Ps4

Ogr

New member
Bez reklam
Najlepiej TV Panasonica, mi na plazmie gra się świetnie, więc może st60/gt60.

Panasonic bardzo dobre plazmy produkował niestety ...To już koniec plazmy, Panasonic kończy ich produkcję takie info może zniechęcić z drugiej strony ceny powinny mocno spaść .

P.s.Uzasadnij dlaczego plazma panasonica najlepszym odbiornikiem jest w połączeniu z PS4 ;) Ja uważam że na moje warunki oraz wymagania SONY KDL-65W855A jest idealny a Czesław z koziej woli poleca SAMSUNGA ;) Myślę że większość firm doszła do takiego poziomu jakości że jedynie technologia 4K może konkretnie zaskoczyć . TEMAT RZEKA !!!
 
Ostatnia edycja:

kwasior21

New member
No to co warto brac tego ps4? Bo mnie juz skreca a pogralbym w cos .... ps3 badz xboxa 360 chyba nie warto kupowac a pozniej za kilka miesciecy sprzedawac skoro jest juz next gen.. gry dostepne na ps4 maja jezyk pl ? i sa w 5.1? Jak to jest , sa zwiechy konsoli, plynnie chodzi , grzeje sie .... napiszcie cos sensownego ...
 

Ogr

New member
Bez reklam
Warto ! Konsola i system pracują wyśmienicie ,gry w języku PL (lektor,napisy ).Dzwięk rewelacja .W styczniu aktualizacja dająca nowe funkcje ...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
KNACK zaliczony, a raczej przetestowany (na przechodzenie nie ma czasu)
Tym oto sposobem zaliczylem (czyt. odpalilem) wszystkie mozliwe pozycje na PS4.
Lubie platformowki, wiec sila rzeczy ta pozycja mi sie podoba, ale graficznie mialem wrazenie ze to dopieszczona gra na PS3, tyle ze wyzszej rodzialce.
Co do kupna PS4, to dla fanow jak najbardziej, ja nie zaluje, ale obiektywnie, jak ktos nie mial PS3, to wybralbym wlasnie ta konsole, przynajmniej na te kilka msc. Jest mase tytulow ktore warto zobaczyc, GTA5 !!!, The last of us,
GT6, Beyound Two Souls, Little Big Planet, Uncharted, czy tez jedna z lepszych (dla mnie) gier do online: DIRT Showdawn. Tą gre odpalalem na PS3 i PC w najwyzszych detalach na TV, roznica jest kolosalna, co naturalne, ale to wlasnie takie pozycje powinny byc startowymi tytulami na PS4.
Na PS4 trzeba trafic w swoj tytul (z tych kilku dostepnych), w przeciwnym razie bedziemy sie nudzic.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ja na szczęście znalazłem na PS4 gry dla siebie . Assassin's Creed IV: Black Flag z piękną oprawą wizualną w wersji PS4 , którą uważam za jedną z lepszych gier w jakie grałem a czas spędzony przy tej produkcji to ładne kilkadziesiąt godzin więc starczy mi do połowy stycznia ;).Killzone dopiero liźnięty czeka na swoją kolej a następnie BF4 jak już naprawią bubeloty . Jak się gra to jest w czym wybierać ;)
 

arsenal

Moderator
VIP
Zanim się obejrzymy będzie wiosna, lato i zacznie sypać hitami ( bo przecież nie śniegiem :) ). Driveclub, InFamous:Second Son, Metal Gear Solid V:Ground Zeroes, Thief, PlanetSide 2, Watch Dogs i wiele innych. Będzie w co grać.
 

przemo77

New member
Ja mialem kupowac PS4 w styczniu, ale po zastanowieniu zwycieza głos rozsadku. Czekam do lata az do Polski wejdzie Xbox One, PS4 moze do tego czasu doczeka sie drugiej edycji z poprawionymi niedorobkami, ceny spadna, wejdzie troche gier i wtedy zdecyduje na spokojnie co kupic.
 

kwasior21

New member
Dzisiaj odwiedzilem media, nie ma ps4 i nie wiadomo kiedy beda .... a jak by wiedzieli to i tak nie powiedza, bo przeciez sa tacy co musza zarobic na ps4 ...;)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ja mialem kupowac PS4 w styczniu, ale po zastanowieniu zwycieza głos rozsadku. Czekam do lata az do Polski wejdzie Xbox One, PS4 moze do tego czasu doczeka sie drugiej edycji z poprawionymi niedorobkami, ceny spadna, wejdzie troche gier i wtedy zdecyduje na spokojnie co kupic.

