Android TV 6.0

krishd

New member
Na TV KD-55XD9305 zrobiłem tak:
1. w ustawieniach bluetooth usunąć sparowanego pilota.
2. przejść do ustawień: "pilot głosowy zdalnego sterowania: - i aktywować za pomocą VOL- i przycisk zdalnego sterowania - tak jak wyświetla na ekranie TV
3. Po około 3 sekundach powinien się pilot sparować z TV
4. Działa. pilot jest znowu widoczny w ustawieniach bluetooth

Powodzenia

Ta metoda pomogła i działa już ok Dzięki :)
 

simonbl

New member
Pomimo aktualizacji ja bym osobiście zrobił reset i wgrał aplikacje od nowa, bo zakładam że problem z przyciskiem Netflix wynika być może z problemów z samą aplikacją do jego podmianki.

co do pada i stanu gier, to jeśli się nie mylę, od kiedy Google oferuje integracje z Google Play czy tam Google Gry, to wszystko jest zapamiętywane tam. Ale ręki nie dam sobie za to uciąć czy tak jest faktycznie czy tylko cache aplikacji przechowuje informacje o postępach a Google Gry jedynie zbiera informacje o zdobytych punktach itp.

Zawsze możesz przez Es File Explorer (lub inny) zgrać sobie foldery z grami na pendrive co by potem awaryjnie przerzucić z nich pliki.
Jeśli chodzi o serwis Google gry zapisuje on tylko postęp/statystyki w grze. Same plansze trzeba przechodzić od nowa.
Jeśli chodzi o kopie przez managera plików to do prawdopodobnie bez roota nie ma dostępu do folderów z save' ami. Chyba ze masz jakiś sprawdzony sposób?

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka
 

MichalTJE

New member
Dzisiaj zrobiłem na moim Soniaku aktualizację, przeszła super bez jakichkolwiek problemów.
Wszystko przebiegło tak jak Sony przewidywało.
A jak sprawuje się reszta to z czasem zobaczę, co zostało zrobione dobrze moim zdaniem to pasek głośności, który jest dyskretny i nie zasłania ekranu.
gdzie tu piszesz, że zrobiłes z automatu TV (system)
nie nadmieniasz również, że nie za pomocą pena...
 

MichalTJE

New member
... przedziwna sytuacja,,, ja nie mam możliwości zaktualizowania poprzez system... jedynie jest opcja z penem... (XD 65" 9305)
ale gratuluje mimo wszystko.
 

Graffy

New member
Panowie udało się komuś zmusić KODI 17 do przepuszczenia DD/DTS na amplituner przez ARC ?
Ja poległem i dopiero po długich bojach zadziałało na 16.1 i SPMC.
 

waszek_rmc

New member
Niezłe jaja. Ciekawe co tak naprawdę przydarzyło się większości użytkownikom podczas aktualizacji... bo dla 20 osób by jej nie wstrzymali...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Gitner

New member
Mam pytanie o Kodi 17, jak się zachowuje na 6.0? Na 5.1.1 nie mam z nim problemów, chodzi lepiej niż wersja 16.
 

kogata

New member
Wgranie nowej aktualizacji (SONY W755C) spowodowało uwalenie podświetlenia wg serwisanta. Telewizor zabrany do serwisu. Okres oczekiwania 14 dni.
Jeżeli komuś się przydarzyło, że po wgraniu nowej aktualizacji słyszy muzyczkę i mam obraz czarny to niestety TV nadaje się do naprawy, żadne restarty systemu nie pomogą!!!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To raczej pewne było, ważne żeby teraz zrobili tv i żeby można było z niego korzystać..
 

strazakp

Banned
Tak czytam co piszecie to widzę że aktualizacja nie koniecznie musi być czymś pozytywnym. Widzę że są problemy i sam się zastanawiam czy aktualizować. Ustawiłem aktualizacje automatyczna i czekam aż samo się zrobi ale jakoś nie mam przekonania bo jak na razie nie widzę problemów z wersja 5.1 która mam.
 

_ZiP_

Member
Mi wgranie aktualizacji do 50W755C zakończyło się sukcesem.
Jedyny błąd to chyba dziwnie działająca dioda informacyjna, czasem świeci na czerwono, czasem na pomarańczowo, mimo że nic nie zostało zaprogramowane do nagrywania.
 

accu

New member
Bez reklam
Mi wgranie aktualizacji do 50W755C zakończyło się sukcesem.
Jedyny błąd to chyba dziwnie działająca dioda informacyjna, czasem świeci na czerwono, czasem na pomarańczowo, mimo że nic nie zostało zaprogramowane do nagrywania.

Witam uprzejmie,

To o czym piszesz to jest przecież błąd .

Proszę może przywrócić ustawienia fabryczne . Wcześniej może wyciągnij wtyczkę kabla zasilającego telewizora z gniazda zasilania energetycznego na 30 minut , a następnie wtyczkę tego kabla włóż z powrotem
do gniazda zasilania i włącz telewizor .
BTW ,
Napisz proszę , czy dioda zaczęła świecić prawidłowo lub migać w zależności od wybranego trybu podświetlenia diody LED . Nie zaświeci się w normalnym trybie działania , jeżeli wybrany jest tryb :wył .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

FotoVideo

Member
Z opisów widac ze ta aktualizacja to loteria u mnie android działa "normalnie" przyspieszenia nie odczułem mam wrazenie ze działa bardziej ospale po aktualizacji na stronie Sony zapewniali poprawe.
 
Ostatnia edycja:

wingg

New member
Niestety Android 6.0 jest "zasobożernym" systemem i raczej to normalne zjawisko że po aktualizacji tv z 5.0 do 6.0 szału nie będzie, w dodatku przy tak słabym procesorze i małej ilości pamięci jak w TV Sony 2015-2016.

-->>
 
Do góry