Panasonic seria G20 (TX-P37G20, TX-P42G20, TX-P50G20) test y, opinie etc...

jarek70

New member
ja jeszcze kupiłem po 3599 :)
Pewnie sklep zauważył duży popyt na ten tv ...i cena poszła do góry ,( do kupna po ~3600 pln cenie jeszcze daleko ..towaru jeszcze nie mają w magazynach ..i podejrzewam że anulują takie zamówienie po niższej cenie ),zresztą sugerowana cena przez Panasonic PL oscyluje w granicach 4,5 k .
 

aspon

New member
Pewnie sklep zauważył duży popyt na ten tv ...i cena poszła do góry ,( do kupna po ~3600 pln cenie jeszcze daleko ..towaru jeszcze nie mają w magazynach ..i podejrzewam że anulują takie zamówienie po niższej cenie ),zresztą sugerowana cena przez Panasonic PL oscyluje w granicach 4,5 k .

Też tak podejrzewam, stąd moje pytanie. Ciekawe kiedy będą już fizycznie dostępne, szczególnie 50" i jaka będzie ich cena...
 

Bodziokrakow

New member
Pewnie sklep zauważył duży popyt na ten tv ...i cena poszła do góry ,( do kupna po ~3600 pln cenie jeszcze daleko ..towaru jeszcze nie mają w magazynach ..i podejrzewam że anulują takie zamówienie po niższej cenie ),zresztą sugerowana cena przez Panasonic PL oscyluje w granicach 4,5 k .
Różnice w cenach sugerowanych i sklepowych, a szczególnie internetowych, mogą być duże. W przypadku TX-P42V10E wg. Ceneo ceny były niższe nawet o ok. 1700PLN, w przypadku G10 o ok. 1500PLN! (pisałem o tym w wątku "PDP Panasonic na 2010 rok."). Oczywiście nie mam na myśli początkowego okresu po wprowadzeniu nowych modeli na rynek.
 
Ostatnia edycja:

Kris_6

Member
Witam.Co mi polecacie wziąć Plazmę Panasonica G10 czy czekać aż wejdzie do sprzedaży G20 i będą o niej jakieś opinie?
 

jarek70

New member
Tak naprawdę to wątpię żeby cena powiedzmy za serie G20 w 42calach spadła do powiedzmy poniżej 3 k ,przynajmniej na początku ,co nie zmienia faktu że watro czekać.
 

motobartcompany

New member
Testem jestem rozczarowany. Dla tego, że tą witrynę i testy sprzętu uważam za wiarygodne.

Spodziewałem się w końcu pogromcy kuro:-? Mam małe wymagania i wystarczyło by żeby kontrastem zbliżył się do pierwszej kury . Czekam na serię V.
 

bogaty

New member
Bez reklam
5.000.000 natywnego kontrastu w G20 i innych seriach to kolejna marketingowa ściema.Jakoś nie przekłada się to na czerń, która jest dobra ale kuro to nie jest.
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
Przeciez dostał bardzo dobre oceny

Czego sie czepiasz ??

Pewnie ze Kuro jest lepsze ale w jakiej cenie? 20 000 zł ;) ?

Pewnie ze model V20 lub VT20 bedzie jeszcze lepszy, tylko nie bedzie kosztowal 4000 zł ale pewnie około 6-7 tys

Wazne ze jest spora poprawa do modelu G10 ( G15 ) a nawet do V10

Ps. Dobrze doczytałem ze ma znowu wnetylatory ?? ( G10, G15 i chyba V10 ) nie miały
 
Ostatnia edycja:

Tomaszz

New member
Przeciez dostał bardzo dobre oceny

Czego sie czepiasz ??

Pewnie ze Kuro jest lepsze ale w jakiej cenie? 20 000 zł ;) ?

Pewnie ze model V20 lub VT20 bedzie jeszcze lepszy, tylko nie bedzie kosztowal 4000 zł ale pewnie około 6-7 tys

Wazne ze jest spora poprawa do modelu G10 ( G15 ) a nawet do V10

Ps. Dobrze doczytałem ze ma znowu wnetylatory ?? ( G10, G15 i chyba V10 ) nie miały

Seria S nie miała wentylatorów, wyższe serie od G włącznie miały wentylatory (nie wiem jak V).
 

kaukaz

New member
Bez reklam
Testem jestem rozczarowany. Dla tego, że tą witrynę i testy sprzętu uważam za wiarygodne.

Spodziewałem się w końcu pogromcy kuro:-? Mam małe wymagania i wystarczyło by żeby kontrastem zbliżył się do pierwszej kury . Czekam na serię V.
Czernia do pierwszych modeli kuraka 8G generations G20 dorównał nawet nieco przewyszył KURO G20 0,04cd,m KURO8G 0,05 :niewiem:
 

WuMike

New member
Bez reklam
Cztery setki to cecha poprzedniej generacji. Sadzilem, ze seria G zblizy sie do 0,01-0,02 cd/m2, a V w okolice Kury 9G, czyli 0,003cd/m2, ale chyba nici z tego...
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
Ktoś tu lubi chyba powybrzydzac sobie trochu ;)

Jest prawie relweacja w takiej cenie a tu... wszystkim nie dogodzisz
 

Bodziokrakow

New member
...
Pewnie ze model V20 lub VT20 bedzie jeszcze lepszy, tylko nie bedzie kosztowal 4000 zł ale pewnie około 6-7 tys)
Co do cen, to bądźmy jednak optymistami. Pisałem już kiedyś o cenach podpatrzonych na stronach hiszpańskich (Plasma 42 pulgadas txp 42 v 20 Plasma Panasonic 42" TXP42V20 TX-P42V20 , Plasma 42 pulgadas TX P42G20 Plasma Panasonic 42" TXP42G20 TX-P42G20 ). Na razie ceny G20 w polskich sklepach internetowych (najtańsze oferty) oscylują wokół podanej na cytowanych stronach ceny - 999 EUR (G20 jest w takiej samej cenie na oficjalnej stronie Panasonic.es), czyli można założyć, że i z modelem V20 będzie podobnie. Model V20 widnieje tam za 1299 EUR, czyli wychodzi licząc na okrągło, jakieś 5200 PLN, a to już nie jest 6-7 tys., sporo, ale jednak różnica znacząca ;). Poza tym te ceny mogą jeszcze spaść kiedy modele już na dobre zagoszczą na rynku.
 
Do góry