Android TV 6.0

waszek_rmc

New member
Akurat po ARC u mnie hula jak dawniej. Z tym, ze ten blad usb mnie martwi. Może to przez te inne zarządzanie, gdzie wyłączony TV nie ma zasilać już dysków usb...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

wucash

Active member
Bez reklam
Po udanej i bezproblemowej aktualizacji w ostatnim tygodniu zaobserwowałem już trzykrotnie dziwne zachowanie amplitunera - samoczynnie włączył się. Tak jakby tv puścił impuls przez ARC i go uruchomił. Co dziwne ampli po prostu włączył się na źródło, którego ostatnio używał i żaden inny sprzęt się nie uruchomił... Wiadomo może to też być jakiś problem z ampli ale w związku ze zgłaszanymi ty problemami z kanałem ARC to w tym podejrzewam problem.
 

waszek_rmc

New member
I komunikat pojawił się ponownie. A dokładnie : Niestety, ale aplikacja UsbMsgService została zatrzymana...gdzieś coś w sieci znalazłem, ale nigdzie nie ma rozwiązania....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

wucash

Active member
Bez reklam
Nowe przygody z dzisiejszego poranka :/ Po uruchomieniu ampli i tunera nc+ na tv bardzo długo pozostawał pasek stanu w górnej lini informujący o wyborze źródła, obraz i dźwięk był cały czas (nc+). Po ok. 2 minutach obraz znikł a dźwięk pozostał bo leci do ampli bezpośrednio z tunera. A więc tak jakby tv nie przyjmował obrazu po hdmi ARC. Z drugiej strony ARC to kwestia dźwięku z tv do apmli i tu wszystko działa - netflix, youtube itd... Dziwne, mam nadzieję że szybko Sony zapoda aktualizację aktualizacji :)
A i żeby była jasność po wyłączeniu z prądu i uruchomieniu wszystko wróciło do normy, chociaż tyle :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zgadzam się z tym Kolego.. jeszcze jakiś czas i miejmy nadzieje że poprawią, ale tak jak pisałem, że obawiałem się że i tym razem będą różne babole i się to potwierdza..
 

azuko

Member
Chyba Sony zapomniało o tej nowej aktualizacji lub tak jest skopana, że nie wiedzą jak się za nią zabrać żeby wypuścić poprawioną i niezawodną wersję. Czy ktoś ma jakieś info co dalej w tym temacie?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Przecież nasi nie mają pojęcia o tym.. to nie oni robią.. chyba że masz na myśli Sony jako Sony .. ale to też na razie cisza..
 
Do góry