Ps4

drosophilia

Active member
Bez reklam
ja zrobilem podobnie z battlefield 4, wersja nowka w folii polska na ps 3 na allegro za 108 z przesylka , potem za 39 zl (niestety w usa ps store sie nie dalo zrealizowac kodu z wersji eur gry) na pl ps store i gra jak ta lala. Calosc = 148 zl - battlefield 4 na ps 4.
Tak wogole, moze ktos wrzuci osobny temat - ps 4 , gdyz wcia piszemy jakby nie patrzec w temacie ps 3 :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Podobnie u mnie, BF4 na PS3 i kod na PS4, tak samo NBA 4K13.
Tylko ze to były fizyczne plyty, a tutaj kupujemy cala gre z PS+ na PS3, a następnie trzeba ja wrzucić na PS4 i mam nadzieje ze po kupnie wersji na PS3, automatycznie pojawi się możliwość aktualizacji po wlaczeniu PS4 (w PS store). Jeżeli to wypali, to Assasina mamy za 146zl, zawsze to 100zl w kieszeni. Dzis to sprawdze.
 

BruenorBH

Member
AC IV działa jak napisałem. Zakupione osobiście, działa jak należy. Na PS4 kupujemy tylko "Assassin's Creed 4 Black Flag Discount". Odblokuje się po zakupie AC IV na PS3. Uplay account (czy jak to się nazywa) pobieramy z poziomu gry - jest darmowe...
I w końcu zobaczyłem różnicę...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zgadza sie, dziala. Mam juz na dysku.
Co do wody, no coz, jest ladnie, ale szalu nie robi.
Bez porownania duzo wieksze wrazenie na mnie zrobila ta z GTA5, sami zobaczcie:
[youtube]i63NKuhLlcg[/youtube]
Wyzsza rozdzielczosc, to nie wszystko.
Sprawdzilem raptem ok.40min rozgrywki, wiec wiecej nie opiniuje, byc moze ze fajnie sie to wszystko rozkreci.
Zaluje ze nie ma dubbingu.
 
Ostatnia edycja:

chomik05

New member
hej, mam pytanie, czy jak kupie np BF4 na ps3 w wersji pudełkowej, i za te 39 zł w PS store zakupie wersje na PS4, to czy płytkę z grą***wersja ps3 trzeba mieć w napędzie PS4????
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Odpowiedz: Tak.
A ja sie zastanawiam nad inna sprawa, jak sie pozbylem (np.) BF4 na PS3, ktore to pozwalalo mi odpalac zakupiony upgrade do PS4 i wloze teraz do napedu BF4 (tez z PS3), to czy fizycznie INNY juz nosnik odpali? Gra dokladnie ta sama, chodzi mi o nosnik.
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Zgadza sie, dziala. Mam juz na dysku.
Co do wody, no coz, jest ladnie, ale szalu nie robi.
Bez porownania duzo wieksze wrazenie na mnie zrobila ta z GTA5, sami zobaczcie:
GTA 5 Realistic Wave and Water Effects - YouTube
Wyzsza rozdzielczosc, to nie wszystko.
Sprawdzilem raptem ok.40min rozgrywki, wiec wiecej nie opiniuje, byc moze ze fajnie sie to wszystko rozkreci.
Zaluje ze nie ma dubbingu.

Ja nadal widzę wyższość oceanu w AC ;) Skusiłem się na porównanie w zaciszu domowym . Proponuję pograć dłużej i zwróić uwagę na porę dnia,pogodę,sztorm itp .Woda w GTA jest piękna z poziomu lądu do czasu gdy zaczniemy płynąć,skuterem , łodzią lub batyskafem ( w tym przypadku szkoda komentarza odnoszącego się do realizmu ;) )
Tyle z mojej strony na temat wodziczki heheh . Faktem jest to że dla mnie GTAV to najlepsza gra tego roku a woda to tylko namiastka otoczenia rewelacyjnej gry ! Wyobrażam sobie jak GTA mogło by wyglądać na PS4 :blagam: Dodam jeszcze że na dzień dzisiejszy to jedyna gra dla której odpalam PS3 ;).

