47LM670s

micmus

Member
Bez reklam
Promocja rzeczywiście trwałą krótko, ale spokojnie jest dopiero dostępny w kilku sklepach - jak pojawi się większa konkurencja spokojnie będzie do kupienia za około 3000 zł :)
 

electro69

New member
obys się nie mylił bo nie chce mi się więcej płacic za niego niz 3100..:-x
Popieram :wink: max. 3500 zł jeszcze jestem ostatecznie skłonny dać za niego (bo i tak już za długo zwlekam z kupnem)ale ani grosza więcej ... w sumie to taki odpowiednik LG lw570s więc więcej nie powinien kosztować ... ale jak wiadomo najpierw trzeba wyskoczyć z cenami "kosmicznymi" ile się da wyciągnąć kasy od klientów a poźniej nagle cena spada do 3100 czy tak jak ostatnio pokazał jeden ze sklepów internetowych do kwoty 3085 zł więc się da zejść do takiej ceny jakimś "cudem" i to bardzo szybko od premiery i jeszcze na tym zarobić ... totalnym absurdem jest sytuacja w której cena modelu 42 calowego jest w niektórych sklepach wyższa niż modelu 47 calowego :-x bez komentarza.

ps. podobno różnicą między modelem lm660s a lm670s oprócz koloru jest też ramka wokół panelu
w niższym modelu jest ona wykonana z plastiku a w wyższym z aluminium ... może to ktoś z użytkowników potwierdzić ? ;)
Pozdrawiam
 

al-aksa

New member
ps. podobno różnicą między modelem lm660s a lm670s oprócz koloru jest też ramka wokół panelu
w niższym modelu jest ona wykonana z plastiku a w wyższym z aluminium ... może to ktoś z użytkowników potwierdzić ? ;)
Pozdrawiam

mi to nawet pasuje bo podobno ta metalowa trochę kopie :grin:
 

electro69

New member
mi to nawet pasuje bo podobno ta metalowa trochę kopie :grin:
Też o tym czytałem że kopie :D ... ale zawsze aluminium to jednak lepszy i trwalszy materiał ... ale w sumie dostępność na razie 42 calowego lm670s jest żadna więc trzeba poczekać czy duża będzie różnica w cenie między tymi modelami i opłaca się dopłacić.
 

al-aksa

New member
u mnie akurat problem tego typu rozwiązała żona , która nie chciała srebrnego TV :))) i dobrze czarno=srebrny tańszy!
 

ali69

New member
Wszyscy szukają różnic między 660 a 670 ,oczywiście więcej dodatków ma mieć 670 :smile:
Na razie są 3: :hihi: cena, kolor :-D i ta aluminiowa ramka
Dla tych co mają dylemat mam propozycję, (jesli oczywiście to tylko te trzy róznice jakże istotne dla jakości obrazu) : za te kilka stówek różnicy kupcie sobie odtwarzacz BR a jeszcze na wino kartolino zostanie coby zakupy opić :mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

kamil1405

New member
Mam prośbę wytłumaczy mi ktoś krok po kroku jak ściągnąć tą aktualizację Software File(Version 03.03.23). Jak ściągam ja ze strony na laptopa to ściąga mi się pusty folder, a jak wyszukuje przez tv to pisze że mam najnowsze opragramowanie czyli 03.03.10
 

mielnia

New member
Mam prośbę wytłumaczy mi ktoś krok po kroku jak ściągnąć tą aktualizację Software File(Version 03.03.23). Jak ściągam ja ze strony na laptopa to ściąga mi się pusty folder, a jak wyszukuje przez tv to pisze że mam najnowsze opragramowanie czyli 03.03.10
ściągnij aktualizacje z modelu LM660 to jest to samo
 

jachuwks

Klub HDTV.com.pl
vip
Teoretycznie tak, ale jak bym miał czekać jeszcze prawie miesiąc, to bym nie wytrzymał, a tak to to juz sobie na niego patrze:D
 

micmus

Member
Bez reklam
Jeśli jest budżet to pewnie, że kupić :) Mój post był w nawiązaniu do chwilowej promocji/pomyłki sklepu oleole, a następnie ponownie podwindowanie cen - ciekawe czy zrealizują zamówienie u osób co kupili.

Z ciekawości ile płaciłeś za swojego (wersja 660 czy 670) ?

Skoro już sobie na niego patrzysz to zgaś światło i popatrz na ciemne sceny :) .... a teraz napisz coś o czerni i podświetlaniu matrycy gdy w pomieszczeniu jest całkowicie ciemno - bardzo mnie to interesuje.
 
