Panasonic seria G20 (TX-P37G20, TX-P42G20, TX-P50G20) test y, opinie etc...

rchmiele

New member
Witam wszystkich

Podpowiedzcie proszę, który model panasonica wybrać S20E czy G10E? Nadmienię, że interesuje mnie przekątna 46 cali.
 

B737 Captain

New member
Na rynku Polskim być może pojawią się także modele G20ES, w kolorze srebrnym. Osobiście uważam, że wygląda ładniej niż wersja czarno-granatowa.
 

Attachments

  • TX-P50G20ES.jpg
    TX-P50G20ES.jpg
    60,7 KB · Wyś: 1136
Ostatnia edycja:

mikrobi_1

New member
Zewnętrzny dysk musi miec swoje zasilanie? Nie nigdzie na ten temat nie ma inforamcji a nie wiem jak wydajne prądowo jest USB w Panasoniku.
 

maqda

New member
Wydajność prądowa USB wystarczająca 2,5cala chodzi bez zarzutu bez względu na pojemność.3,5cala oczywiście konieczne zewnętrzne zasilanie.
 

axelife

New member
Witam wszystkich

Podpowiedzcie proszę, który model panasonica wybrać S20E czy G10E? Nadmienię, że interesuje mnie przekątna 46 cali.

Dorzucam sie do pytania - bo tez bede wybieral pomiedzy S20 a G10 (chociaz ogladalem bodajze X20 w sklepie - ktora ma taka sama obudowe jak S20 - i powiem ze dramat. Plastik jak w ruskim Rubinie :( )
 

muchanodozor

New member
Wie ktoś czy naprawdę od kwietnia znów będzie promocja na gwarancję 5 lat w Panasonicu??
Czy ktoś może potwierdzić te informacje lub, najlepiej, przedstawić jej źródło? Czy taką promocją będą objęte tylko wybrane sklepy, czy każdy produkt Panasonic'a zakupiony w dowolnym sklepie?

P.S. Jako, że to mój pierwszy post tutaj, witam wszystkich serdecznie. :)
 

muchanodozor

New member
No i mamy odpowiedź:
Witamy!


Uprzejmie informujemy, że w najbliższych miesiącach nie ma takich planów.


Pozdrawiam,
Maciej Zwierzchowski
Info / Panasonic Polska
maciej.zwierzchowski@ext.panasonic.com.pl
Na to czekałem. :)

Dzięki wielkie!

W oczekiwaniu na G20 może ktoś wrzuci jakieś fotki, ciekawy test, kilka ciepłych słów na temat tego TV-set'a..? :D Trzeba w końcu sprawić, aby ten temat wrócił na odpowiedni tor. :)

Pozdrawiam!
 

elcede

New member
A ja sie wkurzylem ;( bo wczoraj moglem kupic ten TV za 3tys brutto, a dzisiaj juz ta cena sie skonczyla i pozostaje mi kupic normalnie przez internet. Kupowal ktos w sklepie internetowym: NEO24.pl albo 2bis.pl ?
 

elcede

New member
Tak - laptopa z odbiorem wlasnym w Gdansku - ZERO uwag krytycznych - rzetelnie, sprawnie, szybko
A z ktorej firmy? Bo musze jedna z nich wybrac na dostawce mojej plazmy.

Chcialem sie w tym poscie dowiedziec paru rzeczy o niej, ale jak sie zaczela ta wojna to sie tylko wkurzylem bo tyle postow bez sensu i nie na temat a ciekawe pytania pozostaly bez odpowiedzi.

A powie mi jakis wlasciciel tego panasa, czy jak wsadze pendrive 4gb i zformatuje (bo czytalem w jednym tescie ze zeby moc nagrywac na pamieci flash to trzeba ja sformatowac w tv) to czy da rade nagrac program i ile sie go zmiesci?

Pytanko tez odnosnie modulu na wifi, ktos wie gdzie mozna dostac te karty?

