Co wybrać? Sony HT-ZF9 czy Bose SoundTouch 700 - ważne Amazon Alexa !

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Napisz najpierw w jakim sklepie zamówiłeś, bo inaczej to wróżenie z fusów.
Jeśli już zamknąłeś zamówienie to chyba nie da się zmienić opcji dostawy.
Wolisz do sklepu zamiast do domu? Musisz się zatem strasznie nudzić, albo kochasz wycieczki krajoznawcze po centrach handlowych. xD
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Witajcie jestem juz po odsłuchu bose 700 vs jbl bar 5.1 I powiem tak sub 700 nie dojechał dziś wogole była sama belka wiec odsluchalem ja sama i powiem tak belka cudo jak to gra w porównaniu z samą belka od jbl później włączyłem Rozne filmiki w 4k i dźwiękiem tu wiadomo lepiej było na jbl bar 5.1 ponieważ był sub .Ogólnie widzę to tak jutro ma być juz wreszcie sub bose 700 w połączeniu z belka będzie miazga i juz teraz mówię że biorę zestaw bose 700 jakoś wykonania listwy jest masakryczna to szkło hartowane poezja sorki ale jbl nie ma polotu wyglądzie i dźwięku belka dużo dużo lepiej gra od bose a w połączeniu z subem będzie poezja. Jeśli jutro będzie sub biorę Bose temat zamykam i dziękuję armaningowi za pomoc bo namówił mnie na bose
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Witam panowie jestem juz po teście bo dotarł sub bose 700. Zestaw bose700 testowalem i jbl bar 5.1.
Wybrałem bose 700 zestaw kolor biały wygląd i wykonanie poezja bose 700 .
Teraz opiszę + i - bose i jbl
Zestaw bose 700
+ wykonanie petarda
+kolor biały
+pilot petarda
I tu najwieksza zaleta dźwięk i jeszcze raz dźwięk czystość i moc poprostu poezja trafiłem ze dużo ludzi było w sklepie każdy ktoś wchodził mówił boże jak to gra jaka moc!!!!! I ja tu dodam dźwięk Kosmos
Wszystko super jakość dialogów na belce poezja każde uderzenia cymbalkow masakra dla mnie poprostu bose 700 poezja
Na minus bose 700
Długo go się ustawialo bo aż w sklepie sprzedawcy albo nie umieli ustawić albo coś nie grało bo około 2 godzin plus jakaś aktualizacja
- ze nie ma na belce wyświetlacza który pokazuje moc chyba ze jest a ja nie umiem go włączyć.
Moja opinia kolor biały i dźwięk bose 700 poezja jutro wszystko podłączam bo dziś jeszcze do pracy. Wstawiam fotki bose 700 zestawu. Satelitki dokupie w czasie dostałem gratis tv sharp 32 cale hd za 750zł
Mogę odrazu sprzedać za 600zl bo tv mam a ten mi nie potrzebny.
O jbl się nie wypowiadam ma moc ale poprostu do bose nie ma polotu ale cena 2.5 razy mnie zakanczam męczący temat który trwał przezemnie 2 lata.pozdrawiam Armaning i kilka osób które mi doradzaly soundbar + sub bose 700 poezja dzięki panowie. WSTAWIAM FOTO
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Jak z wsparciem HDR, Atmos i DTS:X w tym Bose 700? Tak patrzę, że za niewiele więcej był Sounbar Samsung Harman N950, który zjada tego Bose...
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Bose 700 white

Wstawiam tylko foty suba bo czas mnie goni jutro dostawie listwy
 

Attachments

  • 20181229_185158.jpg
    20181229_185158.jpg
    15,5 KB · Wyś: 21
  • 20181229_185206.jpg
    20181229_185206.jpg
    14 KB · Wyś: 20
  • 20181229_185108.jpg
    20181229_185108.jpg
    10,1 KB · Wyś: 19

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak z wsparciem HDR, Atmos i DTS:X w tym Bose 700? Tak patrzę, że za niewiele więcej był Sounbar Samsung Harman N950, który zjada tego Bose...

No niestety, nic nie zjada, brzmieniowo Bose lepiej wypada.
Jest kilka porównań w sieci użytkowników, Bose ma klasę wyżej brzmienie.

Tak czy inaczej gratuluję Tvmania, radocha jest na pewno.
W sklepie jak gra Bose, zawsze się zbierają ludzie.
Spektrum dzwieku, przejrzystosc i głębia. Jak na soundbar, rewelka.
 
Ostatnia edycja:

Tvmania

New member
Bez reklam
Witaj Armaning dzięki tobie i jeszcze 1 osobie zakupiłem ten bose ale brzmienie kozak jutro podłącze cały zestaw i zrobie fotki bo dziś służba.
Ratę płacę 335zl na 24 miechy gratis tv dostałem sharp 32 led hd którego sprzedam.
Dziękuje Armaning za pomoc.
 

darekgra

Member
Ten bose jest bdb. Jednak producent zawsze czegoś pożałuje np dekoderów dźwięku i portów HDMI w sprzęcie za taką kasę mogli aż tak nie żałować.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Słuchacie panowie mam mały problem mój tv sony z roku 2016 ma tylko 2 wejścia hdmi a mam podpieta multimedie i ps4 jak to zrobić żeby podłączyć jeszcze bose 700 listwę? Proszę o pomoc.
 

darekgra

Member
Właśnie o tym pisalem...
Jak w sprzęcie za 8000 zł można dać tylko jedno HDMI ?

Musisz kupić jakiś porządny splitter hdmi. Nawet najnowsze telewizory z kilkoma złączami HDMI nie zawsze obsługują przekaz dźwięku po arc bezstratnie/bez dekodowania.
Zresztą bose ma tylko DD i DTS to jeszcze biedniej niż w bar5.1, jeśli twój tv nie dekoduje dd+ i nie wyśle po arc dd do bose to zapomnij o dźwięku 5.1 w netflixie.
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Słuchacie panowie mam mały problem mój tv sony z roku 2016 ma tylko 2 wejścia hdmi a mam podpieta multimedie i ps4 jak to zrobić żeby podłączyć jeszcze bose 700 listwę? Proszę o pomoc.

Wow! TVMAN, naprawdę w tej chwili jesteś moim idolem na tym forum. Serio.
Po pierwszej gratuluję. Nie wiem jak ale, gratuluję.
Po drugiej, serio, w SB za 8000 zt, tylko jedno hdmi??
Nu to zostaje Ci tylko dokupić porządne spliter Hdmi. :fool::fool:
Po trzeciej, przysięgam, że zrobię dla Ciebie jakiś gadżet aby pasował do tego Base. Bo mi nie starczyło by odwagi kupić SB za 8000! Niesamowicie.
Po czwartej, podziwiam. Po piątej, żadnej obrazy poproszę.
Po szóstej, czy masz w tv hdmi arc?
 
Do góry