Ps4

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Strasznie to wyglada, reklamuj to. Nie wiem jak duzo grales, bo byc moze tu jest przyczyna, aczkolwiek to zadne wytlumaczenie, szczegolnie po miesiacu, ale u mnie pad wyglada jak nowy, doslownie. Juz czytalem gdzies o podobnych przypadkach. Sam nie mam czasu na granie, ale bede obserwowal jak to u mnie bedzie wygladac. Jak Cie to drazni mozesz uzyc nakladek, sa juz na aukcjach.
 

Ogr

New member
Bez reklam
hej, wszystkie dobrego w nowym roku! dużo fajnych gier i dobrego sprzętu :)

mam pytanie odnośnie DS4, niestety zauważyłem iż w lewej gałce / drążku L3, ściera się mocna ta wklęsła guma!!! nawet z jednej strony już się nadrywa :x

ktoś o tym pisał, ale nie sadziłem że tak szybko to się zużyje, przecież w DS3 użytkuje dobre ponad 3-4 lata i nie widać śladów użytkowania,

Pytanie moje, jak sądzicie, można do zareklamować?? konsola i kontroler mają miesiąc czasu!
ja wiem że można kupić nowy, i pewnie z czasem to zrobię (aby mieć dwa), lecz teraz to nawet się zastanawiam czy jest sens kupować nowy, bo pewnie są z tej samej serii produkcyjnej i jeszcze nic nie poprawili, zakup nowego nic nie zmieni, bo będzie niebawem to samo :(

Jaką grę najczęściej katowałeś ? Ciekawość ;)
 

chomik05

New member
ogólnie za dużo nie gram :)

fakt że od czasu PS4 to częściej z samej ciekawości jak gry wyglądają czy kolejne poziomy,

sporo grałem w Need For Speed Rivals - 61% zaawansowania,
Knack - 31%, no i Kill Zone trochę ale chyba dopiero na 4 poziomie jestem i tak samo Batelfield 4, też początek kampanii - chyba 4 poziom,

będę reklamował ale już przeczuwam co powiedzą, że za dużo grałem :) że to uszkodzenie mechaniczne itp.
na pewno nie odpuszczę tematu, bo to jest kpina, w PS3 nie do pomyślenia czy Xbox 360
 

Ogr

New member
Bez reklam
ogólnie za dużo nie gram :)

fakt że od czasu PS4 to częściej z samej ciekawości jak gry wyglądają czy kolejne poziomy,

sporo grałem w Need For Speed Rivals - 61% zaawansowania,
Knack - 31%, no i Kill Zone trochę ale chyba dopiero na 4 poziomie jestem i tak samo Batelfield 4, też początek kampanii - chyba 4 poziom,

będę reklamował ale już przeczuwam co powiedzą, że za dużo grałem :) że to uszkodzenie mechaniczne itp.
na pewno nie odpuszczę tematu, bo to jest kpina, w PS3 nie do pomyślenia czy Xbox 360

Daj znać jak się sprawy reklamacji potoczą !
 

CRIS1988

New member
Siema odnośnie zniszczonych gałek analogowych to juz sprawa jest w toku na stronie PS4 life

wynika z tego , że to wada fabryczna i będą wymieniane kontrolery:) więc grać i jeszcze raz grać aby na gwarancji ewentualnie wymieniać. Ja szczerze nie zauważyłem nic złego w tej kwestii, ale nie gram jakoś dużo max 3-5 godzin dziennie. PS 4 mam od premiery.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
To może inaczej, jak często się włączają i jak glosno pracują wentylatorki? W mojej FATce totalna porazka. Czy slychac to glosno, czy raczej jest to tło czy jest nie słyszalne? Do czego można to porównać?
 

Ogr

New member
Bez reklam
Tylko w przypadku Klizzona to zauważyłem. Ale czytałem na forach że inni też tak mieli:) W przypadku CoD`a czy FIFY nadmiernej pracy wentylatorów brak.

Dziś grałem w KZ ponad 3h konsolka była ciepła tak samo jak po 30 minutowej rozgrywce .Od premiery bawię się i obserwuję prace sprzętu .Tylko raz odnotowałem nadpobudliwość wentylacji lecz w tym dniu konsola pracowała grubo ponad 24h żyłowana przez domowników ;)
Jestem ciekawy co zaobserwowała reszta forumowiczów ?
Proszę, piszcie panie i panowie ;)
 

Ogr

New member
Bez reklam
To może inaczej, jak często się włączają i jak glosno pracują wentylatorki? W mojej FATce totalna porazka. Czy slychac to glosno, czy raczej jest to tło czy jest nie słyszalne? Do czego można to porównać?

Zdecydowanie wentylacja FAT głośniej pracuje ! Praca napędu głośniejsza w PS4 lecz wydaje mi się że intensywność wczytywania itp jest dużo mniejsza .
Również jestem pewny że PS4 głośniej pracuje w pozycji pionowej podobnie jak moja PS3 FAT .
P.s. Właśnie przypomniałem sobie porównanie pracy napędu mojego pierwszego x360 i pierwszej PS3 ;) Była to mocna chwila wypełniona skrajnymi emocjami haha .
 
Ostatnia edycja:

CRIS1988

New member
Przy Killzone już po 15 minutach jest głośniejsza później to cichnie ale przy dłuższej rozgrywce cyklicznie robi sie głośniej. Tylko w tej grze to zaobserwowałem zresztą jak inni- gdzieś czytałem. Przy Call of Duty miałem odpaloną 4 godz i luz cichutka była.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To prawda, u mnie jak zawyly wentylatory to sie wystraszylem, ale na szczescie nie trwalo to dlugo. Od czasu do czasu tak widocznie ma byc, teraz tego nie slysze, moze nie zwracam uwagi. Na pewno jest ciepla, nie tyle co sama konsola sie grzeje, ale dmucha dosyc cieplym powietrzem, z drugiej strony, trudno zeby dmuchala zimnym, to samo jest w PC, Fatce, czy innych urzadzeniac. Zobaczymy za jakis czas.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Przy Killzone już po 15 minutach jest głośniejsza później to cichnie ale przy dłuższej rozgrywce cyklicznie robi sie głośniej. Tylko w tej grze to zaobserwowałem zresztą jak inni- gdzieś czytałem. Przy Call of Duty miałem odpaloną 4 godz i luz cichutka była.

Porównując KZ z COD trzeba mocno podkreślić różnice wykonania ;) Oprawa w COD jest na poziomie PS3 ,w sumie tak powinna wyglądać na starej generacji za to KZ to już next który wymusza dużo więcej mocy co może przekładać się na prace konsoli .
Dobrze że wspomniałeś o cyklicznej pracy bo z tym może być różnie ;)
 

CRIS1988

New member
Porównując KZ z COD trzeba mocno podkreślić różnice wykonania ;) Oprawa w COD jest na poziomie PS3 ,w sumie tak powinna wyglądać na starej generacji za to KZ to już next który wymusza dużo więcej mocy co może przekładać się na prace konsoli .
Dobrze że wspomniałeś o cyklicznej pracy bo z tym może być różnie ;)


No pewnie jakby miała wyć cały czas to bezsens :) tym bardziej że gram nocą co dziecko śpi:) Ale gdzieś było info, że ma być jakaś łatka od sony regulująca te podmuchy. Generalnie nie jest z tym źle, a sprzęt OK.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
u mnie podobnie, podczas rozgrywki w killzona na ps 4 konsola pracuje glosniej - wentylatory wchodza na wyzszy poziom, ps 3 fat działa ciszej
 
Do góry