BD-D5300 - opinie

zbyszek35

New member
Dziś testuję BD D5300 Dla mnie rewelka , podpięty dysk WD 1T , wyrywkowo wszystko odczytał , zaliczył 1 zwiechę na Iplex poszło ok 10 minut reklam i wyskoczył jakiś błąd ale to z winy Iplexa , TVN Player Rewelacja zaliczyłem Wojewódzkiego żadnej zwiechy , Ipla, Vod Pl , po pierwszym dniu REWELACJA .
 

azja201

New member
Mam problem. Wcześniej miałem odtwarzacz podłączony kablem HDMI podpiętym bezpośrednio do telewizora, ale dźwięk szedł przez kino domowe zwrotnym z TV kablem chinch i wszystko było ok. Teraz zrezygnowałem z kina i dźwięk mam bezpośrednio z TV. I tu problem - jest masakrycznie przesterowany. Z innych źródeł (dekoder) jest ok. Powyłączałem w telewizorze wszystkie poprawiacze dźwięku, ale nadal dźwięk jest zniekształcony. Próbowałem też zmian w ustawieniach odtwarzacza, ale też lipa.
Proszę o pomoc.
 

lyku23

New member
Czy BD-D5300 odtwarza pliki .mts ? Gdzieś na forum czytałem, że ich nie widzi do momentu zmiany rozszerzenia na .mkv. Wiecie coś na ten temat ?
 

glyzewski

New member
Od kilku dni posiadam odtwarzacz Blu-Ray Samsung BD D5300 i mam kilka pytań do innych użytkowników tego sprzętu. Zauważyłem, że odtwarzacz głośno pracuje, jest to szczególnie zauważalne przy odtwarzaniu płyt z filmami Dvix. Gdy odtwarzam pierwszy lub ostatni plik na płycie słychać dość głośny dźwięk napędu (dodam, że przy odtwarzaniu innych plików - tzn. tych zapisanych w środku płyty jest ok). Dzieje się tak przy odtwarzaniu większości moich płyt. Czy to normalny objaw tego modelu, czy wadliwy egzemplarz? Mógłby ktoś sprawdzić w swoim odtwarzaczu?

Po aktualizacji oprogramowania do najnowszej wersji mam też problem z aplikacją TVN Player - nie można obejrzeć żadnego programu bo odtwarzacz zawiesza się w trakcie ładowania wybranego filmu, serialu itp. Inne aplikacje działają ok.

Z góry dziękuję za pomoc.

PS. Jako że jestem nowy na tym forum witam wszystkich użytkowników :)
 

glyzewski

New member
Zależy gdzie kupiłeś ten adapter Edimax, bo z tego co wiem musi on mieć coś zmienione w sofcie. Ja mam ten sam model (Edimax EW-7718UN) i wszystko mi działa ;)
 

glyzewski

New member
Nie wiesz co,albo jak to zmienić?

Taki opis był na aukcji na której kupiłem ten adapter Wi-Fi:

UWAGA - KARTY ZOSTAŁY WYJĘTE Z PUDEŁEK W CELU MODYFIKACJI NR IDENTYFIKUJĄCYCH DANE URZĄDZENIE
KAŻDE URZĄDZENIE MA SWÓJ NR IDENT. ORYGINALNY NP EDIMAX IDENTYFIKOWANY JEST JAKO VID7392 PID7718 NATOMIAST KARTY SAMSUNGA WIS09ABGN JAKO VID04E8 PID2018

Wiec prawdopodobnie trzeba zmienić ten numer identyfikacyjny aby wszystko działało z urządzeniami Samsung. Niestety nie wiem jak to zrobić.
 

arturro67

Member
Szanowny Kliencie
W imieniu firmy Samsung, serdecznie dziękujemy za kontakt.
W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy poinformować:

Sytuacja ta jest nam znana i została już przekazana do odpowiedniego działu w celu weryfiakcji. W tej sytuacji proszę oczekiwać na kolejne aktualizację usługi TVN Player.

Z chęcią udzielimy odpowiedzi na ewentualne następne pytania.Taką odpowiedz otrzymałem, wychodzi na to że to wina tvn player !
 

sq3ntx

New member
To dziwne ale u mnie na najnowszym sofcie TVN player działa. Czasami długo wczytuje ale później działa bez problemów o ile nie zmieniam rozdzielczości na najwyższą. Tyle, że BR do sieci przyłączony jest kablem i w ustawieniach wprowadzonych ręcznie mam zmienione adresy DNS na 208.67.222.222

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry