BD-D5300 - opinie

pako90

Member
Witam, mam właśnie ten odtwarzacz i od pewego czasu nie mogę w ogóle wejść w SMART HUB, następuje chwilowe mignięcie i powraca do głównego menu.
Nie wiem, co może być tego przyczyną.
Jakby tego było jeszcze mało, to nie znajduje również aktualizacji przez internet.
W ustawieniach sieci niby wszystko jest w porządku...
Mam firmware nie posiadający Cinavii.
Jakieś rady? Myślałem nad update firmware przez USB, ale boje się, że nie da rady już wtedy powrócić do starszego oprogramowania nie zawierającego Cinavii.
 

pawelll

Member
Mam problem z odtwarzaniem mkv zrobionych z plików .ts (nagranie z DVB-T czyli mpeg4). Wyrzuca mi "nieobsługiwany format plików". Mkv robiłem mkvtollnix. Nie odtwarza mi też niektórych plików mpeg. Macie jakiś pomysł.
 

pawelll

Member
A przy okazji- rozwiązałem jeszcze jeden problem. Nie chciał mi odtwarzać plików ts z DVB-T, chociaż powinien bo h264 powinien odtwarzać. Okazało się, że problemem są dodatkowe ścieżki (inne niż A/V). Wystarczy je usunąć np. TSDoctor'em i działa
 

pawelll

Member
I jeszcze jeden problem rozwiązany. Nie chciał mi odtwarzać plików .ts z tunera DVB-T. Pomaga usunięcie (np. TSDoctorem) dodatkowych ścieżek w pliku (txt,...). Jeśli będą tylko video i audio (nawet kilka) to powinno działać.
 

pumik

New member
Witam,
Przeczytałem prawie wszystkie posty w tym temacie. powiem szczerze - żałuję, że nie zrobiłem tego przed zakupem. Na pewno nie popełniłbym tego błedu:) . Mój odtwarzacz ma problemy nie tylko z dts w mkv - dziwnym trafem po przemuksowaniu pliku do ts dźwięk chodzi. oczywiście do czasu właczenia się cinavii. Mój odtwarzacz ma przede wszystkim nie odtwarza filmów na oryginalnych płytach BLU RAY. Filmy się nie chciały odtworzyć. Pisałem do supportu i nic nie potrafili poradzić - oddać odtwarzacz do serwisu. Rozkręciłem go , przeczyściłem laser i o dziwo filmy się włączyły. Pojawił się za to nie widziany przeze mnie wcześniej problem - odtwarzacz nie radzi sobie z dźwiękiem DD True HD oraz DTS HM. Zrywa go cały czas. próbowałem z próbkami demo i również lipa. odtwarzacz Samsung nadaje się do odtwarzania DVD bo z Blu Ray sobie nie radzi. Stąd moje pytanie - tylko mój , czy każdy.
 

pawelll

Member
Trudno powiedzieć. Ja ze swoim nie miałem żadnych problemów.Być może błędem było nie wysłanie do serwisu (jeśli miałeś jeszcze gwarancję).
 

pumik

New member
Niestety nie potrafiłem znaleźć faktury. teraz pozostaje mi szukać jakiejś okazji na dobry sprzęt.
 

pumik

New member
Zastanawiam się gdzie może być ukryty problem z odtwarzaniem DTS? Może spróbować wgrać soft na nowo?
 
Do góry