Ps4

nokinomaniak

New member
Ilosc padnietych moze nie jest powalajaca , ale po tych paru tygodniach pare padlo, w mm w ktorym kupowalem moja byla trzecia .
Niezycze niebieskiej pulsujace lini nikomu ale jak ktos niewiezy to sie moze doczeka ,ja czekam aktualnie na nowa konsole .
A z drugiej strony bardzo ladnie wyglad jak sobie tak miga :).
A problem niedogietej blaszki to calkie inny problem , czy takowego nie obcietego plastiku ktory gdzies tez tam sie pojawial .
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ilosc padnietych moze nie jest powalajaca , ale po tych paru tygodniach pare padlo, w mm w ktorym kupowalem moja byla trzecia .
Niezycze niebieskiej pulsujace lini nikomu ale jak ktos niewiezy to sie moze doczeka ,ja czekam aktualnie na nowa konsole .
A z drugiej strony bardzo ladnie wyglad jak sobie tak miga :).
A problem niedogietej blaszki to calkie inny problem , czy takowego nie obcietego plastiku ktory gdzies tez tam sie pojawial .

Spox nie ma co panikować ;) Niestety W USA aferę rozdmuchano z powodu tej właśnie blaszki hehe .Kolega pracuje w RTV EURO AGD i tam nie odnotowali zwrotów .Dodam że tam trafiła mi sie wersja Japońska .
Nie zapominajmy że w przypadku PS4 SONY gwarantuje 24 miesiącami więc nie przejmuję się wcale ewentualną awarią .
 
Ostatnia edycja:

xeo151

New member
Bez reklam
Kto chciał to i tak ma dawno PS4 czy X one z amazona, ja teraz bawię się na Wii U, kiedyś przyjdzie pora na Xboxa. Obecnie jak dla mnie jest za mało gier na nextgeny by inwestować w te 2 konsole. Oby wyszło szybko nowe Uncharted i God of War.
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Na konsoli . Zupełnie miałem gdzieś jakiej będzie produkcji ;)
Ciekawe jest to ze na opakowaniu pisze : kraj pochodzenia Chiny a na konsoli od spodu made in Japan . Na konsoli kolegi pisze China.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W sumie raz dłuższą ;) PS3 12 miesięcy -PS4 24 miesiące

Nastawialem sie na 12msc., ale jezeli jest to 24msc, to nic tylko sie cieszyc.
Jak juz kiedys wspomnialem, ja padnie w trakcie trwania gwarancji, to placzu nie bedzie. tydzien/dwa wytrzymam bez konsoli, jak padnie po 2 latach, tez wieszac sie nie bede, a te 2 lata beda i tak "na bogato". Plus jest taki, ze juz teraz moge sie cieszyc tymi kilkoma tytulami.
Jedyne co mnie drazni, to menu. Nie moge przebolec tej tapety, a raczej jej brak ;)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Nastawialem sie na 12msc., ale jezeli jest to 24msc, to nic tylko sie cieszyc.
Jak juz kiedys wspomnialem, ja padnie w trakcie trwania gwarancji, to placzu nie bedzie. tydzien/dwa wytrzymam bez konsoli, jak padnie po 2 latach, tez wieszac sie nie bede, a te 2 lata beda i tak "na bogato". Plus jest taki, ze juz teraz moge sie cieszyc tymi kilkoma tytulami.
Jedyne co mnie drazni, to menu. Nie moge przebolec tej tapety, a raczej jej brak ;)

Uważam dokładnie tak samo ;) Mi brakuje zmiany koloru tła . Śmieszne jest to że większość znajomych posiadających PS4 nie zwróciło uwagi na okres gwarancji z przekonaniem o 12 miesiącach ;) Osobiście odbierając sprzęt zapytałem czy na pewno 24 heh

W styczniu zapowiedziano aktualizację więc liczę na dodatki typu tapeta ,tło itp
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Hm przyznam się że zawsze miałem z tym problem !
Podążając torem mojego rozumowania to : jeżeli mamy już podstawę 12 dodajemy raz tyle czyli kolejne 12 =24 .
Raz dłuższa nie może być taka sama ponieważ samo słowo dłuższa sugeruje większą liczbę niż 12 .

dwukrotnie dłuższa oznacza 2x12 dodając do podstawy którą wydłużamy czyli 36 ;) Kurcze to się nam lekcja matematyki tworzy .
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Tylko po co tak utrudniać sobie życie? ;-)
Dwukrotnie to w sumie wychodzi razy 3, jak dla mnie nonsens :)

Pozdrawiam,

W sumie nie utrudnia mi życia hehe aaaaa nie ważne ;) ważne że mamy to samo na myśli ! Ciekawe czy SONY faktycznie jest pewniejsze za trwałość PS4 czy tylko poszło po rozum do głowy ?
 

CRIS1988

New member
Witam,
mam pytanko:) zakupiłem ładowarkę firmowaną przez Sony do DS4 i zastanawiam się czy kontrolery mogą być w niej włożone przez cały czas czy Waszym zdaniem kontroler się doładowuje i bateria skraca żywotność jeśli jest cały czas w ładowarce i po skończonej zabawie znów tam trafia ?
 

chomik05

New member
ja mam oryginalną ładowarkę do kontrolerów Move, siedzą tam cały czas, po naładowaniu na full, automatycznie się off i nie doładowuje,
więc chyba też tak jest pod PS4,

też planowałem zakup ładowarki dedykowanej do DS4, trochę denerwowało mnie zostawianie konsoli w trybie czuwania aby tylko podładować kontroler, natomiast wpadłem na prosty, banalny sposób ładowania,
podpinam DS4 kabelkiem USB pod amplituner Yamahy (w trybie standby), ładuje kontroler bez problemu na fula,

z doświadczenia zauważyłem że kontrolery DS3 wytrzymywały dłużej, w porównaniu do DS4, pewnie te diody i głośniczki robią swoje :(
 

chomik05

New member
hej, wszystkie dobrego w nowym roku! dużo fajnych gier i dobrego sprzętu :)

mam pytanie odnośnie DS4, niestety zauważyłem iż w lewej gałce / drążku L3, ściera się mocna ta wklęsła guma!!! nawet z jednej strony już się nadrywa :x

ktoś o tym pisał, ale nie sadziłem że tak szybko to się zużyje, przecież w DS3 użytkuje dobre ponad 3-4 lata i nie widać śladów użytkowania,

Pytanie moje, jak sądzicie, można do zareklamować?? konsola i kontroler mają miesiąc czasu!
ja wiem że można kupić nowy, i pewnie z czasem to zrobię (aby mieć dwa), lecz teraz to nawet się zastanawiam czy jest sens kupować nowy, bo pewnie są z tej samej serii produkcyjnej i jeszcze nic nie poprawili, zakup nowego nic nie zmieni, bo będzie niebawem to samo :(
 

Attachments

  • zdjęcie.JPG
    zdjęcie.JPG
    95 KB · Wyś: 163
Do góry