50pv350 vs 50pk350

mart3112

New member
Co do pv350 i przynajmniej ps3 problemu nie ma z obrazem brak opuźnienia. Jedyną wadą według mnie grania na tym telewizorku jest brak wyjścia jack i jest tylko wyjście optyczne reszta to same wejścia.
 

marecki6

New member
Bez reklam
dla mnie to nie problem bo od dźwięku mam kino domowe ... jeszcze się wstrzymam z zakupem i zobaczymy czy pv350 wróci do normalnej ceny
 

mart3112

New member
Więc jeżeli masz kino domowe z wejściem optycznym to nie masz problemu, właśnie ceny 50pv350 sam się dziwię bo 4-5 miesięcy temu kupiłem go za jakieś 2150zł.
 

marecki6

New member
Bez reklam
wejście optyczne też mi nie potrzebne bo cały sprzęt mam podłączony najpierw do amplitunera a dopiero z ampli idzie hdmi do tv (ale to tak tylko w celu doprecyzowania) ... jeżeli chodzi o ceny to boje się tylko takiego scenariusza gdzie sklepy dające najlepszą ofertę cenową nie decydują się na kolejne dostawy tylko czekają na pojawienie się nowej serii aby nie zostać ze starymi modelami na stanie ale to mało prawdopodobne


a tak przy okazji to może ktoś by wrzucił jakieś fotki obrazu na tym albo jakiś filmik z grą ... będę bardzo wdzięczny
 
Ostatnia edycja:

marecki6

New member
Bez reklam
Jak gdzies znajdziesz w dobrej cenie to napisz gdzie. Sam go chce kupic tylko nie wiem czy w tym czy w nastepnym tygodniu.
Patrzalem na ceneo i generalnie cena wzrosla. Kilka sklepow oferujacych ta plazma za 2400 - 2500 podaje na stronie, ze produkt jest dostepny ale jak to jest w rzeczywistosci tego nie wiem.


z tego co widzę pojawiły się na ceneo.pl kolejne dwa sklepy z 50pv350 za cenę około 2200zł więc jest dobrze ... wiem też, że electro.pl ma dostać nową dostawę jeszcze w styczniu ale na zmianę ceny nie ma co liczyć ...

mart3112 - jak tam kwestia fotek i filmiku ? myślę, że znajdzie się sporo osób, które będą wdzięczne za takie materiały.
 

mart3112

New member
Wiem wiem marecki6, bo sam szukałem takiego filmiku przed kupnem ;). Tylko, że jak wczoraj wróciłem to nie miałem już siły to pozwoliłem sobię dzisiaj go wrzucić. Filmik jest trochę cimniejszy niż obraz w rzeczywistości. To, że filmik się przesyła na yt jeszcze to w woli uściślenia dodam, że tv chodzi na moich ustawieniach obrazu i obraz trochę się różni od innych opcji (gra, sport, kino...). Dobra filmik jeszcze się przetważa ale jest już link: LG 50PV350 GT5 - YouTube

Wrzuciło się już tylko niestety yt strasznie pogorszył jakość co do oryginalnej wersji.
 
Ostatnia edycja:

marchewka

New member
Hej.
Pomóżcie. LG 50pv350. Do menu serwisowego wchodzę bez problemu jednak potrzeba mi wiadomosci na temat czasu pracy. Gdzie to mogę znalesc. Czy do menu in star mam wejsc jakoś inaczej??
 

marecki6

New member
Bez reklam
Wiem wiem marecki6, bo sam szukałem takiego filmiku przed kupnem ;). Tylko, że jak wczoraj wróciłem to nie miałem już siły to pozwoliłem sobię dzisiaj go wrzucić. Filmik jest trochę cimniejszy niż obraz w rzeczywistości. To, że filmik się przesyła na yt jeszcze to w woli uściślenia dodam, że tv chodzi na moich ustawieniach obrazu i obraz trochę się różni od innych opcji (gra, sport, kino...). Dobra filmik jeszcze się przetważa ale jest już link: LG 50PV350 GT5 - YouTube

Wrzuciło się już tylko niestety yt strasznie pogorszył jakość co do oryginalnej wersji.



bardzo dziękuje ... filmik przekonał mnie w 100% do tego tv ... nie wiem czy to kwestia sprzętu, którym był nagrywany ten filmik ale poziom czerni jest rewelacyjny
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Ocenianie czerni emisyjnej panelu na podstawie filmiku z yt jest tak samo bezsensowne jak ocenienie jej ze zdjęcia robionego aparatem telefonu.

A czerń na Pv350 jest bardzo daleka od rewelacyjnej... niestety.

vorher_111946.jpg


Chodź można ją całkiem nieźle poprawić:
http://www.hdtv.com.pl/forum/lg/78522-poprawa-czerni.html
 
Ostatnia edycja:

marecki6

New member
Bez reklam
hmm różnica spora między filmikiem a tym zdjęciem ... fotka pokazuje jakość czerni podobną do lcd więc pytanie czy faktycznie jest tak słabo ?
 

wysio

Member
Bez reklam
Bez przesady. Nie sugeruj się w ogóle tymi filmami i tymi zdjęciami. Na żywo wygląda to zupełnie inaczej... Czerń jest wystarczająco dobra i daleka pod tego, co mogą zaoferować nawet dużo droższe lcd
 

Kadajo

New member
Bez reklam
hmm różnica spora między filmikiem a tym zdjęciem ... fotka pokazuje jakość czerni podobną do lcd więc pytanie czy faktycznie jest tak słabo ?

Niestety, tak właśnie wygląda ekran wygaszonego PV350 w ciemnym pomieszczeniu. Wiem bo go posiadam, dopiero po dokonaniu "poprawek" jest lepiej.
 

maxan

New member
Bez reklam
w takim razie jak wygląda to w Samsungu D530/d550 skoro podobno ma gorszą czerń niż pv350 :hmm:
Moim zdaniem czerń w samsung d550 wygląda dużo lepiej jak na zamieszczonym filmiku ... zapodałbym fotki ale nie chce mi się szukac aparatu ... (poziom czerni hdmi: niski/na opcji normal przypomina lcd i wyżej wymieniony film )
 

Kadajo

New member
Bez reklam
w takim razie jak wygląda to w Samsungu D530/d550 skoro podobno ma gorszą czerń niż pv350 :hmm:
Tam to już jest tragedia, szczerze to nic sie nie zmienilo wzgledem C450...

Miałem okazje porównywać Pv350 i D550, chodź obraz na samsungu wydawał się bardziej "czysty" (plazmy LG maja problemy z odbijaniem wewnętrznym matrycy) :
lgpk950_large19.JPG
to czerń emisyjna była wyraźnie gorsza, dlatego z niego zrezygnowałem.
Plazmy LG maja sie czern na poziomie 0,06-0,09 cd/m2, D550 0,12.
Po tweaku czerń LG waha się od 0,03 do nawet 0,012, co daje czerń porównywalną lub lepsza od Panasoniców (GT30 0,03, VT30 0,02)

Oczywiście mówimy tutaj o czerni emisyjnej która to jest tylko dobra w serii Kuro i w LCD z lokalnym wygaszaniem, ewentualnie OLED lub nowa technologia Sony Crystal LED.

Dla ciekawostki podam ze plazmy Pionieera Kuro maja czerń na poziomie 0,00002, i jest ona praktycznie poza zakresem pomiarowym urządzeń kalibrujących.
 
Ostatnia edycja:
Do góry