Jesli chodzi o mkv to czytalem ze przez DLNA jak sie postawi PS3 media server czy cos takiego, to mozna puscic film po sieci mkv z napisami i audio i podobno ladnie to odbiera, prawda to? :D ja w sumie bede podlaczal do tego w wiekszosci lapka przez HDMI i telewizje TP (ale podstawowy pakiet :p). Wiec tv bedzie raczej sporadycznie ogladany.

A probowal ktos podlaczyc konsole PS2? jak obraz? bo ten sprzet tez bym chcial podlaczyc.

I mam jeszcze jedno pytanie: jak z montowaniem na scianie? jakich uchwytow szukac? Vesa 200x200, czy 300x300 bo tego sie nie moge nigdzie w specyfikacji dopatrzyc. I jaka najlepsza odleglosc od sciany bo widac ze wiekszosc zlacz jest od tylu a nie chcialbym pozniej kabli przygiac (kabel sieciowy tez chce podlaczyc).

Z gory dzieki za odpowiedzi.
LCD (wbrew nickowi zagorzaly fan plazmy :p )
 

maciek_m1

New member
Jesli chodzi o mkv to czytalem ze przez DLNA jak sie postawi PS3 media server czy cos takiego, to mozna puscic film po sieci mkv z napisami i audio i podobno ladnie to odbiera, prawda to?


jeśli dobrze cię rozumiem, to mówisz o uruchomieniu mkv z zewnętrznego odtwarzacza?

w takiej sytuacji mkv nie jest problemem dla żadnego TV - jedynym ograniczeniem są możliwości tegoż odtwarzacza


ja odtwarzam mkv (i nie tylko) z WD TV Live - jakość rzeczywiście świetna
 

jarek70

New member
A powie mi jakis wlasciciel tego panasa, czy jak wsadze pendrive 4gb i zformatuje (bo czytalem w jednym tescie ze zeby moc nagrywac na pamieci flash to trzeba ja sformatowac w tv) to czy da rade nagrac program i ile sie go zmiesci
LCD (wbrew nickowi zagorzaly fan plazmy :p )

pendriva tv widzi ,ale nic na nim nie nagrasz ,tv go nie sformatuje ,tylko i wyłącznie dyski zewnętrzne usb bodajże do jednego 1TB
 

elcede

New member
maciek_m1: chodzi mi o kompa, instalujesz na PC ten PS3 server i przez niego udostepniasz, tak czytalem, ale teraz nie powiem Ci gdzie bo tych stron tyle bylo.

pendriva tv widzi ,ale nic na nim nie nagrasz ,tv go nie sformatuje ,tylko i wyłącznie dyski zewnętrzne usb bodajże do jednego 1TB
A to dziwne troche, bo myslalem ze pendrive nie bedzie dla niego problemem, w koncu predkosci typu 10mb/s zapis i 22mb/s odczyt to nie jest znowu tak zle. Myslalem ze tanim kosztem (do 50zl) bede mogl sobe nagrac chociaz z 1h materialu zeby obejrzec pozniej czy cos, ale w takim wypadku poczekam az sie trafi gdzies dobra promocja na dysk przenosny, bo mojego 1TB wolalbym nie formatowac pod tv bo pozniej z niego nie skorzystam a i tych danych szkoda.

A jesli chodzi o te dyski i pendrive na usb to trzeba je jakos w systemie odmontowac? bo na kompie wole za kazdym razem odmontowywac bo mozna pendrive zwalic calego.

A co jesli chodzi o kable z tylu i zawieszenie tv? Bo widze ze teraz tanie i popularne sa wieszaki nawet z odlegloscia 3-5cm od sciany, fajnie to wyglada tylko gorzej jak przyjdzie kable podpiac :/
 

jarek70

New member
W tv jest opcja w menu do bezpiecznego usuwania sprzętu podpiętego do usb , co do kabli z tylu to nie pomogę tv stoi na stojaku .
 
Do góry