Jakie niedoróbki masz na myśli ? Nie słyszałem ani nie odczułem żadnej ...sporadyczne egzemplarze z wygiętą blaszką w wyjściu HDMI które pojawiły się w USA ;) ? Twój głos rozsądku może grubo się pomylić w kwestii spadku cen ;) Za ten zestaw bez drugiego pada dałem 1999 zł obecna cena http://www.euro.com.pl/konsole-playstation-4.bhtml Jeżeli spadną to do ceny początkowej więc to żadna obniżka będzie ;)
 
Ostatnia edycja:

przemo77

New member
Tym bardziej wobec podejscia Sony do dystrybucji PS4 w Polsce, dziwi mnie podejscie Microsoftu. Przeciez az sie prosi zeby weszli na powaznie do Polski z Xboxem One, zasypali nimi rynek i tym samym juz na starcie wykosili konkurencje. Za 2 tysiaki to pewnie sam bym kupil xboxa.

A jezeli o niedorobkach mowimy to chodzi mi o slynne blue line of death, oraz konsolami made in china ze zle przylutowanymi portami hdmi, o ktorych gdzies czytalem.
 

chomik05

New member
właśnie ukończyłem Knock'a,
podsumowując, gra fajna, zwłaszcza jak się gra z dziećmi, mój syn (6 lat) dobrze sobie radził na najniższym poziomie trudności, więc gra nie jest tak trudna jak niektórzy mówili.

Dla starych weteranów / konsolowców, pozycja może być nużąca i monotonna,
grafika typowo rysunkowa, nie wykorzystuje możliwości PS4 nawet w 20% :)

na plus zasługuje 100% wersja Polska, dubbing całkiem przyjemny, dobra pozycja dla dzieciaków :)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Tym bardziej wobec podejscia Sony do dystrybucji PS4 w Polsce, dziwi mnie podejscie Microsoftu. Przeciez az sie prosi zeby weszli na powaznie do Polski z Xboxem One, zasypali nimi rynek i tym samym juz na starcie wykosili konkurencje. Za 2 tysiaki to pewnie sam bym kupil xboxa.

A jezeli o niedorobkach mowimy to chodzi mi o slynne blue line of death, oraz konsolami made in china ze zle przylutowanymi portami hdmi, o ktorych gdzies czytalem.

Gdzieś czytałeś ? słynne blue line of death ? Słynne ? jesteś drugim źródłem tej informacji na którą trafiłem, pierwsza była mało wiarygodna ;) Z problemem HDMI poradziło by sobie dziecko bez zgłaszania awarii lecz USA słynie z dużej liczby idiotów ;) poszukaj lepszych źródeł informacji o tej mega awarii ... Ja już dawno oduczyłem sie wierzyć w tego rodzaju publiczny bełkot, polecam również .

P.s. Znajdź jakieś info o fali wadliwych PS4 poza premierą w USA ;) Czy ktoś ma znajomego któremu wyskoczyła jakaś usterka ? Masa moich znajomych zdecydowała się na PS4 nikt jeszcze nie miał problemu .
 
Ostatnia edycja:

nokinomaniak

New member
Gdzieś czytałeś ? słynne blue line of death ? Słynne ? jesteś drugim źródłem tej informacji na którą trafiłem ;) Z problemem HDMI poradziło by sobie dziecko bez zgłaszania awarii lecz USA słynie z dużej liczby idiotów ;) poszukaj lepszych źródeł informacji o tej mega awarii ... Ja już dawno oduczyłem sie wierzyć w tego rodzaju publiczny bełkot, polecam również .
No to ja tez jestem idiotom , bo sobie nie poradzilem , co wiecej trzch gosci w serwisie tez nie dalo wejsc w menu serwisowe .Zero wykrywania hdmi , zero obrazu , no i niestety jak nic nie widzisz to sobie mozna .
 

Ogr

New member
Bez reklam
No to ja tez jestem idiotom , bo sobie nie poradzilem , co wiecej trzch gosci w serwisie tez nie dalo wejsc w menu serwisowe .Zero wykrywania hdmi , zero obrazu , no i niestety jak nic nie widzisz to sobie mozna .

Adres serwisu proszę ? ;) Jesteś pewny że trzech gości tam pracuje ? Problem z HDMI polegał na odgiętej blaszce która wystarczyło dogiąc na swoje miejsce ;) Ty miałeś inny nowy problem i dogłębnie sprawdziłeś serwis .
 

chomik05

New member
ja słyszałem o problemach portu HDMI w ps4, lecz potraktowałem to zwyczajnie bez paniki, przecież na kilkaset konsol , a może milionów to mogą się zdarzyć awarie ;)

natomiast "Blue line od Death" to lekka przesada, może gdzieś komuś to wystąpiło ale na pewno nie można stwierdzić że to "słynne blue line" :)

Słynne to było "Red Ring of Death" przy xbox 360, sam uświadczyłem aż w trzech modelach! po czym czwarty model to już była PS3 :)
 
Do góry