P.s. Armani czekam na kontrę w sprawie wody :D Może skusze się na nagranie materiału porównawczego piękno oceanów na moim TV... nadal uważam że ocean w AC w wersji PS4 jest rewelacyjny i robi ogromne wrażenie ;) w żadnej grze pływanie statkiem ,motorówką itp nie sprawiało tyle radości co okrętem w AC .Wpływ zmiany pogody na ocean pierwszy raz robi takie wrażenie bo w końcu to główny element tej gry i nie wierze że na kimś nie zrobi wrażenia bo do tej pory w grach takiego efektu nie uświadczyliśmy .Szczerze mówiąc dopóki nie pokazałeś linka ukazującego wodę w GTAV to kompletnie nie zwróciłem na nią uwagi ;) Test SHARE z mojej gry https://www.facebook.com/photo.php?v=656786224373739&l=8733170363828820828
 
Ostatnia edycja:

kochin

New member
Mnie niestety PSN do spółki z EA zrobiło pięknie w konia z Battlefieldem. Specjalnie kupiłem najbogatsza wersje Deluxe na PS3 dla wszystkich dodatków i China Rasing. Po upgradzie do PS4 mam BF4 golasa bez dodatków bo uwaga W PRZYPADKU BF4 dodatki się nie przenoszą z PS3 na PS4. PSN każe mi je od nowa kupować! Oczywiście w innych grach przenoszą się bez problemu. Skarga do SONY już napisana, jak nie rozwiążą tego po mojej myśli to idę do federacji konsumentów w poniedziałek. Oczywiście sprawa wyszła dopiero teraz, w żaden sposób nie informowali o tym wcześniej...
 

Ogr

New member
Bez reklam
Mnie niestety PSN do spółki z EA zrobiło pięknie w konia z Battlefieldem. Specjalnie kupiłem najbogatsza wersje Deluxe na PS3 dla wszystkich dodatków i China Rasing. Po upgradzie do PS4 mam BF4 golasa bez dodatków bo uwaga W PRZYPADKU BF4 dodatki się nie przenoszą z PS3 na PS4. PSN każe mi je od nowa kupować! Oczywiście w innych grach przenoszą się bez problemu. Skarga do SONY już napisana, jak nie rozwiążą tego po mojej myśli to idę do federacji konsumentów w poniedziałek. Oczywiście sprawa wyszła dopiero teraz, w żaden sposób nie informowali o tym wcześniej...

Powiem ci że wyczytałem info przed premierą na temat DLC,jak sobie przypomnę to wkleję ;)
Już wiem ;) chyba pośpieszyłeś się z tą skargą ;) internet huczy na temat błędów również tych przez które nie można pobrać DLC .Wiem że to wkur....lecz nic nie zrobisz pozostaje cierpliwie czekać




Sam dodatek, będący częścią limitowanych edycji gry oraz pakietu Premium, nie pojawił się wszędzie. Microsoft wydał oświadczenie o tym, że pracuje nad naprawieniem braku dodatku na Xbox Live, co odnosi się do wersji na Xboksa 360 i Xboksa One. Posiadacze konsol Sony bezskutecznie czekali na niego wczoraj. Pojawił się w PlayStation Store dopiero dzisiaj rano, aczkolwiek chyba coś poszło nie tak, bo po pobraniu 1 megabajta danych gra informuje o konieczności zakupu Pakietu Premium nawet tych, którzy taki pakiet posiadają.http://polygamia.pl/Polygamia/1,107...4_brakowalo_problemow__Chinska_Nawalnica.html Teraz pozostaje jeszcze zjebka od kolegi MASTA J za brak umiejętności obsługi przeglądarki google hahha Masta wybacz musiałem ...;)
 
Ostatnia edycja:

kochin

New member
Z niczym się nie pospieszyłem niestety. To, że dodatku wiele osób nie może pobrać to inna sprawa. Tekst ze zjebka sobie daruj szczegolnie jak wklejasz "newsy" z ponad 2 tygodni wstecz...

