Panasonic seria G20 (TX-P37G20, TX-P42G20, TX-P50G20) test y, opinie etc...

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
TX-P42G20E_1_hjpg.jpg

Nie ma potwierdzonych rozmarów.​

Specyfikacja:​

Telewizor plazmowy VIERA, tuner DVB-T MPEG-4,, VIERA Cast (łatwe wejście do wybranych
serwisów internetowych); nowy, 42-calowy panel Full HD (1920 x 1080), kontrast dynamiczny: „Infinite Black”, kontrast statyczny: 5.000.000 : 1, filtr wysokiego kontrastu, 6.144 stopnie gradacji kolorów, 600 Hz Sub-field Drive, Intelligent Frame Creation Pro, czas reakcji panelu: 0,001 msek. (!), rozdzielczość ruchomego obrazu: 1080 linii, Deep Colour, x.v. Colour, „System zarządzania kolorem 3D”, tryb THX, 24 p. Smooth Film, 24 p. Playback, VIERA Link – sterowanie wielu urządzeń 1 pilotem, Viera Image Viewer (AVCHD/MPEG2/DivXHD/JPEG/MP3/AAC), DLNA, Funkcja PAT, wejście HDMI x4, USB, port LAN, wejście komputerowe, wymiary bez podstawy (ok.): 1029 x 654 x 82 mm, waga bez podstawy (ok.): 20,5 kg​

TX-P42G20E - 4599 PLN
 

vorpane

New member
Z avsforum:
"As we noted at CES, the VT25 will also feature a 1080p/24-friendly 96Hz refresh rate, just like the V10 series, while the G20/G25 will not."

No to już jest pierwszy demotywator zakupu. A czy ktoś wie, czy G20 będzie obsługiwał MKV? Znając panasonica, pewnie nie. Dramat...
 

slimak

New member
Bez reklam
W USA mają inne oprogramowanie w Panasonicach.

W Europie „1080p/24-friendly 96Hz refresh rate” ma nawet model S10 i nie sądzę by w 2010 roku miałoby być gorzej.
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
Ja czekam na P42G20

Ale wypas :)

Mam dosc LCD Sony 40Z5500

Chyba zeby jednak P42V10 był lepszy...

Ale z drugiej strony G20 ma juz panel G13... pewnie ze jeszcze lepszą czernią
 
Ostatnia edycja:

bartfoot

New member
Witam, czy ktos juz wie ile będzie pobierać prądu seria G20E ? Dla 42G20E podają 280W ale nie wiadomo czy maksymalnej czy użytkowej. Pozdrawiam.
 

kaukaz

New member
Bez reklam
Witam, czy ktos juz wie ile będzie pobierać prądu seria G20E ? Dla 42G20E podają 280W ale nie wiadomo czy maksymalnej czy użytkowej. Pozdrawiam.
160watt pobór uzytkowy myślę ze to już nieżle:Dw nocnych scenach można zejść spokojnie poniżej 100wacichów:eek:k:
 

bogaty

New member
Bez reklam
Tak jak myślałem, głównie NEOPDP, dobrze że wybrałem X10 jako pierwszą plazmę, za dwa lata się zmieni na coś high end , a wtedy może Panas już poradzi sobie z tym problemem.
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
bogaty

To wcale nie musi byc tak jak piszą

A moze wogole uzytkownicy ustawili zbyt duzą jasnosc na poczatku - brak dotarcia plazmy
 

BitTornado

New member
Tak jak myślałem, głównie NEOPDP, dobrze że wybrałem X10 jako pierwszą plazmę, za dwa lata się zmieni na coś high end , a wtedy może Panas już poradzi sobie z tym problemem.
dobrze zrobiles ze kupiles x10,i nie zaluj ze nie kupiles cos high end,ja sam mam juz 3lata PV71 i jestem zadowolony i napewno jak bym mial cos znowu kupic to wybralbym x10 albo x20,dlaczego po pierwsze cena,poco mi te wszystkie bajery sat,albo viera cast,obejdzie sie bez tego.:D
 
Do góry