BD-D5300 - opinie

pawelll

Member
Co co przycinania się filmów z netu. Dzieje się tak (sporadycznie) na każdym sprzęcie (widziałem na TV Panasonica, na TV Samsunga, na kompach itp). Jest to zależne dużo bardziej od jakości sieci (w kilku aspektach) niz sprzętu.
U mnie bywały zacięcia na TVP do momentu gdy dostawca podniósł mi prędkość łącza (radiowy, do 6MB). Od tego czasu sporadycznie zdarzają się zacięcia ale to samo dzieje się np. podczas transmisji na kompie więc ewidentnie jest to problem netu.
Jak dla mnie w tej cenie sprzęt jest optymalnym wyborem.
 

memento78

New member
Kolego przy 6 MB po światłowodzie nie ma opcji żeby coś się zacinało (nic oczywiście w tym czasie nie ściągałem). W jednym czasie tvn player chodzi ok za to tvp vod przycina i odwrotnie. Porażka.
 

Lolkovsky

New member
Kolego przy 6 MB po światłowodzie nie ma opcji żeby coś się zacinało (nic oczywiście w tym czasie nie ściągałem). W jednym czasie tvn player chodzi ok za to tvp vod przycina i odwrotnie. Porażka.

Kolego, oczywiście, że jest taka opcja, by przy 6 MB po światłowodzie cięło. Wystarczy jedno wąskie gardło na linii od Twojego odtwarzacza do serwera, skąd leci strumień, czyli kupa urządzeń może być problemem. Nie zmienia to faktu, że bufory w niektórych appach wydają się zbyt małe. U mnie generalnie tną tylko najpopularnijesze radia na tubie.fm, ale podejrzewam, że to serwery tuby niekoniecznie dają radę (chociaż te same radia na vtunerze działają chyba ok, tylko trzeba poczekać dobre 30 sekund, zanim odpalą). ipla, iplex, tvnplayer i tvp działają zazwyczaj ok, chociaż miewają gorsze dni. Mam D5500.
 

arturro67

Member
kupiłem BD5300 jeatem bardzo zadowolony , wszystko działa super , zero zacinek . DLNA działa tez bardzo fajnie. Wart tej kaski ! (329.00)
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Pojawiła się Tuba TV w naszych odtwarzaczach, dźwięk i obraz przyzwoitej jakości. Można oglądać z zagranicy.
 

zbyszek35

New member
Koledzy mam pytanie .zależy mi na odbiorze Iplex , Tvn Player itp. generalnie ze Smart TV , czyli pozostaje TV albo BlueRay , jako że TV mam LG chciałem zakupić BD-E5300 , do wifi trzeba dokupić adapter ?(nie mam możliwości kablem) ..może być jakiś tańszy zamiennik , doradźcie czy warto to zakupić do 300 zl ? przerabiałem już 2 szt Smart LG i wypaliłem się nerwowo.....Nigdy więcej LG !
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Dzięki za info bo już gość z alledrogo chcial mi wcisnąć E5300 w końcu zamówiłem Samsung BD-D5300 - Odtwarzacz Blu-ray - CENA w Sklepie RTV EURO AGD tylko teraz problem z połączeniem muszę sie dowiedzieć jaki adapter po kablu mam za dużo ciągnięcia ale sądzisz że lepsza jakość po kablu niż WiFi?

Zdecydowanie lepsza jakość po kablu, a tańszego zamiennika wifi raczej nie znajdziesz. Zawsze możesz kupić jakiś tani AP z wifi i podłączyć kablem do BD i dalej bezprzewodowo do routera.
 

jaculak

New member
Hej, chciałem się upewnić co dwóch funkcji:

1) czytam, że dyski zewnętrzne wam pracują z D5300, ale w instrukcji jest napisane, że nie obsługuje dysków. Możecie mi potwierdzić działanie dysków zewnętrznych a nie tylko pendrivów czy czytników z kartą?
2) czy da się regulować głośność z pilota D5300 czy trzeba tylko i wyłącznie regulować głośność w telewizorze czy też ampli. W instrukcji nie znalazłem informacji na ten temat
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Hej, chciałem się upewnić co dwóch funkcji:

1) czytam, że dyski zewnętrzne wam pracują z D5300, ale w instrukcji jest napisane, że nie obsługuje dysków. Możecie mi potwierdzić działanie dysków zewnętrznych a nie tylko pendrivów czy czytników z kartą?
2) czy da się regulować głośność z pilota D5300 czy trzeba tylko i wyłącznie regulować głośność w telewizorze czy też ampli. W instrukcji nie znalazłem informacji na ten temat
Dyski działają, z zew zasilaniem jak i z zasilaniem z usb.
Nie można regulować głośności w odtwarzaczu.
Poczytaj dokładnie tematy o D5300 i D5500, zastanów się dokładnie czy chcesz na któregoś z nich wydać kasę, bo ja osobiście odradzam. Zawiodłam się strasznie jeżeli chodzi o odtwarzanie filmów z dźwiękiem dts.
 
Do góry