Android TV 6.0

strazakp

Banned
Właśnie wylaczylem automatyczna aktualizacje. Jak na razie nie mam zastrzeżeń do wersji 5.1 wiec nie będę aktualizowal do 6
 

bluray

Banned
Tyle miesięcy promotorzy TV SONY zachwalali ANDROID 6.0.
To była w ich wypowiedziach zasadnicza przewaga nad TV Philips z 5.01

Powtarzam od zawsze: 6.0 nic nie wnosi zaś obiecana wersja 7.0 ma być rewolucyjna.
 

aneroid

New member
A ja powiem tak, u mnie aktualizacja przebiegła bez problemów automatycznie,
raczej wszystko działa ok, ze sterowaniem głosowym problemów nie ma, pasek siły głosu w końcu nie zasłania ekranu i na wylewanie łez jak na razie się nie szykuje, a jak będzie dalej zobaczymy. Szat nie ma co drzeć.
Podobne rzeczy dzieją się z tabletami, smartfonami itd wszystko to przez wyścig i pośpiech w poszukiwaniu wodotrysków.
 

_ZiP_

Member
BTW ,
Napisz proszę , czy dioda zaczęła świecić prawidłowo lub migać w zależności od wybranego trybu podświetlenia diody LED . Nie zaświeci się w normalnym trybie działania , jeżeli wybrany jest tryb :wył :
Dzięki za radę, twardy restart spowodował prawidłowe działanie diody powiadomień. Ciekawe na jak długo ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Aneroid ale to firma ma taką presję przez ludzi.. bo tak naprawdę ile daje więcej 6 w porównaniu do 5 ???
 

FotoVideo

Member
W moim telewizorze po aktualizacji jest problem z regulacja głosnsci przycisk vol +- muszę wciskac dwa razy zeby zmienic o jedna działke a jak chce szybko zmienic skale głosnosci przeskok nastepuje nie równomiernie o 10/20 działek straszna kaszana !
Ma ktos podobnie ?
 

waszek_rmc

New member
Mam dziwny problem, dziś pojawił się drugi raz. A mianowicie uruchamiam rano TV a tu komunikat o braku możliwości uruchomienia coś w stylu usb services... pomaga tylko odłączenie od prądu. Nie było tego wczesniej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

seba842005

New member
Sony świadome problemów? :D Dziś dostałem takiego maila:
Beztytuu_2.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Miejmy nadzieje że oprócz świadomości działają w tym kierunku żeby te anomalie, które są u niektórych poszły w niepamięć..
 

bluray

Banned
SONY w dużej ilości modeli 2017 opisuje SMART TV 2017 jako super nowoczesny OS pozbawiony przeglądarki www i bez ANDROID-a.

Dziwne, bo zamiast otwartego systemu www mamy listę portali za które trzeba dodatkowo płacić.
Powstaje pytanie o system płatności:
Kto Komu ma płacić !!!
Wychodzi na to, że kupując SONY TV dostajemy teraz możliwość zapłacenia za treści ... REWELACJA !!!
 
Do góry