Tutaj stanowisko SONY, przynajmniej szybko odpisali:

"Wydawca gry zadecydował o tym, że dodatki do Battlefield 4 nie będą miały funkcji Cross Buy a co za tym idzie, należy je zakupić osobno do każdej z używanych platform. Wszelkie uwagi lub zastrzeżenia sugerujemy kierować bezpośrednio do Electronic Arts."

A tu kolejne potwierdzenie (artykul z wczoraj a nie z 4 grudnia ;) ):
EA blocks free Battlefield 4: China Rising DLC from customers upgrading from current to next-gen - Battlefield 4 for PC News

Mega sk********

Powiedzmy ze kupiłem wersje deluxe za grubo ponad 300 zł w dniu premiery. Pograłem miesiąc na PS3. Sprzedaje PS 3 i kupuje PS4. Dopłacam 40 zł do upgrade i ..... mam golasa BF4 bez żadnego dodatku. Tracę wszystko co było w wersji deluxe. Heh. Ciekawe czy tak samo wygląda sprawa z premium. Ja się już o tym nie przekonam bo nic już od tych złodziei nie kupię. Ale to teraz napiszemy do EA. W głowie mi się to nie mieści...

I to najgorsze jest to , że zrobili to bez żadnej informacji. Gdybym wiedział, że tak będzie kupiłbym Limited edition na PS4 od razu :/

Zrobić taki numer w grze która od 2 miesięcy jest mieszana z błotem z powodu groma defektów....
 
Ostatnia edycja:

Sebek10PL

New member
Witam
posiadam PS4 ale mam skur wiały TV i chciałby sobie kupić nowy. Możecie mi powiedzieć na jakim gracie?? Jaki byłby polecacie??
Pozdrawiam
 

Ogr

New member
Bez reklam
Z niczym się nie pospieszyłem niestety. To, że dodatku wiele osób nie może pobrać to inna sprawa. Tekst ze zjebka sobie daruj szczegolnie jak wklejasz "newsy" z ponad 2 tygodni wstecz...

Tutaj stanowisko SONY, przynajmniej szybko odpisali:

"Wydawca gry zadecydował o tym, że dodatki do Battlefield 4 nie będą miały funkcjiBuy Cross a co za tym idzie, należy je zakupić osobno do każdej z używanych platform. Wszelkie uwagi lub zastrzeżenia sugerujemy kierować bezpośrednio do Electronic Arts."

A tu kolejne potwierdzenie (artykul z wczoraj a nie z 4 grudnia ;) ):
EA blocks free Battlefield 4: China Rising DLC from customers upgrading from current to next-gen - Battlefield 4 for PC News

Mega sk********

Powiedzmy ze kupiłem wersje deluxe za grubo ponad 300 zł w dniu premiery. Pograłem miesiąc na PS3. Sprzedaje PS 3 i kupuje PS4. Dopłacam 40 zł do upgrade i ..... mam golasa BF4 bez żadnego dodatku. Tracę wszystko co było w wersji deluxe. Heh. Ciekawe czy tak samo wygląda sprawa z premium. Ja się już o tym nie przekonam bo nic już od tych złodziei nie kupię. Ale to teraz napiszemy do EA. W głowie mi się to nie mieści...

I to najgorsze jest to , że zrobili to bez żadnej informacji. Gdybym wiedział, że tak będzie kupiłbym Limited edition na PS4 od razu :/

Zrobić taki numer w grze która od 2 miesięcy jest mieszana z błotem z powodu groma defektów....

