Android TV 6.0

azuko

Member
Nie jestem fachowcem wiec opisze swoimi slowami-gorsza rozdzielczosc, pojawiajace sie piksele przy ruchu, obraz jakby ziarnisty-bez wzgledu na zrodlo obrazu. Przed aktualizacja obraz zyleta-teraz az zal patrzec:(

Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka

Musisz ponownie zrobić kalibrację obrazu bo zresetowały się ustawienia, miałem podobną sytuację i musiałem ponownie wprowadzić swoje ustawienia obrazu. Chyba, że jakiś inny jest problem.
 

rider11

New member
Witam serdecznie,

po aktualizacji W805C do Androida 6.0 belka z nazwą wejścia i zegarem nie gaśnie podczas korzystania z TV. Czy ktoś się z tym spotkał ?

Z góry dziekuję za pomoc
 

RadzioZ

New member
Ja juz z wieloma rzeczami sie spotkalem na tym tv i nic mnie nie zdziwi...

Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka
 

rl0infeck

New member
Mi w końcu w miarę poprawnie działa Amazon prime. Poza tym od 4 dni po aktualizacji nie miałem jeszcze ani jednego restartu czy tez jakiegoś zawieszenia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

daromax101

New member
co daje ta nowa aktulizacja?

Dodano obsluge formatu HDR HLG (Hybrid Log Gamma) w sygnale z wejscia HDMI*
Zmniejsza opóznienie sygnalu wejsciowego w grach 4K HDR*
Rozwiazano problem, w wyniku którego po zmianie wejscia z HDMI (sygnalu wejsciowego 4K) na telewizje naziemna prawa strona ekranu stawala sie jasna
Rozwiazano problem przerw w dzwieku z glosników w formie listwy marki Sonos
Rozwiazano problem terkotu wystepujacego po nacisnieciu przycisku ACTION MENU lub VOL+/– w czasie odtwarzania materialów z serwisu Amazon Video
Rozwiazano problem niskiej jakosci obrazu z serwisu BBC iPlayer przy korzystaniu z funkcji „Watch from start” (Odtwórz od poczatku)
 

FotoVideo

Member
Uwaga na nowe aktualizacje aplikacji ! Sony zrobiło krok w tył w przypadku You Tube obecna aktualizacja uniemozliwia wyboru rozdzielczosci ogladanego materiału wideo domyslie jest 1920x1080 co te barany z Sony jeszcze sknocą na szczęscie można tą aktualizacje wyłączyć !
 

luk085

New member
A czy jest możliwość powrotu do starej wersji youtube? Zaktualizowało mi automatycznie i rzeczywiście nie ma opcji zmiany jakości :/
 

FotoVideo

Member
1.Home
2.Aplikacje
3.Gogle Play Store
4.Ustawienia
5.Aktualizuj aplikacje automatycznie
6.Nie aktualizuj

ale najpierw osinstaluj aktualizacje You Tube
1.Ustawienia
2.Aplikacje
3.Aplikacje systemowe
4.You Tube
5.Odinstaluj aktualizacje
 

Aurdi

New member
Szybkie pytanie: Czy działają wam, w nowej wersji YT, Live stream w 1080p@ 60fps? U mnie na starszej wersji nie działały, w nowej również jest dziwne zachowanie.
 
Do góry