50pv350 vs 50pk350

graby0

New member
Fakt troszkę się pośpieszyłem. Przed chwilą jeszcze raz usiadłem przed swoim tv i zauważyłem że filmy 720p (5gb) odpala a filmy 1080p (~14gb) nie.
 

marco79

New member
Witam, jestem świeży na tym forum. Specjalnie się zarejestrowałem aby zadać to pytanie Wam -doświadczonym forumowiczom. Co nowego wnosi nowy firmware Software File(Version 04.45.12) do pv 350? Pytałem pomoc techniczną z oficjalnej strony LG i dostałem takową wyczerpującą odpowiedź:
"W nawiązaniu do Pana wiadomości informujemy, że aktualizacja ma na celu usprawnienie pracy obecnego oprogramowania. Aktualizacja nie wprowadza zmian w specyfikacji urządzenia.
Mamy nadzieję, że przekazane informacje okazały się pomocne. W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o ponowny kontakt.
Zachęcamy również do wzięcia udziału w ankiecie która znajduje się na dole wysłanej wiadomości"
Na kolejne pytanie o konkrety np odtwarzanie DTS itp. przez playera nic nie otrzymałem.
Pozdrawiam
 

KolejowyGłos

New member
Mam 50PV350 i soft fabryczny, bodaj z wiosny, albo lata 2011. Warto wgrać najnowszy? Wiem, że ciężko szuka się listy zmian, albo nie ma jej wcale, ale na przestrzeni kilku nowych wersji na pewno ktoś coś zauważył. Potraktujcie to pytanie, jakbym wgrywał soft od zera, od fabrycznego.
Z góry dzięki.
 

z-paul

New member
Pytanie do użytkowników 50PV350:

czy jest możliwość podłączenie głośników przez przejściówkę EURO-chinch dla filmów z USB?
 

wysio

Member
Bez reklam
Jest jakaś możliwość zrobienia resetu telewizora kombinacją przycisków?
Ps. Pamiętam, że była możliwość na tym TV polepszenia jakości czerni jakimś regulatorem... Wcześniej bałem się to robić, teraz bym spróbował. Nie mogę jednak znaleźć instrukcji... Pamiętam też, że kilku użytkowników tej plazmy tak zrobiło. Ciekaw jestem, czy do tej pory dobrze wam odbierają te TV ....
 

wysio

Member
Bez reklam
Przepraszam, że piszę post pod postem, ale nie widzę opcji edycji postów...
Z innej beczki: czym się różni plazma LG 50PV350 od PV350T? Czy różni je tylko Internet, a reszta jest bez zmian? Pytam, bo chciałem przełożyć płytę z wersji T do mojego tv i nie jestem pewny, czy będzie tv poprawnie działać...
 
Do góry