Cześć zjebki nie bierz na poważnie ! czy już za późno ? ;) kolega Masta dba o porządek na forum i po przeczytaniu twojego newsa to pewnie mnie sie oberwie ;) takie mam poczucie humoru ;) ! Jeżeli to prawda to zwracam honor i publicznie wychłostam sie wraz z moimi znajomymi fanatykami BF dla których planowałem taki sam zakup .
Znajomy ma podesłać niby oficjalne info na temat naprawy błędów, między innymi DLC Buy Cross .Kolesie są święcie przekonani że po naprawie dostaną wszystko co zakupili w wersji PS3 .jeśli linki podane przez ciebie to już definitywne załatwienie problemu przez EA to bankowo sprawa zakończy się w sądzie .Miejmy nadzieję że sprawa zostanie załatwiona z korzyścią dla graczy bo zdecydowanie kpiną jest !


P.s. mogłeś linki podać przy pierwszym poście to bym sobie głowy nie zawracał szukaniem starych info gdyż fanem gry nie jestem a pisałem że przed premierą coś mi się obiło ;) Aktualnie już jestem zainteresowany sprawą bo ewidentnie jaja sobie robią gra z milionem błędów i DLC tylko na reklamie heh ...
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Witam
posiadam PS4 ale mam skur wiały TV i chciałby sobie kupić nowy. Możecie mi powiedzieć na jakim gracie?? Jaki byłby polecacie??
Pozdrawiam

Witaj ! przy moich postach na spodzie wypisany jest sprzęt jaki posiadam .Wielu forumowiczów takiej opcji używa ;) Ja osobiście polecam pierwszy TV oraz kolejny z mej listy posiadane w domostwie. kto inny poleci tv zupełnie innej marki w finale będziesz miał głowę pełną zachwytów ,krytyki i niepotrzebnego bełkotu ! Radze poszukać na forum pana o nicku kiki i poprosić o fachową radę .
Ja kupuje tv firmy SONY bo lubię tą markę oraz wszystko co mogę mieć jednego producenta między innymi dla walorów estetycznych .Pozdro
P.s. Zdradź nam w posiadaniu jakiego to skur... tv jesteś ? ciekawość
 
Ostatnia edycja:

Sebek10PL

New member
Dzięki za odpowiedź:)
No wiem że jest podane;) ale np. tak jak Ty masz podane więcej niż jeden no i wtedy mnie ciekawi na którym lepiej ci się gra. Który tv jest stworzony do gier:p A ten mój TV to jakiś stary LG dokładnego modelu Ci nie powiem bo nie znam ale zapewne już ich nie produkują :p
Ciekawi mnie jeszcze czy grał ktoś na podzielnym ekranie wykorzystując opcje full Screen Gaming View?? Wiem że Philips posiada taką funkcje. Ja dość dużo gram na split-screen więc ta opcja mnie bardzo ciekawi. Jak by ktoś się mógł wypowiedzieć na ten temat to byłbym wdzięczny;)
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Ogrze, az sie tak wlasnie zatanawiam, ze jeszcze projektora nie kupiles, oczywiscie SONY :)

Czy te 65" nie wydaje Ci sie troszeczke za male?
 

Ogr

New member
Bez reklam
Z konta USA pobrałem aplikacje IGN śmiga przyzwoicie na Polskim koncie .
Ogrze, az sie tak wlasnie zatanawiam, ze jeszcze projektora nie kupiles, oczywiscie SONY :)

Czy te 65" nie wydaje Ci sie troszeczke za male?

Droso ja nigdy nie kupię projektora ponieważ ja lubię oglądać mój sprzęt z pozycji kanapy ;) TV jest również ładnym elementem wystroju ,układ ścian koliduje z takim pomysłem a co najważniejsze to ja osobiście nigdy nie widziałem tak dobrej jakości obrazu z projektora jak z mojego tv hehe. Pewnie mało widziałem ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry