47LM670s

przekorn

New member
heh u mnie podobnie..a zrobiłeś już przelew przekorn?

tak zrobiłem.

Panowie tylko czy mówimy o podsumowaniu rejestracji zamówienie które przychodzi z tego co mi sie wydaje zawsze jak coś kupisz...czy o podsumowaniu zamówienia w którym jest już jasno napisane co i jak zapłacić na jakie konto adres itp? Ja wczoraj dostałem tego 2 meila.
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
skąd TV wie, że to dysk np.64gb a nie pendrive 64gb. czy faktycznie PEN 64GB nie może robić za twardy dysk ?

Zanim podłączysz pendrive 64 GB to upewnij się czy jest on sformatowany pod NTFS (tak jak dyski twarde).
Może uda się w ten sposób "oszukać" tę elektronikę LG.

A sama funkcja PVR w telewizorach to tylko bajer właściwie. Prawie niepotrzebny.
Żeby nagrać coś to TV musi być włączony, musi być ustawiony na kanał w danej chwili nagrywany, a nagrany materiał można odtworzyć tylko na tym konkretnym egzemplarzu TV, nigdzie indziej.
Ani na komputerze, ani nawet na bliźniaczym innym modelu tego TV.
Funkcja PVR jest powiązana z płytą główną danego egzemplarza TV.
 

kamil1405

New member
W dalszym ciągu nie mogę zaktualizować softu. Po ściągnięciu pliku i wyodrębnieniu go mam coś takiego
GP4_DVB_EU_BB_MP_DeJudder_mtk5369_A1_RevNo49001_V03.03.23_ota_V2_SECURED.epk
wrzucam go na pendriva podpinam pod usb 1 i nic!!! HELP
 

ali69

New member
Zanim podłączysz pendrive 64 GB to upewnij się czy jest on sformatowany pod NTFS (tak jak dyski twarde).
Może uda się w ten sposób "oszukać" tę elektronikę LG.

A sama funkcja PVR w telewizorach to tylko bajer właściwie. Prawie niepotrzebny.
Żeby nagrać coś to TV musi być włączony, musi być ustawiony na kanał w danej chwili nagrywany, a nagrany materiał można odtworzyć tylko na tym konkretnym egzemplarzu TV, nigdzie indziej.
Ani na komputerze, ani nawet na bliźniaczym innym modelu tego TV.
Funkcja PVR jest powiązana z płytą główną danego egzemplarza TV.

Nie do końca tak, a przynajmniej w Panasonicach (mam nadzieję że w LG będzie tak samo ). W Panasach jeśli nastawisz nagrywanie na daną godzinę to wystarczy że TV będzie w stanie czuwania - czyli wyłączony ale nie odłączony od prądu i tam załącza się tylko tuner w momencie rozpoczęcia nagrywania( co niektórzy zresztą słyszą bo słuch mają absolutny ;)). PVR funkcja idealna dla moich dziadków którzy pochłaniają polskie seriale a zazwyczaj lecą jednocześnie na 2 lub więcej programach. A drugi TV(monitor z tunerem) w chacie też jest :smile: do oglądania w tym samy czasie innego programu.

A pomysł z różnym formatowaniem jak najbardziej do sprawdzenia, mam nadzieję że nie jak w panasach - musisz sformatować dysk w takim formacie (exFAT)że tylko do tego TV sie nadaje.
 

mielnia

New member
W dalszym ciągu nie mogę zaktualizować softu. Po ściągnięciu pliku i wyodrębnieniu go mam coś takiego
GP4_DVB_EU_BB_MP_DeJudder_mtk5369_A1_RevNo49001_V03.03.23_ota_V2_SECURED.epk
wrzucam go na pendriva podpinam pod usb 1 i nic!!! HELP
utwórz folder o nazwie LG_DTV i wrzuć do niego ten plik
 

al-aksa

New member
tak zrobiłem.

Panowie tylko czy mówimy o podsumowaniu rejestracji zamówienie które przychodzi z tego co mi sie wydaje zawsze jak coś kupisz...czy o podsumowaniu zamówienia w którym jest już jasno napisane co i jak zapłacić na jakie konto adres itp? Ja wczoraj dostałem tego 2 meila.

no ja też dostałem tego drugiego maila czyli podsumowanie zamówienia z danymi do przelewu!

intrygują mnie natomiast posty nowych uzytkowników, którzy tez niby kupili ten model...jakieś to dziwne, że pierwszy post i od razu skarga...wstydzicie się Panowie swoich prawdziwych loginów i zarejestrowaliscie pod nowym loginem tylko po to aby sie wyżalić??:twisted:
 

wbbmzg

New member
no - ja na przykład specjalnie się rok temu rejestrowałem żeby teraz się wyżalić... :fool:
jakoś mi trudno uwierzyć w Twoją teorię :)
 
Ostatnia edycja:

lubowski

New member
Dlaczego kamil musial aktualizowac tv poprzez pendriva, przeciez jest opcja zeby telewizorek sam sie zaktualizowal.
 

jachuwks

Klub HDTV.com.pl
vip
Wydaje mi się, że przez pena jest szybciej, opcja aktualizacji przez telewizor trwa chyba dłużej bo włącza się wyszukiwanie kanałów satelitarnych, tak jest przynajmniej u mnie w 42lm660s.

