Ps4

Masta_J

Active member
Bez reklam
Producent nic innego napisać nie mógł, a moja interpretacja jest taka, że jak już stawiasz w pionie i masz zatkane otwory wentylacyjne od dołu, to żeby jeszcze nie blokować w jakiś sposób tych drugich otworów, o których pisałeś.

Pozdrawiam,
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wlasnie w tym rzecz, ze te otwory nie do konca sa zatkane, ale tez mi sie wydaje ze nie bedzie problemu. Producent mogl napisac jasno i klarownie, szczegolnie ze podstawka jest dedykowana tylko i wylacznie do jednej wersji, nie wspominajac juz o odwroconym logo. To jest dla mnie mylne.
Inna sprawa, ze PS4 ma kanaly wentylacyjne z 2 stron. Tak na logike, to wlasnie po to zeby umozliwic ujscie cieplego powietrza bez wgledu w ktora strone stoi. Nawet jak postawimy w pionie, to ten kanal (na ktorym stawiamy) nie jest zasloniety (kratki wentylacyjne sa wlasnie w tym kanale) a ze jest z dwoch stron dokladnie taka sama budowa, to wychodzi na to ze mozemy konsole postawic jak chcemy.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Piszą o krawędzi tylnej, nie bocznych.
W FATce był taki problem, ze gdy stala w pionie cale cieplo kumulowalo się w okolicach napedu, co ponoc było przyczyną jego częstych awarii.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Krzychu, ale boczna to tez tylna (w sensie naszej dyskusji). Wentylacja, a przynajmniej otwory, sa z jednej jak i z drugiej strony (krawedzi).
Czyli jest mozliwosci postawienia w pionie (to wiemy oficjalnie), ale na tylnej (czyli PS4 do gory nogami, ale tez w pionie) juz nie wiadomo.
Wklejalem to na fotkach jakis czas temu.
Co do Fatki, to nie kracz ;)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Cześć Masta! Podłączając PS4 do zestawu Logitech z-5500 za pomocą kabla optycznego, dzwięk wydobywa się również z tv które muszę ściszać .Ciężko się odzwyczaić kiedy przez lata skala na tv była ustawiona zawsze tak samo a regulowało się pilotem Ntv. Zestawu logitech używałem jedynie z połączeniem konsoli ps3 a dzwięk z Ntv wydobywał się z telewizora .Pozdrawiam
 

CRIS1988

New member
Dokladnie tak, moze warto wyslac ponownie maila i uscislic. Zawsze bedzie na kogo zwalic ;)

A więc pytanie jakie zadałem sony brzmiało :
" Witam,
mam pytanie co do ustawiania konsoli, mianowicie czy może ona stać w pionie
ale błyszczącą powierzchnią u dołu ? Czyli taki pion odwrócony ? Czy ma to
wpływ na wentylację ?

Pozdrawiam

Raz jeszcze odpowiedz

" Dziękujemy za kontakt z Centrum Obsługi Klienta PlayStation.

Nie ma przeciwskazań do ustawienia konsoli PlayStation 4 w pionie na jej bocznej krawędzi.
Natomiast krawędź tylnia, z otworami wentylacyjnymi, powinna pozostać odkryta.

Pozdrawiam,"
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Po takim pytaniu, sprawa wydaje sie jasne. Odwracam zatem konsole.
Sony zatem powinno pomyśleć o drugiej wersji podstawki.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Cześć Masta! Podłączając PS4 do zestawu Logitech z-5500 za pomocą kabla optycznego, dzwięk wydobywa się również z tv które muszę ściszać .Ciężko się odzwyczaić kiedy przez lata skala na tv była ustawiona zawsze tak samo a regulowało się pilotem Ntv. Zestawu logitech używałem jedynie z połączeniem konsoli ps3 a dzwięk z Ntv wydobywał się z telewizora .Pozdrawiam
Czy z PS3 działa Ci to tak samo?

Pozdrawiam,
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na koncie US chyba już jest?
Swoja droga, jestem na koncie US, zaglądam w dzial DEMO, a tam DriveClub i inne wyczekiwane pozycje, co ciekawe opisane jako pelna wersja, klikam i oczywiście trailery i inne bzdury, a ja naiwny już myslalem ze demo rzucili ;)
 

BruenorBH

Member
Okazja na PSS:

Assassin's Black Flag za 107,10 (na PS3 - do 21-12-2013), następny zakup uaktualnienie AC IV z PS3 do PS4 za 39,- (do 31-01-2014)

Jest polska wersja - z napisami...

Ceny dla konta PS+
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli kupujemy wersje na PS3, a następnie będzie możliwość aktualizacji jej na PS4. Chyba się skusze, mam nadzieje ze ten proces przebiegnie bez niespodzianek.
Jak tak dalej pojdzie, to te cale 500gb szybko pojdzie z niepamięć.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Czyli kupujemy wersje na PS3, a następnie będzie możliwość aktualizacji jej na PS4. Chyba się skusze, mam nadzieje ze ten proces przebiegnie bez niespodzianek.
Jak tak dalej pojdzie, to te cale 500gb szybko pojdzie z niepamięć.

Polecam ! świetna gra ! Ocean w wersji PS4 rewelacja ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry