna jakość, a na Bose to grało świetnie, o wiele lepiej jak na wielu innych soundbarach które nie raz słuchałem, na filmach to już w ogóle, czysty, dynamiczny dżwięk.
To jest właśnie Bose, dlatego tyle kosztuje ;)
 
Do góry