A co do postów wyżej mówiacych o zakupie to ja zakupiłem mojego z opcja zapłaty przy odbiorze i dostałem go, ale jak juz wcześniej też gdzieś pisałem zamówiłem go już w poniedziałek ok 22, z odbiorem w środę.
 

lubowski

New member
Dzięki jachuwks, a może ktoś montował ten model na scianie, chciałbym wiedzieć jaki uchwyt kupic, i jak wyglada montaż bo telewizorek z tylu nie jest płaski jest poszezony na dole w miejscu gdzie są głosniki.Teraz wisi u mnie lg scarlet ale on z tylu jest plasciutki wiec nie bylo problemu z jego montażem.
 

jachuwks

Klub HDTV.com.pl
vip
I jeszcze jedno, czy można oglądac filmiki na yt w pełnej rozdzielczosci

Jest aplet youtuba i tam można normalnie, włącza się na cały ekran, a z przeglądarki to nie sprawdzałem bo i po co w tym momencie. Ale natomiast sprawdzałem kinomaniaka.tv i nie można powiększyć na cały ekran(teoretycznie), praktycznie można powiększyć przeglądarkę i ustawić wtedy obraz wyświetlany na cały ekran za pomocą suwaków:-D. Troche kombinowania ale jest.
 

lubowski

New member
Pytełem o rzdzielczosc z yt, bo ktoś gdzieś pisał że filmiki można oglądać tylko w najniższej rozdzielczosci, czyli jeśli film jest umieszczony na yt w hd to na tv lg oglądac można w niskiej rozdzielczosc.Natomiast samsungi tej bolączki nie mają,myslę że autor tego posta chciał zachęcic ludzi do kupna samsunga.
 

hd-maniak

New member
JACHUWKS możesz sprawdzić w swoim LM660s jaką masz matrycę czy to jest s-ips?
jak możesz to podaj numer seryjny twojego tv, czwarta literka po kropce oznacza zastosowaną w danym modelu matrycę. Do tej pory sprawdziłem kilka modeli LM i wszystkie maja literkę W co by oznaczało ze jest to dobra matryca s-ips produkcji LG.

Pytam bo np samsung stosuje matryce wielu producentów i mimo, że tv są np D6500 mogą występować miedzy nimi ogromne różnice w jakości wyświetlanego obrazu.

mam nadzieję, żę LG na polski rynek sprzedaje dobre szybkie matryce a nie jakiś chłam.

aaa i jeszcze jedno pytanie, czy w modelu LM 660s jest już ten nowy pilot ze scrolem?

pozdro
 

electro69

New member
JACHUWKS możesz sprawdzić w swoim LM660s jaką masz matrycę czy to jest s-ips?
jak możesz to podaj numer seryjny twojego tv, czwarta literka po kropce oznacza zastosowaną w danym modelu matrycę. Do tej pory sprawdziłem kilka modeli LM i wszystkie maja literkę W co by oznaczało ze jest to dobra matryca s-ips produkcji LG.

Pytam bo np samsung stosuje matryce wielu producentów i mimo, że tv są np D6500 mogą występować miedzy nimi ogromne różnice w jakości wyświetlanego obrazu.

mam nadzieję, żę LG na polski rynek sprzedaje dobre szybkie matryce a nie jakiś chłam.

aaa i jeszcze jedno pytanie, czy w modelu LM 660s jest już ten nowy pilot ze scrolem?

pozdro
Witam
W zestawie jest już standardowo dostarczany ten nowy pilot Magic Remote.
Jeśli chodzi o matryce to jeden z głównych powodów dlaczego nie brałem w ogóle pod uwagę Samsunga dla mnie to jest skandaliczne podejście do klientów.
Czy ten kod matrycy jeśli chodzi o LG można odczytać na opakowaniu telewizora ? czy tylko na samym telewizorze ?
Pozdrawiam
 

hd-maniak

New member
wystarczy serial no. naklejka albo na samym tv lub na opakowaniu.
Pewnie można zobaczyć to w menu serwisowym, ale nie wiem jak w LG włącza się menu serwisowe, i gdzie sprawdzić matryce. Jak ktoś wie to niech pisze, a może jest już gdzieś o tym na forum?

Ja omijam samsunga z uwagi na kombinacje z tymi matrycami, w tym momencie firma LG jest
bardziej pewna co do matryc.

Wczoraj testowałem samsunga 46es8000 i muszę powiedzieć że robi wrażenie jakość jest b dobra.

Sprawdzałem też modele LG lm 670 i 765 mam wrażenie, że wszystko fajnie wygląda jak mamy naprawdę dobry materiał mkv.

Nie wiem jak LG radzi sobie z TV analogową ( mam kablówkę analog) parę m-c temu miałem samsunga 46D6500 miał matryce samsungowską i UPSCALING z analoga miał świetny, w styczniu tego roku kupiłem samiego 55D6500 ten miał już niestety dziadowską matrycę i telewizja analogowa na nim to totalna porażka więc oddałem do sklepu.

z racji na to że mam Tv analogową nie caluję w większy TV niż 47.
na 55 cali obraz analogowej tv będzie na pewno kiepski nawet na tych LG.


A jak tam promocja czy ktoś już dostał ODTWARZACZ BLUE RAY 3D BD 660??

Czy ktoś w Lublinie wie gdzie jest już wypakowany na wystawie LG 47LM660S???


pozdro
 
Do góry