Ostatnia edycja:

ali69

New member

Zaczerpnięte :
"Telewizor pozwala na nagrywanie materiału wideo na dysk USB, działa wg zasad typowych PVR. Trzeba jednak pamiętać, że ta funkcja jest dostępna tylko w złączu USB nr 1. Co jeszcze istotniejsze, telewizor nie umożliwia nagrywania na pendrive’y ani czytniki kart. Akceptuje dyski zewnętrzne o pojemności co najmniej 40 GB.
Funkcje nagrywania dostępne są tylko dla cyfrowych złącz antenowych (naziemna oraz satelitarna). Nie ma możliwości nagrywania treści z innych sygnałów analogowych czy cyfrowych."


Powiedzcie mi ,skąd TV wie, że to dysk np.64gb a nie pendrive 64gb.
W sumie pytanie prośba do KIKIEGO TESTERA WSPANIAŁEGO lub innego forumowicza:

Czy mógłbyś sprawdzić któregoś z TV serii 660 lub 670 czy faktycznie PEN 64GB nie może robić za twardy dysk ??


Ja w poniedziałek przetestuje (jak dojdzie TV) peny od 1gb do 32gb ,akurat takie posiadam :eek:k:
 

wbbmzg

New member
Oleole

szukam osób - takich jak ja - które zamówiły ten telewizor, tj. 42lm660s na OLEOLE za 3 084,99zł
Moje zamówienie zostało anulowane. Zamawiałem 1/5/2012. Dostałem dzisiaj 3 sprzeczne odpowiedzi:
1.błąd na stronie
2.wyczerpanie zapasów magazynowych
3.najlepsza: dzisiaj rano, tj.2/5/2012 na magazynie zauważono wadę całej partii dostawy i w trosce o klienta zamówienia anulowano, żeby nie wysyłać wadliwego towaru

Na ich stronie jak byk:
"Wszystkie produkty oferowane na stronie OleOle.pl dostępne są w naszym magazynie, co oznacza dla Klientów dostępność od ręki."
Dzisiaj rano, tj. 2/5/2012 produkt był dalej dostępny tylko, że za wyższą cenę... Jakoś się tak zbiegło w czasie, że po moim telefonie i kilku mailach wycofano produkt całkowicie ze sklepu...
 

jachuwks

Klub HDTV.com.pl
vip
micmus;777448 Z ciekawości ile płaciłeś za swojego (wersja 660 czy 670) ? Skoro już sobie na niego patrzysz to zgaś światło i popatrz na ciemne sceny :) .... a teraz napisz coś o czerni i podświetlaniu matrycy gdy w pomieszczeniu jest całkowicie ciemno - bardzo mnie to interesuje.[/QUOTE napisał:
Kupiłem w promocji:mrgreen: na OleOle 42lm660s czyli z dowozem kosztował mnie dokładnie 3445zł. Zamówienie złożyłem jeszcze w poniedziałek ok godz.22

Mam w tej chwili ustawienia takie jakie są normalnie, i oszczędzanie energii, czyli działa na czujnik światła i tak podświetla, Więc na czarnym tle widać na bocznych końcach telewizora lekką poświatę, ale w porównaniu z moim starym Samsungiem lcd jest super. Mogę powiedzieć że tu mam czerń:) bo tam to miałem siwiznę. Ale oglądając zmieniający się obraz to na prawdę nie jest źle z czernią
 

przekorn

New member
Ja tez zamówiłem wczoraj. Dziś dostałem tylko maila z potwierdzeniem. Żadne anulowanie transakcji mi nie przyszło.
 

wbbmzg

New member
Do mnie potwierdzenie przyszło o 12:18 1 maja. Anulowano 2 maja o 9:45.
Jaki sposób płatności wybrałeś i kiedy przyszło Ci potwierdzenie?
 

przekorn

New member
Do mnie potwierdzenie przyszło o 12:18 1 maja. Anulowano 2 maja o 9:45.
Jaki sposób płatności wybrałeś i kiedy przyszło Ci potwierdzenie?

Zakupiłem 1 maja, forma płatności przelew ..potwierdzenie przyszło 2 maja o 9:30. Na stronie w zamówieniach, status mam weryfikacja płatności.
 

neomod

New member
Mnie równieź anulowali zamówienie.
Potwierdzenie zamówienia otrzymałem 1 maja o godz. 6:47 a maila z informacją o anulacji 2 maja o godz. 10:20.
Sposób wysyłki to pobranie i dlatego pewnie anulowali, jak bym wybral przelew to z tego co widzę była by szansa na zakup.
No trudno, muszę jeszcze troche poczekać aź stanieją.
Sent from my U20i using Tapatalk
 
Do góry